Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Linea Dynamic Project: zaprojektuj nowoczesne oświetlenie LED z naszym wsparciem

 

Czas czytania: ~3 min


Robimy krok w przyszłość. Zmieniamy się, by jak najlepiej spełnić potrzeby i oczekiwania architektów, projektantów oraz designerów. Linea Light Polska zmienia się w Linea Dynamic Project, dzieląc się swoim doświadczeniem oraz wiedzą. Co możemy dla Ciebie zrobić? Dowiedz się więcej!

 

Linea Dynamic Project

Linea Dynamic Project dla architektów

Zmieniamy się dla Was, zapewniając wsparcie w projektowaniu nowoczesnego oświetlenia LED. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy zakres naszych usług. To, co wyróżnia Linea Light Polska, pozostaje niezmienne również w naszym nowym projekcie. Zapewniamy przede wszystkim najefektywniejsze systemy oświetleniowe. Każdy z nich wyróżnia przede wszystkim najwyższa, włoska jakość. Nasze doświadczenie pozwala z kolei na wdrożenie innowacyjnego podejścia do projektowania.

 

Dzięki wsparciu naszych ekspertów zyskasz przede wszystkim kompleksowe, profesjonalne doradztwo w zakresie doboru i projektowania rozwiązań oświetleniowych. Produkty dostępne w katalogach na stronie Linea Dynamic Project pozwalają na stworzenie nawet najbardziej skomplikowanych oraz efektownych iluminacji świetlnych.

 

Najlepsi włoscy producenci w Linea Dynamic Project

Wśród partnerów Linea Dynamic Project pojawiają się najlepsi włoscy producenci oświetlenia LED. Dzięki oferowanym przez nich produktom Twój projekt zyska wizualnie. Za pomocą światła możesz podkreślić konkretne elementy architektury, tworząc wyjątkową, imponującą przestrzeń. Udostępniamy katalogi produktów od producentów: Linea Light Group, Diomede, Lombardo oraz Reggiani. Do naszej sieci dołączają regularnie nowe włoskie firmy, dlatego warto śledzić na bieżąco informacje na naszej stronie internetowej.

 

Jeżeli dołączysz do Linea Dynamic Project, zyskasz dostęp do katalogów produktów najlepszych producentów z Włoch, które dostarczą nieograniczoną ilość pomysłów na włoskie oświetlenie LED. Dodatkowo zapewnimy Ci dostęp do naszego know-how. Zaufaj ekspertom i zyskaj przestrzeń dla swojej kreatywności.

Linea Dynamic Project

Jak dołączyć do Linea Dynamic Project?

Linea Dynamic Project to doskonała przestrzeń dla każdego, kto w codziennej pracy zajmuje się projektowaniem. Skupiamy nie tylko najlepszych włoskich partnerów, ale również projektantów, architektów i designerów z całej Polski. W ramach współpracy zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie oświetlenia LED. Dołącz do nas i korzystaj z bazy naszych rozwiązań! Możesz do nas dołączyć, przechodząc do Strefy Projektanta. Po rejestracji zyskasz dostęp do wszystkich usług.

 

Zapraszamy do rejestracji na stronie: lineadp.com

 

Linea Dynamic Project – mockupy, rendery i kalkulacja DIAlux

W Linea Dynamic Project zajmujemy się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych prosto z Włoch. Współpracując z nami, Architekt otrzymuje pełne wsparcie w zakresie projektowania oświetlenia. Tworzymy mockupy, rendery, obliczenia DIAlux. Wszystko po to, aby jak dostarczyć jak najlepsze rozwiązania dla projektu. Współpracujemy z włoskimi producentami systemów oświetleniowych: Linea Light Group, Diomede, Lombardo oraz Reggiani.

 

Wśród rozwiązań opartych na technologii LED pojawiają się rozwiązania dostosowane do przestrzeni domowych i komercyjnych takich jak: szpitale, obiekty przemysłowe, sklepy, oświetlenie LED terenowe. Ponadto otrzymujesz dostęp do specjalnych systemów służących do zarządzania, dzięki czemu dopasujesz każde rozwiązanie do potrzeb klienta.

 

Artykuł Partnera


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Oświetlenie, Technologie

Lofty w fabryce
Lofty w fabryce

W 1887 roku Hugo Bressel przy ulicy Cegielnianej (dziś to ul. Wólczańska) uruchomił niewielką fabryk ...

E-konferencja: Dachy, fasady, drewno i prefabrykacja w architekturze. Skorupa budynku.
E-konferencja: Dachy, fasady, drewno i prefabrykacja w architekturze. Skorupa budynku.

Regulacyjne i technologiczne zmiany w zakresie metod wznoszenia budynków doprowadziły w ostatnich la ...

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023 – internauci wybrali najlepsze realizacje minionego roku
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023 – internauci wybrali najlepsze realizacje minionego roku

Znamy wyniki głosowania internautów szesnastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publicznoś ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera