Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Targi GARDENIA w listopadzie 2022

 

Czas czytania: ~2 min


W dniach 17-19 listopada 2022 r. pod hasłem: „Ekologiczny ogród” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2022. Zakres tematyczny targów rozciąga się od sprzętu maszynowego, poprzez architekturę i pielęgnację zieleni, aż po artystyczną florystykę.

 

Targi Gardenia 2022

Gardenia - biznesowa jesień dla całej branży

 

Szesnastą już edycję najważniejszego spotkania branży skierowana jest w szczególności do profesjonalistów. Wiele firm to właśnie jesienią podejmuje najważniejsze decyzje na kolejne miesiące, jest to moment oddechu, ale i wniosków po intensywnym okresie wiosenno-letnim.

 

W czasie jesiennej edycji Targów Gardenia zwiedzający poznają nowości i najbardziej zoptymalizowane rozwiązania w zakresie nawadniania, koszenia, nawożenia czy szeroko pojętej opieki nad roślinnością. Dowiedzą się też, dlaczego „eko” z trendu stało się nawykiem i nowym sposobem myślenia, zarówno wśród producentów, jak i konsumentów. Branża poruszy najważniejsze wątki, aby nadać tempa ich rozwojowi!

 

Organizatorzy konferencji mocno już wpisanych w wizerunek Targów Gardenia przygotowują program prelekcji i pokazów pełen wartościowych, często niedostępnych w innych źródłach informacji. W czasie trzeciej już edycji Areny Krajobrazu słuchacze poznają najlepsze praktyki zagranicznych i polskich architektów, a programy wdrożone w innych krajach będą punktem wyjścia do dyskusji o polskiej przestrzeni dla projektantów. Nie zabraknie pokazów pielęgnacji roślin w wykonaniu ekspertów-praktyków. Z kolei dla zarządców i projektantów zieleni w przestrzeni publicznej swój bogaty program przygotowuje po raz szesnasty magazyn Zieleń Miejska – w czasie konferencji Miejska Sztuka Ogrodowa będzie przekrojowo i bardzo praktycznie. Równolegle zaproponowany zostanie szereg zróżnicowanych prelekcji i warsztatów, które umożliwią doskonalenie w wielu zawodowych obszarach. Wspomniane wydarzenia odbędą się na przestrzeni trzech dni, aby każdy profesjonalista i miłośnik tematyki miał pełny dostęp do prezentowanej na nich wiedzy.

 

Z optymizmem i dobrą energią

 

Targi Gardenia łączą nie tylko zaangażowanych partnerów, ale także pasjonatów, dla których wartością nadrzędną jest pozytywna relacja. Intensywnie, branżowo, sprzedażowo – tak zapowiada się jesienna edycja Targów GARDENIA 2022.

Targi Gardenia 2022

Podepnij swój artykuł

tagi

Café Teri – koreańska kawiarnia z klasą
Café Teri – koreańska kawiarnia z klasą

W koreańskiej kulturze, kawiarnie odgrywają istotną rolę. Są traktowane jako miejsca spędzania wolne ...

Food Hall Browary w Browarach Warszawskich. Industrialne wnętrze pełne dobrego designu – prezentacja online i wywiad
Food Hall Browary w Browarach Warszawskich. Industrialne wnętrze pełne dobrego designu – prezentacja online i wywiad

Food Hall Browary to wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy. Nowoczesny street food pre ...

Architektura o niskim śladzie węglowym
Architektura o niskim śladzie węglowym

Kompleksowość działania branży architektonicznej i budowlanej sprawia, że nie jest łatwo mierzyć jej ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaproszenia
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera