Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Prosta forma wyraża więcej!

 

Czas czytania: ~3 min


Geometryczne kształty oddają istotę designu i wpisują się w purystyczne podejście do nowoczesnych wnętrz.

 

LEQxQNZnTjpohuAQa9YPLopultNPjQBTPdvbq6M08hcM7ZhmiO79h64nQ5US_as-gold-1317.jpg

Geometryczne kształty oddają istotę designu i wpisują się w purystyczne podejście do nowoczesnych wnętrz. Przywykliśmy do tego, że w architekturze liczą się wielkie formy. Zachwycamy się projektami dużych pracowni architektonicznych lub wielkich osobowości. Trendy wyznaczają projekty Zahy Hadid czy Roberta Koniecznego. Proste formy odnoszące się do natury i majestatyczne bryły. W projektach i realizacjach, które podziwiamy ważne są jednak detale. To one sprawiają, że dany architekt jest rozpoznawalny. Detale nadają niepowtarzalną formę i charakter całemu projektowi i sprawiają, że staje się on podpisem danego autora. Podobnie jest z elementami wystroju wnętrza. Podkreślają one myśl przewodnią przyświecającą aranżacji i uzupełniają przekaz zawarty w projekcie. To właśnie dzięki detalom architekt wnętrz ma szansę sprawić, że jego projekt będzie oddawał niepowtarzalny charakter i odpowiadał na potrzeby jego klienta.

M4YMbn8A4aQlERAjuZOvN1uvBRiR4GnB2G7WBtStFOFWtiW1Ymtth8b7z9OP_as-gold-1338.jpg

Elementy takie, jak meble czy sprzęty stanowią bryły nadające przestrzeni ogólne zarysy i formę. Oświetlenie i dodatki stanowią uzupełnienie ocieplające i indywidualizujące tę przestrzeń. Każdy z nas szuka w swoim otoczeniu piękna. W zabieganym i zuniformizowanym świecie chcemy, aby nasze wnętrza mówiły o nas więcej z zachowaniem najwyższych standardów wykonania. Odpowiedzią na te potrzeby jest seria oświetlenia łazienkowego Aurora Satina.

aW167N8tlXxDvZHt1A2uFEoslxvTm95xUuTS7jpBKZ16iTjMjmQHTzy2c5fp_as-gold-1361.jpg

Niezwykłe oprawy oświetleniowe ujarzmiające moc satynowego srebra i szlachetnego złota w wyważonych formach rozświetlają przestrzeń tak trudnego, pod względem technicznym, wnętrza. Cała seria opraw Aurora Satina charakteryzuje się wysokimi klasami szczelności zapewniającymi komfort i bezpieczeństwo użytkowania w łazienkowej strefie 2 narażonej na bryzgi wody. Nie tylko szczelność jest ważna. Kolejnym ważnym aspektem oświetlenia łazienkowego jest wytrzymałość stosowanych materiałów i odporność zastosowanych powłok zewnętrznych.

PcAHWTssd4zEBmPxDygrAXY8rNIL9KjHHgGzbbyEvCKHldk6aDS65fTuRGK5_as-gold-13211328.jpg

Wszystkie oprawy Aurora Satina wykonane są z najwyższej klasy materiałów ze szczególną dbałością o detale. Zewnętrzna powłoka, zarówno złotych jak i srebrnych lamp jest dodatkowo pokryta warstwą wysokiej klasy lakieru, nadającego głębi i blasku całej oprawie.

1SBNhqUryaz4DZPgNvq8ahlBzsJzGAz52ucSOUQ0JtWiJasAVFHxiLup5eGT_as-silver-1315.jpg

Formy zamykające się w prostopadłościanach i sztabkach złota stanowią podstawę tej wyjątkowej serii, w skład której wchodzą zarówno kinkiety krótkie, długie jak i plafony. Dzięki temu istnieje możliwość skomponowania spójnej stylistycznie aranżacji.

povQIdpm85zTTBfIGLO3HoDBmyHynrTGD6DmEmmbyhKVCQY31xyF3S8jQxlc_as-silver-1317.jpg

Aurora Satina to przede wszystkim nowoczesny, minimalistyczny styl. Klasyczne złoto, niezwykle modne w tym sezonie, spotyka się tu z ascetyczną, geometryczną formą. Satynowe srebro, chłodne i emanujące surowością zaprzęgnięte do pracy na rzecz światła sprawia wrażenie rozjaśniania wnętrza całą swoją strukturą.

6nkGlSx1jQaA9HbT0iBClaU2D4axP6bEgj7vmt2aa222sKNuSnFdGodtx2Ik_as-silver-1319.jpg

Każda łazienka potrzebuje odpowiedniego oświetlenia. To ono nadaje klimat i charakter całemu wnętrzu. Architekci wnętrz obecnie chętnie sięgają po surowe formy naturalnych materiałów takich, jak beton, drewno, i kolory szarości, brązy, khaki. Odpowiadając na to zapotrzebowanie proponujemy oświetlenie idealnie pasujące właśnie do takich stylizacji. Oświetlenie pobudza do działania lub nastraja relaksacyjnie, zaś forma, w jaką jest obleczone nadaje łazience indywidualny wyraz. Seria oświetlenia łazienkowego Aurora Satina cieszy się uznaniem projektantów ze względu na swoją formą i jakość. Jednak co najważniejsze, doceniają ją klienci identyfikujący się z elegancją, którą sobą reprezentuje.

j6w5easrqWZk5QALwXRkn4NuC6Rg30bsdZMnx0FjwKEK21RMRaKfTKJDMvN9_as-silver-1338.jpg

Źródło: Aurora


Podepnij swój artykuł

tagi

Oświetlenie

Projekt przedszkola z cegły
Projekt przedszkola z cegły

Wśród realizacji architektonicznych nominowanych w konkursie Brick Award znalazły się obiekty o bard ...

Dom Kurtyna
Dom Kurtyna

Dom Kurtyna stanął na Mazowszu, niedaleko Warszawy. Powstał dla rodziny interesującej się sztuką, kt ...

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019 - czekamy na zgłoszenia realizacji
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019 - czekamy na zgłoszenia realizacji

Przed nami dwunasta edycja Plebiscytu Polska Architektura XXL, którego celem jest wspólne architekto ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera