Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Red Dot dla CWS ParadiseLine

 

Czas czytania: ~2 min


Izzi4NcJnyEGJCJwpB5zYrScO41Ap8JbOHef4wpwFE7hZc0KddbIxxo0izOX_cw-s-paradiseline.jpg
Firma CWS-boco otrzymała prestiżową nagrodę „red dot design award” w kategorii „product design” za innowacyjny projekt urządzeń do higieny łazienkowej CWS ParadiseLine. W sumie jury oceniło ponad 3000 produktów firm z 49 krajów. „Red dot design award” to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa. Przyznawana jest w trzech kategoriach: „product design”, „communication design” i „design concept”. Nominowane produkty oceniane są pod względem innowacyjności, funkcjonalności, ergonomiki, trwałości oraz aspektów ekologicznych. Kolekcja CWS ParadiseLine zdobyła nagrodę w kategorii „product design” za wysoką jakość wykonania, funkcjonalność oraz wyrafinowany wygląd urządzeń. Co więcej, jury doceniło ciekawe wzornictwo kolekcji przyznając jej wyróżnienie w kategorii „red dot Seal of Quality”. Dobry produkt wyróżnia się tym, że sprawdza się w zetknięciu z rzeczywistością - mówi pomysłodawca nagrody „red dot” Peter Zec. Mam nadzieję, że wygrana w konkursie pomoże wyróżnionym produktom i firmom odnieść sukces ekonomiczny i utrzymać się na konkurencyjnym rynku międzynarodowym. Uroczysta ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 29 czerwca br. w Aalto Theater w Essen. Następnie wszystkie zwycięskie produkty będzie można obejrzeć w Muzeum „Red Dot”, położonym na terenie World Heritage w Zeche Zollverein. Kolekcja CWS ParadiseLine Kolekcja CWS ParadiseLine powstała we współpracy ze znanym projektantem z Monachium, Jensem Pattbergiem. Projekt łączy nowoczesne trendy we wzornictwie użytkowym i architekturze z wysoką jakością urządzeń oraz estetycznym wyglądem. Inspiracją dla nowej kolekcji były m.in. sporty motorowe oraz przemysł meblarski. Wysokiej jakości wykończenia w kolorze srebra i champagne to, pomysł zaczerpnięty przede wszystkim z branży motoryzacyjnej. Perłowa czerń, głęboki burgund i klasyczna biel – to kolory nawiązujące do aktualnych trendów stosowania intensywnych kolorów i kontrastów w aranżacji wnętrz. W ramach CWS ParadiseLine istnieje możliwość zamówienia urządzeń z własnymi wzorami na panelach frontowych, które stworzone są według projektu klienta. Grafika panelu może być dowolna, może pełnić funkcje czysto estetyczne, ale także być nośnikiem treści informacyjnych lub reklamowych. Kolekcja CWS ParadiseLine dostępna jest w ramach usługi „wynajmu czystości”. CWS-boco zapewnia dostawę urządzeń, ich regularne serwisowanie oraz wymianę materiałów eksploatacyjnych.
Rs8oxQtsxEpCYdsKH45T5ZKwUtxVxd2zwT973lzSjsFmMcGePaOlcNrCGBDP_cws-paradi-seline1.jpg

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Łazienka, Urządzenia Sanitarne

Piękny Wrocław 2021-2022 - wyniki konkursu architektonicznego
Piękny Wrocław 2021-2022 - wyniki konkursu architektonicznego

1 grudnia poznaliśmy wyniki konkursu „Piękny Wrocław” na najlepsze nowe realizacje architektoniczne ...

Ogród bylinowy w Lublinie - rozmowa z architektem i prezentacja ogrodu
Ogród bylinowy w Lublinie - rozmowa z architektem i prezentacja ogrodu

Byliny są coraz częściej stosowne we współczesnej architekturze krajobrazu. Dlaczego? Ze względu na ...

W jaki sposób Archicad wpisuje się w warsztat projektowy architekta. Od cyfrowego modelu do prezentacji architektonicznej. Webinarium achitektoniczne.
W jaki sposób Archicad wpisuje się w warsztat projektowy architekta. Od cyfrowego modelu do prezentacji architektonicznej. Webinarium achitektoniczne.

Rozwój narzędzi wspomagających projektowanie to przede wszystkim integracja różnych technik i metod ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera