Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Top Woman in Real Estate 2021 - zbliża się termin zgłoszeń

 

Czas czytania: ~2 min


Zbliża się termin zgłoszeń do konkursu Top Woman in Real Estate 2021. Jest to jedyny w swoim rodzaju plebiscyt przeznaczony dla kobiet działających w branży nieruchomości, które z odwagą i pomysłowością rozwijają ten sektor w Polsce. Zachęcamy do zgłaszania swoich znajomych z branży. Kobiety potrzebują wsparcia w tym, żeby same nauczyły się doceniać swoje osiągnięcia.

 

Top Woman in Real Estate 2021

W III edycji konkursu Top Woman in Real Estate otrzymałam aż dwie nagrody: Top Woman in Real Estate 2020 – Winner of the Online Voting (głosowanie było dostępne dla ogółu społeczności biznesowej), a także w kategorii Business Development (nagroda przyznana przez jury konkursu). Te tytuły są potwierdzeniem słuszności moich zawodowych wyborów, są też wyrazem uznania społeczności profesjonalistów dla mojej pracy. Dwie piękne statuetki zdobią teraz moje firmowe biurko, a w trudnych chwilach dodają sił.” – mówi Sandra Wróblewska, Senior Business Development Manager w Kajima Poland, w serii wywiadów z Laureatkami III edycji konkursu.

 

W tym roku uczestniczki będą startować w 18 kategoriach, w tym 4 kategoriach specjalnych, w których wyłoniony zostanie najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma wspierająca kobiety, osobowość roku – nagroda przyznawana przez Radę Programową konkursu oraz Top Woman in Real Estate 2021 – laureatka zostanie wyłoniona spośród finalistek poprzez głosowanie internautów.

 

Do konkursu można zgłosić się samemu, mogą to zrobić koledzy z pracy, pracodawca, agencja PR lub organizacja branżowa. Składanie zgłoszeń trwa do 28 marca 2021 r. Aby przystąpić do konkursu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dla kandydatki lub firm i zespołów dostępny na stronie topwoman.pl

 

Niezależne jury, składające się z prezesów i dyrektorów zarządzających firm z branży nieruchomości i budownictwa oraz laureatek poprzedniej edycji wybierze po pięć finalistek z 16 kategorii podstawowych. W kategorii Personality of the Year o zwycięstwie decydować będzie Rada Programowa i Jury. Internauci natomiast będą mogli dokonać własnego wyboru, głosując online na jedną z finalistek konkursu - kategoria Top Woman in Real Estate 2021.

 

Zobacz regulamin konkursu Top Woman in Real Estate 2021

 

Jesteśmy patronem medialnym konkursu


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Konkurs Dla Architektów, Wydarzenia Dla Architektów

Piękny Wrocław 2021-2022 - wyniki konkursu architektonicznego
Piękny Wrocław 2021-2022 - wyniki konkursu architektonicznego

1 grudnia poznaliśmy wyniki konkursu „Piękny Wrocław” na najlepsze nowe realizacje architektoniczne ...

Ogród bylinowy w Lublinie - rozmowa z architektem i prezentacja ogrodu
Ogród bylinowy w Lublinie - rozmowa z architektem i prezentacja ogrodu

Byliny są coraz częściej stosowne we współczesnej architekturze krajobrazu. Dlaczego? Ze względu na ...

W jaki sposób Archicad wpisuje się w warsztat projektowy architekta. Od cyfrowego modelu do prezentacji architektonicznej. Webinarium achitektoniczne.
W jaki sposób Archicad wpisuje się w warsztat projektowy architekta. Od cyfrowego modelu do prezentacji architektonicznej. Webinarium achitektoniczne.

Rozwój narzędzi wspomagających projektowanie to przede wszystkim integracja różnych technik i metod ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Kraj
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera