Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Polska Architektura XXL – rusza kolejny plebiscyt!

 

Czas czytania: ~ 1 min


cJDiMrPOesuF8sF0CyZ4zRHlO78f0ufVa5jmfGXWS4WkjWW0SW50lHUhw0l3_polska-architektura-xxl.jpg

Jaki był dla polskiej architektury rok 2011? Co po nim zostanie w polskim krajobrazie? Które budynki są najbardziej warte uwagi? Sztuka-Architektury już po raz czwarty zaprasza do wspólnego architektonicznego podsumowania minionego roku!

Najlepsze realizacje wybieramy w kategoriach:


Kultura i nauka, Nowe i stare, Dom i mieszkanie, Biura i przemysł, Ekologia, Sport, Przestrzeń publiczna i transport, a także Wydarzenie roku 2011 i Nadzieja roku 2011 (najlepszy projekt roku).

Czekamy na zgłoszenia zarówno od autorów zrealizowanych projektów, jak i obserwatorów rodzimej sceny architektonicznej. Propozycje te uzupełnimy o obiekty, które jak co roku wskażą zaproszeni przez nas eksperci.

Na Wasze propozycje czekamy do 17 lutego 2012 r. pod adresem mailowym: [email protected]

Głosowanie tradycyjnie rozpocznie się na początku marca i potrwa do końca kwietnia.

Zapraszamy do wspólnego stworzenia listy najlepszych polskich realizacji i najważniejszych wydarzeń architektonicznych 2011 roku!

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Rusza modernizacja kina Światowid w Nowej Hucie
Rusza modernizacja kina Światowid w Nowej Hucie

30 czerwca 2025 roku w siedzibie Muzeum Nowej Huty odbyło się uroczyste podpisanie umowy na moderniz ...

Gniazda na wyspie Sobieszewskiej
Gniazda na wyspie Sobieszewskiej

„Projekt (…) na Wyspie Sobieszewskiej oparty jest na idei harmonii z miejscem, a nie jego przekształ ...

Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu
Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu

Zakończyła się budowa kompleksu mieszkaniowego Sienkiewicza Résidence we Wrocławiu. Położony w pobli ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera