Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Wnętrze domu z dużymi przeszkleniami od TK Architekci

 

Czas czytania: ~ 1 min


Projektanci z pracowni TK Architekci zaprojektowali wnętrze domu pod Warszawą, które jest równie ważne, co otoczenie - obie przestrzenie korespondują bowiem ze sobą i wzajemnie się uzupełniają. Istotnym elementem, który wpływa na odbiór wnętrz, jest sama architektura budynku. Funkcjonalny plan domu, a także duże przeszklenia otwierające wnętrze domu na ogród to elementy, które budują charakter obiektu.

 

TK Architekci, wnętrze domu

Na parterze domu znajduje się strefa dzienna, czyli otwarty salon z obszernym kompletem wypoczynkowy i okrągłymi stolikami kawowymi o lekkich stelażach wraz z częścią jadalni oraz kuchnią. Strefę relaksu wydziela miękki szary dywan, zaś uzupełnieniem tej części jest duża stojąca lampa oraz dwa piękne obrazy autorstwa Iwony Bilskiej. Z tyłu znajduje się stół jadalniany o drewnianym blacie oraz czarnym stalowym stelażu, Nad nim znajdują się dwie wiszące lampy o dużych, okrągłych kloszach.

TK Architekci, wnętrze domu

Czarno-biała aranżacja wnętrza

W sypialni dominuje czerń, biel oraz drewno w idealnych proporcjach. Wnętrze otwiera się olbrzymim przeszkleniem na taras otaczający dom. Tutaj też królują proste płaszczyzny i geometryczne bryły, czego dowodem jest interesująca forma łóżka w postaci szkieletu sześcianu, wykonana z czarnych stalowych kształtowników. Ściana pełniąca jednocześnie funkcję wezgłowia łóżka wykończona została naturalnym drewnem, które przyjemnie ociepla wnętrze.

 

Zobacz wnętrze domu, które zostało zaprojektowane przez TK Architekci. Odwiedź nasz serwis sztuka-wnętrza.pl i przekonaj się, czy projekt jest wart uwagi!

 

Zobacz wnętrze domu

 


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Wnętrze Domu , Wnętrza Prywatne , Aranżacja Wnętrza

Dom Autorodzinny Koniecznego idzie na sprzedaż
Dom Autorodzinny Koniecznego idzie na sprzedaż

Jeden z betonowych domów Roberta Koniecznego trafił na rynek nieruchomości. Dom Autorodzinny z 2013 ...

Społeczne mieszkalnictwo bez banału ? Czy TBS Grójecka przełamało klątwę budownictwa społecznego ?
Społeczne mieszkalnictwo bez banału ? Czy TBS Grójecka przełamało klątwę budownictwa społecznego ?

Siedemnaście lat oczekiwania, ruchliwe skrzyżowanie i budżet samorządowy. Gdy większość realizacji z ...

Nadbudowa linii średnicowej i nowy Plan Ogólny. Przyszłość warszawskiego Śródmieścia
Nadbudowa linii średnicowej i nowy Plan Ogólny. Przyszłość warszawskiego Śródmieścia

Przez ostatnie trzydzieści lat wizje rozwoju ścisłego centrum Warszawy koncentrowały się niemal wyłą ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera