Kaldewei - wanny i brodziki ze stali emaliowanej - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Kaldewei - wanny i brodziki ze stali emaliowanej

 

Czas czytania: ~2 min


Najważniejsze kryteria oceny jakości wanny kąpielowej lub brodzika prysznicowego to stabilność, łatwość utrzymania ich w czystości oraz trwałość. A przy tym im większa intensywność użytkowania, tym te kryteria oceny stają się ważniejsze. Wanny i brodziki firmy Kaldewei są produkowane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm i bez trudu spełniają najostrzejsze kryteria intensywnej eksploatacji zarówno w domu, jak i w hotelu. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Kaldewei – jednego z liderów światowego rynku wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych. Wanny i brodziki marki Kaldewei wytwarzane są ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm. Tajemnicą ich jakości jest unikalna technologia tłoczenia grubej blachy stalowej i pokrywania jej emalią w największym na świecie piecu emalierskim przy zastosowaniu doskonalonych od kilkudziesięciu lat technologii produkcji. Dzięki temu 3,5 mm stal emaliowana Kaldewei jest odporna na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, działanie chemikaliów oraz temperaturę. Nawet papieros pozostawiony przypadkowo na brzegu wanny nie pozostawia na emaliowanej powierzchni żadnych trwałych śladów. Wystarczy zwykłą szmatką przetrzeć zakopcone miejsce. Dodatkową zaletą produktów wykonanych ze stali emaliowanej jest trwały połysk - produkty nie blakną nawet po wielu latach użytkowania. Te wszystkie cechy zostały potwierdzone 30 letnią gwarancją na produkty. Powierzchnia uszlachetniona i przeciwpoślizgowa Te zalety jeszcze mocniej dają znać o sobie w przypadku zastosowania specjalnej, uszlachetnionej powierzchni emaliowanej o obniżonej przyczepności powierzchniowej. Woda spływa z niej dużo łatwiej, a wszelkie plamy czy osady na brzegu wanny można zetrzeć przy pomocy zwykłej, nawilżonej szmatki. To oszczędza czas i pozwala zminimalizować wydatki na środki chemiczne. Dodatkowo wanny kąpielowe i brodziki prysznicowe ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm mogą posiadać specjalną powierzchnię antypoślizgową, która szczególnie dzieciom czy osobom starszym pozwala pewniej czuć się w czasie kąpieli. Firma Kaldewei to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada ponad 250 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Produkty firmy Kaldewei mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach.
eBWAZ7FLhmVPFdGRv4gxih40sk09DXKxTMOsCgPnInTQqTir127rpTIMU5ex_kal1.jpg
Doskonała jakość stali emaliowanej oraz współczesne wzornictwo. Usytuowany na środku odpływ sprawia, że kąpiel we dwoje jest prawdziwą przyjemnością.
7XHBg60upMnEnv6zlWkMM0DQcCOfy60NADOOtdo25PvG0ql6qkoZTpnjwK5G_kal2.jpg
Uszlachetniona powierzchnia emaliowana o obniżonej przyczepności powierzchniowej sprawia, że woda spływa dużo łatwiej, a wszelkie plamy czy osady na brzegu wanny można zetrzeć przy pomocy zwykłej, nawilżonej szmatki. To oszczędza czas i pozwala zminimalizować wydatki na środki chemiczne.
VNpdx05hWqMKH5wFicRGO1M1IfkeWs34PiMvOmWYxN8QpTsDaFX7YmtrgQ4L_kal4.jpg
Wanny wolnostojące z 3,5 mm stali emaliowanej Kaldewei świetnie nadają się do aranżacji modnych pokoi kąpielowych.
F2hwolYUz1tI7jGre1JvEMWWyYDxQVQB4vWV86DhntMek1Vs1SBj9vxaZHQi_kal6.jpg
Im większa intensywność użytkowania, tym bardziej dają znać o sobie zalety stali emaliowanej Kaldewei. Największe sieci hotelowe świata uznają, że tylko wanny i brodziki wytwarzane ze stali emaliowanej Kaldewei są w stanie sprostać ich ostrym wymaganiom jakościowym.

Podepnij swój artykuł

tagi

Wanny, Brodziki

Dom z czapką z pracowni IFAgroup
Dom z czapką z pracowni IFAgroup

W pracowni IFAgroup powstał projekt domu jednorodzinnego w jednej z dzielnic Gdańska. Ta okolica jes ...

Browary Warszawskie. Spektakularna rewitalizacja w Warszawie - prezentacja kompleksu
Browary Warszawskie. Spektakularna rewitalizacja w Warszawie - prezentacja kompleksu

Browary Warszawskie to kwartał położony na warszawskiej Woli. Zaprojektowany jako miejsce, w którym ...

Webinarium Bauder: Innowacje Bauder 2021 na każdy dach
Webinarium Bauder: Innowacje Bauder 2021 na każdy dach

Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Bauder, którego tematem będzie prezentacja innowacyj ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera