Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Wiszący pokoik

 

Czas czytania: ~ 1 min


Wypoczynek w designerskim gniazdku

 

zvIYZDHrLE7J3IAoLcNRG1xsLEYgahd74f7a7vwUZAzGX9yFd5d2ZJ6N9IXd_gniazdo1.jpg

Prezentowany projekt, jak się okazuje to nie tylko atrakcja dla fascynatów ptaków czy też miłośników natury, ale dla każdego kto potrzebuje zaznać chwili relaksu. Pragnących wypoczynku z pewnością zainteresuje taki oto sprytny wiszący pokoik

BoGjK6HRw6qrv7MUdCG1QR1fAuHhwrgeD63LWPOGbH8BGf3MX6NulFCMg98x_gniazdo2.jpg

Relaksacyjne gniazdko zaprojektowało dwóch paryskich designerów – Daniel Pouzet i Fred Frety. Ten pierwszy założył w 2000 roku biuro projektowe, którego współwłaścicielem jest wybitny francuski designer Jean-Marie Massaud, twórca m.in. stadionu Estadio Omnilife w Meksyku.

Zobacz oryginalny namiot


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Nowy standard w polskim budownictwie społecznym ?
Nowy standard w polskim budownictwie społecznym ?

Przez lata budownictwo społeczne w Polsce kojarzyło się głównie z cięciem kosztów i zaspokajaniem wy ...

Technolog medyczny i architekt – partnerstwo w imię jakości. Już 28 października 2026 odbędzie się kolejna edycja konferencji „Medycyna w Architekturze”
Technolog medyczny i architekt – partnerstwo w imię jakości. Już 28 października 2026 odbędzie się kolejna edycja konferencji „Medycyna w Architekturze”

Projektowanie współczesnego szpitala to balansowanie na granicy zaawansowanej inżynierii, medycyny o ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera