Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Eko-komunikacja - czyli jak poruszać się po mieście? - rodzinne warsztaty architektoniczne

 

Czas czytania: ~ 1 min


Eko-komunikacja - czyli jak poruszać się po mieście to temat kolejnych rodzinnych warsztatów architektoniczny organizowanych zw ramach cyklu Moje Miasto Warszawa. Spotkanie, które odbędzie się 17 października 2020 o godz. 12.30 poprowadzi Paulina Niemczyk. Wstęp wolny. Zapisy.

 

Moje Miasto Warszawa - rodzinne warsztaty architektoniczne

17.10.2020 | Eko-komunikacja - czyli jak poruszać się po mieście?

Jak budować drogi i chodniki, żeby komunikacja w mieście przebiegała sprawnie i bezpiecznie? Jak i czym możemy poruszać się po Warszawie? Po czym powinni jeździć rolkarze i hulajnogi? Czy Warszawa może stać się miastem rowerów? I dlaczego rower jest dobry na każdą pogodę? :) O tym wszystkim porozmawiają uczestnicy tworząc własne wizje komunikacji warszawskiej!

 

Dla kogo warsztaty architektoniczne?

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 7- 12 lat wraz z rodzicami/opiekunami.

 

Przebieg warsztatów
Pierwszym elementem każdego warsztatu jest krótka prezentacja wprowadzająca - przybliżamy historię poszczególnych miasta, pokazujemy mapy i budynki, które będą pomocne w drugiej części. Następnie przechodzimy do działań kreatywnych - na najmłodszych i rodziców/opiekunów czekają zadania związane z konstruowaniem, projektowaniem czy planowaniem obszarów miasta, albo poszczególnych elementów przestrzeni Warszawy.

 

Więcej informacji o warsztatach architektonicznych znajdziesz na stronie organizatora.

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Warsztaty Architektoniczne

Rusza modernizacja kina Światowid w Nowej Hucie
Rusza modernizacja kina Światowid w Nowej Hucie

30 czerwca 2025 roku w siedzibie Muzeum Nowej Huty odbyło się uroczyste podpisanie umowy na moderniz ...

Gniazda na wyspie Sobieszewskiej
Gniazda na wyspie Sobieszewskiej

„Projekt (…) na Wyspie Sobieszewskiej oparty jest na idei harmonii z miejscem, a nie jego przekształ ...

Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu
Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu

Zakończyła się budowa kompleksu mieszkaniowego Sienkiewicza Résidence we Wrocławiu. Położony w pobli ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera