Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Hotel jak ogród - tropikalna mieszanka

 

Czas czytania: ~ 1 min


Kompozycja dachowych ogrodów, basenów, wodospadów i zielonych ścian na powierzchni około 15 000 m² to Hotel Pickering zaprojektowany przez WOHA.

 

eXS8SXtdmRzyImeYlBYf7iRMU9KTeVuvNFWwtCJZWSTwiQd5o7Mi9hx0HcrJ_hotel-jak-ogrod11.JPG

Architekci z pracowni WOHA zaprojektowali kompozycję dachowych ogrodów, basenów, wodospadów i zielonych ścian na powierzchni około 15 000 m² w Hotelu Pickering.

E5tX2CmjKcmRlcwH0A6Gh37SF0PE2Gebmf3xKrQFe1jKGDthqaZ9VwKDT4Hn_hotel-jak-ogrod22.JPG

Hotel znajduje się na działce w centrum Singapuru. Cały budynek porasta roślinność. Rosną tam między innymi palmy, kwiaty, krzewy liściaste, pnącza. Całość tworzy niepowtarzalna tropikalną mieszankę, która jest atrakcyjna nie tylko dla ludzi, ale także dla ptaków i owadów.

Zobacz budynek porośnięty roślinami


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Nowy standard w polskim budownictwie społecznym ?
Nowy standard w polskim budownictwie społecznym ?

Przez lata budownictwo społeczne w Polsce kojarzyło się głównie z cięciem kosztów i zaspokajaniem wy ...

Technolog medyczny i architekt – partnerstwo w imię jakości. Już 28 października 2026 odbędzie się kolejna edycja konferencji „Medycyna w Architekturze”
Technolog medyczny i architekt – partnerstwo w imię jakości. Już 28 października 2026 odbędzie się kolejna edycja konferencji „Medycyna w Architekturze”

Projektowanie współczesnego szpitala to balansowanie na granicy zaawansowanej inżynierii, medycyny o ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera