Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Targi GARDENIA w listopadzie 2022

 

Czas czytania: ~2 min


W dniach 17-19 listopada 2022 r. pod hasłem: „Ekologiczny ogród” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2022. Zakres tematyczny targów rozciąga się od sprzętu maszynowego, poprzez architekturę i pielęgnację zieleni, aż po artystyczną florystykę.

 

Targi Gardenia 2022

Gardenia - biznesowa jesień dla całej branży

 

Szesnastą już edycję najważniejszego spotkania branży skierowana jest w szczególności do profesjonalistów. Wiele firm to właśnie jesienią podejmuje najważniejsze decyzje na kolejne miesiące, jest to moment oddechu, ale i wniosków po intensywnym okresie wiosenno-letnim.

 

W czasie jesiennej edycji Targów Gardenia zwiedzający poznają nowości i najbardziej zoptymalizowane rozwiązania w zakresie nawadniania, koszenia, nawożenia czy szeroko pojętej opieki nad roślinnością. Dowiedzą się też, dlaczego „eko” z trendu stało się nawykiem i nowym sposobem myślenia, zarówno wśród producentów, jak i konsumentów. Branża poruszy najważniejsze wątki, aby nadać tempa ich rozwojowi!

 

Organizatorzy konferencji mocno już wpisanych w wizerunek Targów Gardenia przygotowują program prelekcji i pokazów pełen wartościowych, często niedostępnych w innych źródłach informacji. W czasie trzeciej już edycji Areny Krajobrazu słuchacze poznają najlepsze praktyki zagranicznych i polskich architektów, a programy wdrożone w innych krajach będą punktem wyjścia do dyskusji o polskiej przestrzeni dla projektantów. Nie zabraknie pokazów pielęgnacji roślin w wykonaniu ekspertów-praktyków. Z kolei dla zarządców i projektantów zieleni w przestrzeni publicznej swój bogaty program przygotowuje po raz szesnasty magazyn Zieleń Miejska – w czasie konferencji Miejska Sztuka Ogrodowa będzie przekrojowo i bardzo praktycznie. Równolegle zaproponowany zostanie szereg zróżnicowanych prelekcji i warsztatów, które umożliwią doskonalenie w wielu zawodowych obszarach. Wspomniane wydarzenia odbędą się na przestrzeni trzech dni, aby każdy profesjonalista i miłośnik tematyki miał pełny dostęp do prezentowanej na nich wiedzy.

 

Z optymizmem i dobrą energią

 

Targi Gardenia łączą nie tylko zaangażowanych partnerów, ale także pasjonatów, dla których wartością nadrzędną jest pozytywna relacja. Intensywnie, branżowo, sprzedażowo – tak zapowiada się jesienna edycja Targów GARDENIA 2022.

Targi Gardenia 2022

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Pierwsza edycja konferencji „Kolor w architekturze” za nami
Pierwsza edycja konferencji „Kolor w architekturze” za nami

Dużym zainteresowaniem cieszyła się pierwsza edycja konferencji na temat Evidence Based Design i wyk ...

Dla sąsiadów z Gdyni
Dla sąsiadów z Gdyni

„Sieć domów sąsiedzkich, tzw. Przystani – to nazwa sieci centrów sąsiedzkich tworzonych w całym mieś ...

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023 – internauci wybrali najlepsze realizacje minionego roku
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023 – internauci wybrali najlepsze realizacje minionego roku

Znamy wyniki głosowania internautów szesnastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publicznoś ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaproszenia
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera