TwinsonClick - bezśrubowy i trwały system montażu tarasów - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Bezśrubowy i trwały system montażu tarasów

 

Czas czytania: ~2 min


TwinsonClick to wyjątkowy system tarasowy, który jest bezśrubowy, trwały i niezwykle szybki w montażu! Posiada certyfikat PEFC.

 

TwinsonClick system do montażu tarasu

TwinsonClick to nowy, opatentowany system, który składa się z idealnie dopasowanych elementów, dzięki czemu taras montuje się szybko i bezproblemowo, bez użycia choćby jednej śruby. Ponadto system jest wyjątkowo trwały – dzięki aluminiowej podkonstrukcji, która się nie odkształca, ergonomiczny – dzięki modułowości instalacja konstrukcji tarasu jest dużo bardziej efektywna i łatwiejsza, a także elastyczny – daje możliwość montażu tarasu o dowolnym kształcie. Do tego wszystkie jego elementy w pełni nadają się do recyklingu. W rezultacie powstało genialne i przełomowe rozwiązanie tarasowe, które w połączeniu z pięknymi deskami tarasowymi Twinson może być szybko zainstalowane przez instalatora i cieszyć użytkownika końcowego.

TwinsonClick system do montażu tarasu

System do każdego tarasu

TwinsonClick to aluminiowa konstrukcja składająca się z zestawu modułowych elementów, które umożliwiają instalację tarasu o dowolnym kształcie i rozmiarze. Nierówności lub różnice wysokości można łatwo wyeliminować. Za pomocą jednego kliknięcia trójkątna podstawa Triax umożliwia mocowanie do legara pod różnymi kątami. Instalując tarasy dachowe, monterzy mogą użyć dodatkowej gumowej podkładki, aby chronić pokrycie dachu; może być ona również stosowana do wyrównania minimalnych różnic poziomów w klasycznych tarasach. W skład systemu TwinsonClick wchodzą także wsporniki i przedłużki, które można dostosować do dowolnej wysokości tarasu - od 45 mm do 225 mm. Lekkie profile aluminiowe z czterema identycznymi bokami są intuicyjne w użyciu i łatwe do skrócenia czy cięcia pod kątem. Gwarantują długążywotność tarasu. A dzięki zaledwie trzem elementom całą strukturę tarasu można zmontować bez użycia śrub – to trzy klipsy montażowe, które za pomocą kliknięć mocują poszczególne elementy tarasu.

TwinsonClick system do montażu tarasu

W pełni nadaje się do recyklingu

Aluminiowa konstrukcja TwinsonClick jest trwała, solidna i ma stabilny kształt, co w połączeniu z trwałością desek tarasowych Twinson zapewni długą żywotność tarasu. Ponadto system w pełni nadaje się do recyklingu, co idealnie wpisuje się w filozofię międzynarodowego producenta profili PVC do okien i drzwi oraz systemów tarasowych opartą o zrównoważony rozwój oraz w jego ciągłe poszukiwania ulepszeń w zakresie ochrony środowiska i ekonomii społecznej.

 

Źródło: Deceuninck


Podepnij swój artykuł

tagi

Tarasy, Aranżacja Tarasu

Restauracja z luksferów w Tajlandii
Restauracja z luksferów w Tajlandii

W tajskiej wiosce Banu Run położonej nieopodal miasta Ayutthaya zrealizowano osobliwy projekt o nazw ...

Premiera książki Przestrzenie serca. Psychogeografia życia codziennego. Colin Ellard
Premiera książki Przestrzenie serca. Psychogeografia życia codziennego. Colin Ellard

Książka "Przestrzenie serca. Psychogeografia życia codziennego" Colina Ellarda to doskonałe wprowadz ...

Akustyka w architekturze
Akustyka w architekturze

Projektowanie dla zmysłów jest to bardzo waży trend w architekturze współczesnej. Jednak architekci ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera