Czarna Malarnia - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Czarna Malarnia

 

Czas czytania: ~2 min


ZU8OMEjvYVO9fUHbpEF4ExqMFOHmFGE8f04EBTMWV29zJIguCfB04UGRkhdb_wejscie.jpg

W czwartek, 15 listopada w klubie Sztuka Architektury przy ul. Andersa 13 w Warszawie, w ramach cyklu „Polskie Wnętrze XXL", odbędzie się kolejne spotkanie z autorami najciekawszej, polskiej architektury wnętrz. Łukasz Nowak i Katarzyna Stawarz-Nowak opowiedzą o rozbudowie Malarni czyli sceny kameralnej Teatru Polskiego w Poznaniu.

6JblUwaogtmgIrnjm3sQqVwWGSeRrizXoazOwUv0yQ2NX0eODnVZndrjBcJF_malarnia-02m.jpg


Kompleksowa modernizacja zaprojektowana przez dwa poznańskie biura: ARPA Architektoniczna Pracownia Autorska Jerzego Gurawskiego oraz Trabendo, wprowadziła do wnętrza daleko idące zmiany – zarówno funkcjonalne, jak i architektoniczne.

Rozbudowa sceny obejmowała wzniesienie nowego budynku łączącego dwa istniejące gmachy teatru, przebudowę istniejącej przestrzeni teatralnej, która została powiększona o nowe zaplecze techniczne oraz budowę podziemnego magazynu kostiumów.

Przebudowana została także widownia, która może teraz pomieścić dwa razy więcej osób, a ponadto jej układ można dowolnie kształtować, dzięki czemu wnętrze stało się doskonałym polem do budowania relacji przestrzennych między sceną a publicznością.

yMoqG1ZGPP3fx32S81nFLKGLsLvLLXFhv1jwSyGRbYtynoJYym1gBtb0S8yt_malarnia-05m.jpg

Zapraszamy na wykład do Klubu Sztuka Architektury
ul. Andersa 13 (Stacja Muranów - Skwer Tekli Bądarzewskiej), Warszawa
Czwartek, 15.11.2012 o godz. 18.00.
Wstęp wolny.

Spotkanie jest elementem cyklu spotkań z najlepszymi, polskimi projektami wnętrz wyłonionymi w plebiscycie "Polskie Wnętrze XXL" organizowanym przez wortal Sztuka-wnetrza.pl. Program kolejnych prezentacji można znaleźć na wortalu www.sztuka-wnetrza.pl

P2W2DoPMW8I5BpsmN0RWxOBHyub6PWmWTMKGOAqD0p6Dz6kuGCa9WZxmlaIV_malarnia-07m.jpg

Sponsor: BN Office Solution
Patroni: Warszawski Oddział SARP, Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz
Patroni medialni: Wnętrze i Ogród, Dom i Wnętrze, Czas na wnętrze, Architektura&Biznes, dobrzemieszkaj.pl, dlastudenta.pl, Portal Studencki Polibuda.info, Domo Plus, Dekoratornia TV, Radio Kampus, Pracownia Rysunku Domin, Pracownia i Szkoła Rysunku Labirynt
Patroni naukowi: ASP Warszawa, Polsko - Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Plebiscyt Polskie Wnętrze XXL jest dorocznym podsumowaniem największych osiągnięć polskiej architektury wnętrz. Zgłaszane przez projektantów i publiczność architektoniczną projekty są oceniane przez internautów oraz profesjonalne jury. Organizatorem plebiscytu i cyklu spotkań Polskie Wnętrze XXL jest wortal Sztuka Wnętrza, który jest medium cyfrowym skierowanym do profesjonalnych projektantów i miłośników designu. Wortal Sztuka-wnetrza.pl jest częścią Grupy Sztuka Architektury - grupy wortali tematycznych skierowanych do architektów na którą składają się wortale sztuka-architektury.pl, sztuka-wnetrza.pl, sztuka-krajobrazu.pl, e-kwartalnik "Krytyka Architektury" oraz księgarnia internetowa ksa24.pl.


Podepnij swój artykuł

tagi

Dom z czapką z pracowni IFAgroup
Dom z czapką z pracowni IFAgroup

W pracowni IFAgroup powstał projekt domu jednorodzinnego w jednej z dzielnic Gdańska. Ta okolica jes ...

Browary Warszawskie. Spektakularna rewitalizacja w Warszawie - prezentacja kompleksu
Browary Warszawskie. Spektakularna rewitalizacja w Warszawie - prezentacja kompleksu

Browary Warszawskie to kwartał położony na warszawskiej Woli. Zaprojektowany jako miejsce, w którym ...

Webinarium Bauder: Innowacje Bauder 2021 na każdy dach
Webinarium Bauder: Innowacje Bauder 2021 na każdy dach

Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Bauder, którego tematem będzie prezentacja innowacyj ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera