Płaskie brodziki Kaldewei – zalety - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Płaskie brodziki Kaldewei - jakie są ich zalety?

 

Czas czytania: ~2 min


TgkGoZksaTHyAlR0Wr2B9u6w5QVfgG5cICKDsx1YU6AHeeEjsNW5W29FJCKp_ladoplan.jpg

Producent wyposażenia Kaldewei po raz kolejny przedstawia swoim Klientom wyjątkowy produkt. Tym razem są to płaskie brodziki o niezwykłym designie. Inspiracją do ich stworzenia były nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Warto zauważyć też, że płaskie brodziki Kaldewei są świetną alternatywą dla odpływu liniowego wykonanego z płytek ceramicznych. Jakie są największe zalety brodzików Kaldewei? Dziś przyjrzymy się im dokładnie.


Nowoczesna łazienka z płaskim brodzikiem

Czym charakteryzuje się nowoczesna łazienka?  Powinna łączyć w sobie oryginalny design i funkcjonalność, zapewniającą wygodę korzystania z łazienki. Wygoda ta dotyczy również kwestii utrzymania łazienki w czystości. Mycie jej nie powinno być czasochłonne – szkoda życia na porządki! Wszystkie te wymagania spełniają płaskie brodziki Kaldewei. Wysoką jakość brodzików zapewniają wykorzystane podczas produkcji materiały. Kaldewei do wykonania brodzików wykorzystał stal emaliowaną o grubości 3,5 mm, której jakość potwierdzili specjaliści z instytutu TÜV Produkt und Umwelt GmbH. Niezwykle gładka powierzchnia, jaką wyróżnia się stal emaliowana umożliwia znacznie łatwiejsze utrzymanie łazienki w czystości, niż w przypadku klasycznych brodzików czy odpływów  wykończonych kafelkami ceramicznymi. Brodzik charakteryzuje się bardzo prostym wzornictwem – nie ma tu żadnych zdobień czy zakamarków, w których mógłby się gromadzić brud i kamień. Przeprowadzone przez producenta testy wykazały, iż brodziki ze stali emaliowanej są znacznie łatwiejsze do utrzymania w czystości i bardziej higieniczne, niż pozostałe rozwiązania dostępne na rynku. Warto wspomnieć, że wyjątkowo gładka powierzchnia sprawia, że do czyszczenia brodzika nie są potrzebne silne środki chemiczne. To duża wygoda, a także oszczędność czasu i naszej energii.


Dlaczego warto wybrać niski brodzik od Kaldewei?

Płaskie brodziki doskonale prezentują się w nowoczesnych, minimalistycznych łazienkach. Doskonale współgrają z płytkami w kolorze naturalnego kamienia, czy z betonem architektonicznym. Dzięki oryginalnemu designowi i wysokiej jakości wykonania, brodziki Kaldewei spodobają się nawet najbardziej wymagającym Klientom i zagorzałym miłośnikom designu. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja brodzików Ladoplan Kaldewei. Te nowoczesne brodziki łazienkowe można zabudować w płaszczyźnie pokoju kąpielowego, jednocześnie wykluczając konieczność zbudowania stopnia.


Niskie brodziki Kaldewei są nie tylko doskonałym dopełnieniem aranżacji nowoczesnej łazienki. To także rozwiązanie, które zwiększy funkcjonalność łazienki. Płaskie brodziki sprawdzą się w łazienkach użytkowanych przez osoby starsze oraz dzieci. Znacznie niższy próg niż w klasycznych brodzikach i specjalna powłoka antypoślizgowa (dostępna na zamówienie) sprawiają, że użytkowanie brodzika jest łatwiejsze i bezpieczniejsze, również dla osób mających trudności w poruszaniu się. Producent brodzików Kaldewei po raz kolejny udowodnił, że tworząc funkcjonalne produkty, nie trzeba rezygnować z fantastycznego designu!


85X2IWkzW8p7pdJfIGzFycATP9KvVQzYSFYKC323VXYvsyav7vFITB0iIPmh_duschoplan.jpg

Podepnij swój artykuł

tagi

Łazienka, Brodzik

Dom ze złotym portalem
Dom ze złotym portalem

Inwestycja mieszkalna o nazwie Braniborska 44 (nazwa – to zarazem adres domu) – to złączone ze sobą, ...

Startuje Plebiscyt Polska Architektura XXL 2021 - czekamy na zgłoszenia realizacji
Startuje Plebiscyt Polska Architektura XXL 2021 - czekamy na zgłoszenia realizacji

Co działo się na polskiej scenie architektonicznej w 2021 roku? Które realizacje pozostawią swój trw ...

Nowoczesne wnętrza biurowe koncernu Clariant w Łodzi– prezentacja online i wywiad
Nowoczesne wnętrza biurowe koncernu Clariant w Łodzi– prezentacja online i wywiad

W historycznych murach dawnego Monopolu Wódczanego w Łodzi powstało nowe biuro szwajcarskiego koncer ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera