Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Finisaż wystawy Polska Architektura 2017 w Łodzi za nami

 

Czas czytania: ~ 1 min


26 kwietnia 2018 roku w gościnnych progach Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, Politechniki Łódzkiej odbył się finisaż wystawy Polska Architektura XXL 2017. Publiczność mogła zobaczyć ok 60 prac nominowanych i nagrodzonych w Plebiscycie PA XXL 2017 oraz mini wystawę najciekawszych realizacji z cegły, którą udostępnili nasi Partnerzy Domu z cegły.

 

Zgromadzeni architekci oraz studenci architektury wysłuchali ciekawej dyskusji pt. "Łódź - wczoraj i dziś. Znana i nieznana. Architektura XIX i XXI wieku.”, w której wzięli udział prof. Marek Janiak - Architekt Miasta Łodzi, wykładowca na Politechnice Łódzkiej, dr hab. nt. Artur Zaguła, prof. PŁ., Radosław Skoczeń z firmy Röben Polska  oraz  Tomasz Trzciński z firmy KING KLINKER.

 

Publiczność miała również okazję spotkać się z arch. Marcinem Kościuchem z Ultra Architects, który opowiedział o siedzibie „Wiadomości Wrzesińskich” oraz budynku biurowym "Za Bramką" w Poznaniu, który zwyciężył w Plebiscycie Polska architektura XXL 2017 w głosowaniu jury.

 

Zobaczcie fotorelację

 

E4DJKUxI2MuozB3UHwkJjPZHwlBGFwvf3zw5MLB8JEI5FiYIAnhmD0aC5k7q_bez-tytulu1jpg.jpg
i9MTaExANiJNqaVgmgeM6tfVb7svkseUNHfn6y7V24QQ7ovkr6UMOpW1twrz_2jpg.jpg
hJaZKbUKPs8hYQydwiucidbWbI01mEb9fujqWnLdsjenNHuYhzeULmmqcCS1_3jpg.jpg

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Polska Architektura 2017 , Wystawa

Dom na ceglanej podstawie
Dom na ceglanej podstawie

W malowniczej okolicy, niedaleko Barcelony, w St. Vicenç dels Horts, znajduje się niezwykła realizac ...

Wyjątkowe Centrum Aktywności Międzypokoleniowej w Warszawie
Wyjątkowe Centrum Aktywności Międzypokoleniowej w Warszawie

Powstawanie centów aktywności międzypokoleniowej – to idea dość nowa, ale na naszych oczach zyskując ...

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2024 - czekamy na zgłoszenia realizacji
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2024 - czekamy na zgłoszenia realizacji

To już XVII edycja Plebiscytu Polska Architektura XXL. Grupa Sztuka Architektury zaprasza do wspólne ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Kraj
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera