Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Labirynt w polu kukurydzy

 

Czas czytania: ~ 1 min


Tc84jZqTEPChNN9SIJ20pFphEGyXdQAW8r7C2o9K7kdJD8Vq7cSFnF9t4IAh_jak-labirynt2.JPG

Efektem współpracy Pracowni Sztuki Ogrodowej z Blizin oraz znanego na świecie projektanta labiryntów Adriana Fishera jest Świat Labiryntów- pełen atrakcji park położony na Kaszubach.

Celem autorów projektu było propagowanie zdrowego trybu życia oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Skupiono się nie tylko na gimnastyce ciała, ale również umysłu.

Świat Labiryntów to przede wszystkim labirynt w polu kukurydzy o powierzchni 3,5 ha, którego ścieżki mają łączną długość 4,5 km. Dodatkowo w realizację włączono labirynt mgieł (130m²), labirynt- matematyka w kolorach, labirynt linowy, ziemny itd. Zwiedzający mogą również rozwiązywać zagadki logiczne wymyślone przez Adriana Fishera.

Więcej na: projektowanie zieleni


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Nowy standard w polskim budownictwie społecznym ?
Nowy standard w polskim budownictwie społecznym ?

Przez lata budownictwo społeczne w Polsce kojarzyło się głównie z cięciem kosztów i zaspokajaniem wy ...

Technolog medyczny i architekt – partnerstwo w imię jakości. Już 28 października 2026 odbędzie się kolejna edycja konferencji „Medycyna w Architekturze”
Technolog medyczny i architekt – partnerstwo w imię jakości. Już 28 października 2026 odbędzie się kolejna edycja konferencji „Medycyna w Architekturze”

Projektowanie współczesnego szpitala to balansowanie na granicy zaawansowanej inżynierii, medycyny o ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera