Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Rozmowa z Przemo Łukasikiem już na YouTube

 

Czas czytania: ~ 1 min


Przemo Łukasik i Łukasz Zagała z pracowni Medusa Group zostali laureatami Honorowej Nagrody SARP 2024. O podejściu do architektury, nagrodzie, dorobku pracowni i planach na przyszłość rozmawialiśmy z Przemo Łukasikiem. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z architektem na naszym kanale YouTube.

 

Wywiad z Przemo Łukasikiem

Przemo Łukasik urodził się w Chorzowie w 1970 roku. Ukończył wydział architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Studiował również w Ecole d’Architecture Paris-Villemin w Paryżu we Francji. Po studiach pracował w biurach: P.P. Pabel Architekten w Berlinie oraz paryskich biurach Jean Nouvel Architecture i Odile Decq / Benoit Cornette. Łukasz Zagała urodził się w 1972 r. w Zabrzu. Ukończył wydział architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Po zakończeniu studiów Pracował w biurze P.P. Pabel Architekten w Berlinie w Niemczech oraz w pracowni Odile Decq / Benoit Cornette w Paryżu we Francji. Obaj swoją wspólną autorską pracownię Medusa Group założyli w 1997 roku.

 

Medusa Group została założona w 1997 roku. Studio realizuje projekty związane z architekturą, urbanistyką, grafiką i dizajnem. Realizacje pracowni są laureatami licznych nagród w konkursach i wystawach architektonicznych w Polsce i zagranicą.

 


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Wywiad , Wywiad Z Architektem , Architekt , Architektura

Wyjątkowe Centrum Aktywności Międzypokoleniowej w Warszawie
Wyjątkowe Centrum Aktywności Międzypokoleniowej w Warszawie

Powstawanie centów aktywności międzypokoleniowej – to idea dość nowa, ale na naszych oczach zyskując ...

Fasada z cegły na budynku biurowym w Bangkoku
Fasada z cegły na budynku biurowym w Bangkoku

W Bangkoku, na terenie pierwotnie porośniętym drzewami, powstał budynek biurowy MTL Office, który łą ...

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2024 - czekamy na zgłoszenia realizacji
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2024 - czekamy na zgłoszenia realizacji

To już XVII edycja Plebiscytu Polska Architektura XXL. Grupa Sztuka Architektury zaprasza do wspólne ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Opinie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera