Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Wanny dla miłośników kąpieli z olejkami

 

Czas czytania: ~2 min


CRWXB1TcSR5R58D06LbydeTWhL1NcBmkMOf9SMv0joJI3prOlqlJs7ehHEUM_kaldeweiolej.jpg
Gorąca, aromatyczna, odprężająca kąpiel? Każdy to lubi, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak środki, które dodajemy do wody działają na wyposażenie naszej łazienki.
ic7PME1UgnICgDyMCAs4U4mOZuJNTZJVy0M5wg436Mj2SRnEuWtBFDYlr3xb_kachelbild12.jpg
Pogoda nas nie rozpieszcza. Wracamy po pracy zziębnięci, zmęczeni i marzymy o gorącej, aromatycznej, relaksującej kąpieli. Łazienka staje się wtedy dla nas oazą spokoju, a kąpiel to chwile wyłącznie dla nas. Nie chcemy, żeby ktoś nam przeszkadzał, zanurzamy ciało w wannie pełnej wody, a myśli odpływają daleko. Aby nasz relaks był pełniejszy dodajemy do wody olejki lub sole do kąpieli
G00JnRcZN2xGCnTnMXL1VOpF9Wvyiicx779s4jlpnwPcKboQtknYSVrFX2o8_kaldeweimycie.jpg
Nie myślimy wtedy o tym, że aromatyczne środki, które dodaliśmy do wody niszczą naszą wannę uszkadzając jej powierzchnie, która po pewnym czasie szarzeje i robi się matowa. Okazuje się to dopiero po kąpieli. Wtedy próbujemy użyć agresywnych środków chemicznych, które często nie rozwiązują problemu, tylko go pogłębiają. Nawet przy zastosowaniu najsilniejszych środków nie usuniemy wszystkich osadów, które przywarły do powierzchni wanny. Chyba, że jest to wanna firmy Kaldewei wykonana ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.
Emaliowane wanny Kaldewei wykonane ze stali o grubości 3,5 mm są odporne zarówno na działanie środków, których używamy podczas kąpieli, jak i na żrące środki czystości. Ich gładką, błyszczącą powierzchnię cechuje niska przyczepność powierzchniowa, dzięki czemu osady po kąpieli z łatwością możemy usunąć przecierając wannę wilgotną szmatką. Właściwości te można jeszcze polepszyć dzięki zastosowaniu specjalnej emalii z powierzchnią uszlachetnioną – o dodatkowo obniżonej przyczepności powierzchniowej.
Dzięki swoim właściwościom wanny wykonane ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm nie szarzeją nawet po wielu latach. Na ich powierzchni nie widać także żadnych zarysowań ani nieestetycznych zadrapań. Sprawdzają się doskonale zarówno w domowych warunkach, jak i, a może nawet przede wszystkim, w wyspecjalizowanych gabinetach SPA oraz w hotelach.

Podepnij swój artykuł

tagi

Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2021 w Orientarium ZOO w Łodzi
Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2021 w Orientarium ZOO w Łodzi

Po pandemicznej izolacji wracamy do rzeczywistości i zapraszamy na uroczystość rozstrzygnięcia nasze ...

Prefabrykacja w architekturze. II edycja.
Prefabrykacja w architekturze. II edycja.

Współczesne budownictwo prefabrykowane różni się od tego z czasów PRL-u. Pozwala ono na optymalizacj ...

Nowe trendy w budownictwie. Nowoczesna stolarka Schüco z PVC-U. Webinarium Schüco
Nowe trendy w budownictwie. Nowoczesna stolarka Schüco z PVC-U. Webinarium Schüco

Zapraszamy na webinarium firmy Schüco poświęcone nowoczesnej stolarce z PVC-U. Podczas szkolenia zo ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera