Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Architektura czułości. Czy możemy sobie dzisiaj pozwolić na nieodpowiedzialne projektowanie - debata architektoniczna

 

Czas czytania: ~ 1 min


Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki zaprasza na debatę architektoniczną pt. "Architektura czułości. Czy możemy sobie dzisiaj pozwolić na nieodpowiedzialne projektowanie", która odbędzie się 12 października 2022 o godz. 18:00 w NIAiU. W rozmowie wezmą udział laureaci V edycji konkursu „Przestrzeń wspólna jest wartością”. Spotkanie poprowadzi Anna Dudzińska.

 

Debata: Architektura czułości

Nikt nie kwestionuje wpływu jaki architektura i urbanizacja niosą ze sobą powodując kryzys klimatyczny i szybko postępujące zmiany na naszej planecie. Najważniejszym punktem do namysłu stało się pytanie jak zmieniać zawodowe funkcjonowanie architektów i architektek by nie było za późno. Te pytania obejmują także kwestionowanie istniejącego porządku i zweryfikowanie rzeczywistych potrzeb.

 

Czy jest jeszcze alternatywa dla innej architektury, niż ta odpowiedzialna, zaprojektowana w trosce o środowisko i dbałość o ekologię?

 

 

Więcej infromacji o debacie znajdziesz na stronie organizatora.

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Debata Architektoniczna , Zaproszenie Dla Architektów , Zaproszenie Dla Studentów Architektury

Nowa wersja Łodzi Kaliskiej już wkrótce
Nowa wersja Łodzi Kaliskiej już wkrótce

Jeszcze w tym roku rozpocznie działanie nowy dworzec Łódź Kaliska, zbudowany w miejscu rozebranego b ...

Konferencja "Zielona i błękitna infrastruktura w architekturze" - IV edycja
Konferencja "Zielona i błękitna infrastruktura w architekturze" - IV edycja

Wiele polskich miast już od wielu lat wdraża rozwiązania z zakresu zielonej i błękitnej infrastruktu ...

Stadion Skry w Warszawie znów działa
Stadion Skry w Warszawie znów działa

Warszawa odzyskała teren sportowo-rekreacyjny. Właśnie zakończył się pierwszy etap remontu od lat zd ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaproszenia
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera