Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


SITAG Formy Siedzenia stawia na polską kreatywność

 

Czas czytania: ~2 min


dwhjsFdskkAc0LHgd3GnjcasdArkL1ThDJwHUzq32j6QGQ5V10l8RJtshbkE_sitag-vank-2.jpg

SITAG Formy Siedzenia pozostaje dostawcą foteli SITAG na rynek polski i stawia na polską kreatywność

Od wielu lat stawiamy konsekwentnie na własne wzornictwo i efektywne wykorzystanie na rynku przewag biznesowych jakimi są nasza odlewnia aluminium oraz wyjątkowa kreatywność powstała z połączenia pracy projektantów, architektów i inżynierów. To są wartości, na których opieramy naszą działalność i ostatnie wydarzenia na rynku nic w tym zakresie nie zmieniają - komentuje przejęcie SITAG AG przez Grupę Nowy Styl Anna Vonhausen - członek zarządu i dyrektor kreatywny firmy SITAG Formy Siedzenia.

4oJkvanL3YQsB8Z8o1Jt9iUJzv4HawRP1sLnBkEtazIifdU8bh2bVBe8IqOy_sitag-vank-1.jpg
gROYCwYxRq3eGenfTq9ZZB5jYFfC14JRny0pHsxY0gIKaOcpgO9vxfowNShF_sitag-vank-3.jpg

28 sierpnia ogłoszona została transakcja przejęcia szwajcarskiego producenta mebli biurowych SITAG AG od dotychczasowego właściciela holenderskiego funduszu inwestycyjnego przez Grupę Nowy Styl. Według oficjalnych informacji prasowych Grupa Nowy Styl nie będzie produktów marki SITAG oferować na rynku polskim ze względu na umowę licencyjną, którą posiada firma SITAG Formy Siedzenia Sp. z o.o. SITAG Formy Siedzenia Sp. z o.o. nie jest objęta transakcją kupna udziałów SITAG AG przez Grupę Nowy Styl i pozostaje niezależnym podmiotem.

Mq5MW87ZPtxGUaQDSgOUxenKaifVUptXeGxv9r7kmKgF97e0QMUDNWO4WdzA_sitag-vank-4.jpg

Nasza firma nie jest stroną w transakcji przeprowadzonej przez Grupę Nowy Styl. Jesteśmy od 20 lat niezależnym podmiotem, którego działalność jest częściowo oparta na produktach licencyjnych SITAG AG. Nie mamy żadnych związków kapitałowych z firmą SITAG AG, a więc operacja przejęcia w sensie kapitałowym nas nie dotyczy - mówi Anna Vonhausen. Zmiany właścicielskie nie wpływają na trwałość zapisów umowy licencyjnej - dodaje.

ceHKoIUPD2OBScRsrbqbUZjmKzwZIm6GLU9r3K4Ypp5bkRX2irrP7YWe1cT5_sitag-vank-5.jpg
4tuN3ANQnfwiFd95JA1i7M7PmU1ArQui2oFPXVRhitRzqnSM2Xgtvjm5BmWj_sitag-vank-6.jpg

SITAG Formy Siedzenia od wielu lat realizuje na polskim rynku konsekwentną strategię budowania marki premium. Oferta firmy zawiera zarówno produkty licencjonowane, jak i bogatą ofertę własnych siedzisk, o mocnym charakterze, często wykraczającym poza biurowe zastosowania, a w maju zaprezentowana została nowa lina stołów z regulacją wysokości i ekranów akustycznych.

0u4iatHMLGX7dJzCsBuBuiITBF1EqDlcBbKnXFzOgQ3n4sqUd4ZJblcabK8W_sitag-vank-7.jpg
sdfBs6emqCJxEUvZYkPcBg5cW6WjkbAmkOy0qhZkpyGyMLPjOK3NND8ypq9q_sitag-vank-8.jpg

Jako SITAG Formy Siedzenia od 20 lat rozwijamy niezależną strategię produktową oferując równolegle projekty własne, bezpośrednio wynikające z polskiej tożsamości wzorniczej i naszej kreatywności, takie jak WOODI, SITI, DRONN, MONT, PIGI, LOIT, PLIO, TINI, WOODI TRAWERS. Od wielu lat stawiamy konsekwentnie na własne wzornictwo i efektywne wykorzystanie na rynku przewag biznesowych jakimi są nasza odlewnia aluminium oraz wyjątkowa kreatywność powstała z połączenia pracy projektantów, architektów i inżynierów. To są wartości, na których opieramy naszą działalność i ostatnie wydarzenia na rynku nic w tym zakresie nie zmieniają - komentuje przejęcie SITAG AG przez Grupę Nowy Styl Anna Vonhausen - członek zarządu i dyrektor kreatywny firmy SITAG Formy Siedzenia.

Tą drogą będziemy podążać dalej.- podsumowuje Vonhausen.


Podepnij swój artykuł

tagi

Ceglana rozbudowa hospicjum dla dzieci Caritas
Ceglana rozbudowa hospicjum dla dzieci Caritas

„To spełnienie naszych marzeń i naszych pacjentów. Kiedy w szpitalu rodzice dowiadują się, że dzieck ...

Lektury na Światowy Dzień Architektury
Lektury na Światowy Dzień Architektury

Ostatnia dekada w Polsce miłośnikom architektury mija zapewne pod znakiem zakupów: bardzo dynamiczni ...

Efektowna metamorfoza poprzemysłowej bryły
Efektowna metamorfoza poprzemysłowej bryły

Przemysłowa historia terenu, na którym swoją siedzibę wzniosła firma NT Industry sięga początku XIX ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera