Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Personalizowana Mała Chata Podcieniowa

 

Czas czytania: ~1 min


BXB studio wprowadza do swojej oferty nową usługę projektową: Mała Chata Podcieniowa przeznaczona do indywidualnej personalizacji. Autorem projektu jest Bogusław Barnaś, a pierwsze obiekty są już na etapie zaawansowanych prac budowlanych. Projekt wyróżnia się możliwością szybkiej realizacji oraz dostosowaniem do różnorodnych lokalizacji i budżetów, przy jednoczesnym zachowaniu unikalnego charakteru i wpisaniu w lokalny krajobraz.

 

Mała Chata Podcieniowa

Nowa Chata Podcieniowa

Mała Chata Podcieniowa to propozycja domu jednorodzinnego o powierzchni od 190 do 290 m2, inspirowanego tradycyjną architekturą drewnianych domów podcieniowych. Projekt zachowuje elementy charakterystyczne dla polskiej architektury drewnianej, takie jak widoczne drewniane belki, podcień oraz duże przeszklenia, które łączą wnętrze domu z otoczeniem. Nowatorskie podejście do konstrukcji pozwala na zminimalizowanie kosztów i przyspieszenie realizacji, bez utraty jakości i estetyki. Dzięki różnorodnym wariantom materiałowym i przestrzennym, Mała Chata Podcieniowa może być zintegrowana zarówno na działkach płaskich, jak i stromych. O samej koncepcji Małej Chaty Podcieniowej pisaliśmy jakiś czas temu. Teraz jednak BXB studio wprowadziło do swojej oferty nową usługę jaką jest możliwość personalizacji projektu.

Mała Chata Podcieniowa
Mała Chata Podcieniowa

Spersonalizowany projekt

Projekt Małej Chaty Podcieniowej polega na autorskiej personalizacji gotowych schematów konstrukcyjnych. Dzięki opracowanemu systemowi pracy możliwe jest szybsze i bardziej precyzyjne realizowanie projektów domów, które są dostosowane do budżetu, indywidualnych wymagań oraz różnych lokalizacji. Redukuje to ryzyko związane z zamówieniem projektu, którego efekt końcowy jest nieznany, a jednocześnie zapewnia autorskie, indywidualnie zaprojektowane dzieła, doskonale wpisujące się w lokalny krajobraz. Projekt oferuje różne warianty materiałowe i przestrzenne, które mogą być zintegrowane z każdym typem ukształtowania terenu – od działek płaskich po strome. Jest to owoc doświadczeń i spostrzeżeń zgromadzonych zarówno przez projektanta, jak i właściciela Małopolskiej Chaty Podcieniowej.

 

Zobacz projekt chaty

Źródło: BXB studio


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Dom, Bryła Domu, Dom Jednorodzinny

Białe domy i amerykański sen
Białe domy i amerykański sen

An Nhiên House to wyjątkowy projekt autorstwa Ho Khue Architects, zlokalizowany w wietnamskim mieści ...

Bernardyńska we Wrocławiu się zmienia
Bernardyńska we Wrocławiu się zmienia

Zakończył się pierwszy etap przebudowy ulicy Bernardyńskiej we Wrocławiu. Finansowana przez dewelope ...

Szare pudełko na sztukę
Szare pudełko na sztukę

9 marca 2024 roku wystawami rzeźby Adolfa Ryszki oraz fotografii Chrisa Niedenthala zainaugurowała s ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Kraj
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera