Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Prosta forma wyraża więcej!

 

Czas czytania: ~3 min


Geometryczne kształty oddają istotę designu i wpisują się w purystyczne podejście do nowoczesnych wnętrz.

 

LEQxQNZnTjpohuAQa9YPLopultNPjQBTPdvbq6M08hcM7ZhmiO79h64nQ5US_as-gold-1317.jpg

Geometryczne kształty oddają istotę designu i wpisują się w purystyczne podejście do nowoczesnych wnętrz. Przywykliśmy do tego, że w architekturze liczą się wielkie formy. Zachwycamy się projektami dużych pracowni architektonicznych lub wielkich osobowości. Trendy wyznaczają projekty Zahy Hadid czy Roberta Koniecznego. Proste formy odnoszące się do natury i majestatyczne bryły. W projektach i realizacjach, które podziwiamy ważne są jednak detale. To one sprawiają, że dany architekt jest rozpoznawalny. Detale nadają niepowtarzalną formę i charakter całemu projektowi i sprawiają, że staje się on podpisem danego autora. Podobnie jest z elementami wystroju wnętrza. Podkreślają one myśl przewodnią przyświecającą aranżacji i uzupełniają przekaz zawarty w projekcie. To właśnie dzięki detalom architekt wnętrz ma szansę sprawić, że jego projekt będzie oddawał niepowtarzalny charakter i odpowiadał na potrzeby jego klienta.

M4YMbn8A4aQlERAjuZOvN1uvBRiR4GnB2G7WBtStFOFWtiW1Ymtth8b7z9OP_as-gold-1338.jpg

Elementy takie, jak meble czy sprzęty stanowią bryły nadające przestrzeni ogólne zarysy i formę. Oświetlenie i dodatki stanowią uzupełnienie ocieplające i indywidualizujące tę przestrzeń. Każdy z nas szuka w swoim otoczeniu piękna. W zabieganym i zuniformizowanym świecie chcemy, aby nasze wnętrza mówiły o nas więcej z zachowaniem najwyższych standardów wykonania. Odpowiedzią na te potrzeby jest seria oświetlenia łazienkowego Aurora Satina.

aW167N8tlXxDvZHt1A2uFEoslxvTm95xUuTS7jpBKZ16iTjMjmQHTzy2c5fp_as-gold-1361.jpg

Niezwykłe oprawy oświetleniowe ujarzmiające moc satynowego srebra i szlachetnego złota w wyważonych formach rozświetlają przestrzeń tak trudnego, pod względem technicznym, wnętrza. Cała seria opraw Aurora Satina charakteryzuje się wysokimi klasami szczelności zapewniającymi komfort i bezpieczeństwo użytkowania w łazienkowej strefie 2 narażonej na bryzgi wody. Nie tylko szczelność jest ważna. Kolejnym ważnym aspektem oświetlenia łazienkowego jest wytrzymałość stosowanych materiałów i odporność zastosowanych powłok zewnętrznych.

PcAHWTssd4zEBmPxDygrAXY8rNIL9KjHHgGzbbyEvCKHldk6aDS65fTuRGK5_as-gold-13211328.jpg

Wszystkie oprawy Aurora Satina wykonane są z najwyższej klasy materiałów ze szczególną dbałością o detale. Zewnętrzna powłoka, zarówno złotych jak i srebrnych lamp jest dodatkowo pokryta warstwą wysokiej klasy lakieru, nadającego głębi i blasku całej oprawie.

1SBNhqUryaz4DZPgNvq8ahlBzsJzGAz52ucSOUQ0JtWiJasAVFHxiLup5eGT_as-silver-1315.jpg

Formy zamykające się w prostopadłościanach i sztabkach złota stanowią podstawę tej wyjątkowej serii, w skład której wchodzą zarówno kinkiety krótkie, długie jak i plafony. Dzięki temu istnieje możliwość skomponowania spójnej stylistycznie aranżacji.

povQIdpm85zTTBfIGLO3HoDBmyHynrTGD6DmEmmbyhKVCQY31xyF3S8jQxlc_as-silver-1317.jpg

Aurora Satina to przede wszystkim nowoczesny, minimalistyczny styl. Klasyczne złoto, niezwykle modne w tym sezonie, spotyka się tu z ascetyczną, geometryczną formą. Satynowe srebro, chłodne i emanujące surowością zaprzęgnięte do pracy na rzecz światła sprawia wrażenie rozjaśniania wnętrza całą swoją strukturą.

6nkGlSx1jQaA9HbT0iBClaU2D4axP6bEgj7vmt2aa222sKNuSnFdGodtx2Ik_as-silver-1319.jpg

Każda łazienka potrzebuje odpowiedniego oświetlenia. To ono nadaje klimat i charakter całemu wnętrzu. Architekci wnętrz obecnie chętnie sięgają po surowe formy naturalnych materiałów takich, jak beton, drewno, i kolory szarości, brązy, khaki. Odpowiadając na to zapotrzebowanie proponujemy oświetlenie idealnie pasujące właśnie do takich stylizacji. Oświetlenie pobudza do działania lub nastraja relaksacyjnie, zaś forma, w jaką jest obleczone nadaje łazience indywidualny wyraz. Seria oświetlenia łazienkowego Aurora Satina cieszy się uznaniem projektantów ze względu na swoją formą i jakość. Jednak co najważniejsze, doceniają ją klienci identyfikujący się z elegancją, którą sobą reprezentuje.

j6w5easrqWZk5QALwXRkn4NuC6Rg30bsdZMnx0FjwKEK21RMRaKfTKJDMvN9_as-silver-1338.jpg

Źródło: Aurora


Podepnij swój artykuł

tagi

Oświetlenie

Pomysł na wielorodzinne budynki modułowe
Pomysł na wielorodzinne budynki modułowe

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) ogłosiło jakiś czas temu konkurs dla samorządów na koncepcj ...

Food Hall Browary w Browarach Warszawskich. Industrialne wnętrze pełne dobrego designu – prezentacja online i wywiad
Food Hall Browary w Browarach Warszawskich. Industrialne wnętrze pełne dobrego designu – prezentacja online i wywiad

Food Hall Browary to wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy. Nowoczesny street food pre ...

Architektura o niskim śladzie węglowym
Architektura o niskim śladzie węglowym

Kompleksowość działania branży architektonicznej i budowlanej sprawia, że nie jest łatwo mierzyć jej ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera