Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Wanny dla miłośników kąpieli z olejkami

 

Czas czytania: ~2 min


CRWXB1TcSR5R58D06LbydeTWhL1NcBmkMOf9SMv0joJI3prOlqlJs7ehHEUM_kaldeweiolej.jpg
Gorąca, aromatyczna, odprężająca kąpiel? Każdy to lubi, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak środki, które dodajemy do wody działają na wyposażenie naszej łazienki.
ic7PME1UgnICgDyMCAs4U4mOZuJNTZJVy0M5wg436Mj2SRnEuWtBFDYlr3xb_kachelbild12.jpg
Pogoda nas nie rozpieszcza. Wracamy po pracy zziębnięci, zmęczeni i marzymy o gorącej, aromatycznej, relaksującej kąpieli. Łazienka staje się wtedy dla nas oazą spokoju, a kąpiel to chwile wyłącznie dla nas. Nie chcemy, żeby ktoś nam przeszkadzał, zanurzamy ciało w wannie pełnej wody, a myśli odpływają daleko. Aby nasz relaks był pełniejszy dodajemy do wody olejki lub sole do kąpieli
G00JnRcZN2xGCnTnMXL1VOpF9Wvyiicx779s4jlpnwPcKboQtknYSVrFX2o8_kaldeweimycie.jpg
Nie myślimy wtedy o tym, że aromatyczne środki, które dodaliśmy do wody niszczą naszą wannę uszkadzając jej powierzchnie, która po pewnym czasie szarzeje i robi się matowa. Okazuje się to dopiero po kąpieli. Wtedy próbujemy użyć agresywnych środków chemicznych, które często nie rozwiązują problemu, tylko go pogłębiają. Nawet przy zastosowaniu najsilniejszych środków nie usuniemy wszystkich osadów, które przywarły do powierzchni wanny. Chyba, że jest to wanna firmy Kaldewei wykonana ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.
Emaliowane wanny Kaldewei wykonane ze stali o grubości 3,5 mm są odporne zarówno na działanie środków, których używamy podczas kąpieli, jak i na żrące środki czystości. Ich gładką, błyszczącą powierzchnię cechuje niska przyczepność powierzchniowa, dzięki czemu osady po kąpieli z łatwością możemy usunąć przecierając wannę wilgotną szmatką. Właściwości te można jeszcze polepszyć dzięki zastosowaniu specjalnej emalii z powierzchnią uszlachetnioną – o dodatkowo obniżonej przyczepności powierzchniowej.
Dzięki swoim właściwościom wanny wykonane ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm nie szarzeją nawet po wielu latach. Na ich powierzchni nie widać także żadnych zarysowań ani nieestetycznych zadrapań. Sprawdzają się doskonale zarówno w domowych warunkach, jak i, a może nawet przede wszystkim, w wyspecjalizowanych gabinetach SPA oraz w hotelach.

Podepnij swój artykuł

tagi

Fasada Roku 2019 - wyniki konkursu architektonicznego
Fasada Roku 2019 - wyniki konkursu architektonicznego

W tym roku do konkursu architektonicznego Fasada Roku zakwalifikowało się aż 226 obiektów. Przypomni ...

Niezwykła realizacja domu
Niezwykła realizacja domu

Projekt architektoniczny tego domu jednorodzinnego opracowało biuro Fran Silvestre Arquitectos. Budy ...

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019 - czekamy na zgłoszenia realizacji
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019 - czekamy na zgłoszenia realizacji

Przed nami dwunasta edycja Plebiscytu Polska Architektura XXL, którego celem jest wspólne architekto ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera