Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


RETROwnętrza Kraków 07.03.17

 

Czas czytania: ~1 min


RETROwnętrza - spotkanie na temat wykorzystania produktów vintage w projektowaniu nowoczesnych wnętrz po raz pierwszy w Krakowie!!

 

rEdVTdIq1ckLoswca4jZzcg5Uj1wYmU5ArnXCe2xr6na8VL0Ji4OgZuG0jFo_zapowiedz.jpg

RETROwnętrza - spotkanie na temat wykorzystania produktów vintage w projektowaniu nowoczesnych wnętrz po raz pierwszy w Krakowie!!

Jak stylizować nowe rzeczy na wzór poprzednich epok?
Jak wprowadzać stare, stylowe meble w nowoczesne wnętrze?
Jak wnętrze stylizowane z historią łączyć z nowoczesnymi elementami?
Jak łączyć minione style i produkty ze współczesnymi?

O tych i o innych tematach będziemy dyskutować podczas wieczoru dla architektów i projektantów w Krakowie. Wśród wystawców między innymi: Lareco, Ćmielów, Lekka Furniture, Rustykalne Uchwyty, Rze3, Szpeje, 366 Concept, Udekoruj Dom.pl, Retro wood, Galeria Plakatów Kraków, 33⅓ vinyl&turntable.

Każdy architekt obecny na spotkaniu weźmie udział w losowaniu fotela z kolekcji 366 Concept.
Rozlosujemy również inne ciekawe vintage upominki. Jakie? Dowiecie się odwiedzając stronę ARCH_event

TERMIN: 07.03.2017
MIEJSCE: Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Cedrowy dom pod Montrealem
Cedrowy dom pod Montrealem

Pośród kanadyjskich czerwonych klonów pracownia Ravi Handa Architect zrealizowała swój projekt domku ...

Supernowoczesny biurowiec w centrum Wilna
Supernowoczesny biurowiec w centrum Wilna

Zintegrowany z planem miasta Wilna i popularnym placem publicznym przylegającym do terenu, supernowo ...

Ostatnie dni głosowania! Wybierz najlepszą realizację architektoniczną minionego roku w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2022.
Ostatnie dni głosowania! Wybierz najlepszą realizację architektoniczną minionego roku w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2022.

Zapraszamy do głosowania w Plebiscycie Polska Architektura XXL, którego celem jest wyróżnienie najba ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Prawo
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera