Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Nagrody dla firmy KALDEWEI w rankingu „Dobry Produkt”

 

Czas czytania: ~3 min


Brodziki z serii SUPERPLAN oraz ARRONDO firmy Kaldewei to jedne z najlepiej sprzedających się produktów w swojej kategorii orzekli dystrybutorzy w plebiscycie zorganizowanym przez magazyn „Łazienka”. Ranking „Dobry Produkt“ publikowany jest na łamach „Łazienki” od 2005 roku. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepiej sprzedających się produktów w wybranej grupie asortymentu łazienkowego. Zwycięzcy są wybierani poprzez głosowanie reprezentatywnej grupy dystrybutorów, którzy co miesiąc wskazują hity sprzedażowe w różnych kategoriach. Najnowszy ranking dotyczył brodzików prysznicowych.
M4kMfi70fTlCDvP1PLwa4WNn75jvoCom8etscHXSfLSH1OREfCthN07R45Pb_superplan1.jpg
Brodziki z serii SUPERPLAN oraz ARRONDO Trzecie miejsce w rankingu zajęły brodziki z serii SUPERPLAN marki Kaldewei. Brodziki SUPERPLAN ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm należą do linii Avantgarde firmy Kaldewei, a więc są częścią programu produktów zaprojektowanych dla miłośników nowoczesnej, purystycznej stylistyki. Brodziki SUPERPLAN jest to także odpowiedź firmy Kaldewei na współczesne tendencje w aranżacji łazienek – modę na budowę obszernych, wygodnych powierzchni prysznicowych. Sprawdzają się one również w małych łazienkach - zabudowa w płaszczyźnie z podłogą pozwala na optyczne powiększenie takich pomieszczeń za sprawą płynnego przejścia z podłogi wyłożonej płytkami w płaszczyznę brodzika. Jest to rozwiązanie zarówno funkcjonalne, jak i bardzo eleganckie. Bezprogowa zabudowa sprawia też, że na powierzchnię brodzika można wjechać nawet wózkiem inwalidzkim. Superpłaska powierzchnia brodzików z serii SUPERPLAN pozwala na bezproblemowe czyszczenie. Dzięki specjalnej, uszlachetnionej warstwie emalii (dostępna na życzenie) przy ich myciu nie trzeba korzystać z agresywnych środków chemicznych. Pozostałości mydła, szamponu lub płynów do kąpieli usuwa się po prostu przy pomocy zwykłej szmatki. Nie ma też ryzyka odkładania się kamienia oraz wybarwiania fug, jak w przypadku wykonanych z płytek ceramicznych odpływów liniowych. Oszczędza to nie tylko czas, ale i pieniądze. Dodatkową opcją brodzików SUPERPLAN marki Kaldewei, wykonanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, jest możliwość zamówienia specjalnej powierzchni antypoślizgowej. Jest to rozwiązanie ważne przede wszystkim dla osób starszych oraz rodzin z małymi dziećmi.
iIW04ey6rhKQlgiVo5CK0CojPTBtKVeghNRIpi9RH1dd3u8ZozxAPi714C7n_arrondo-detail1.jpg
Czołowe miejsce w rankingu zajęły także brodziki z serii ARRONDO marki Kaldewei. Dzięki półokrągłemu kształtowi nadają się one szczególnie do zabudowy w małych łazienkach, gdzie liczy się każdy centymetr, a prysznic musi być usytuowany w rogu pomieszczenia. Dzięki specjalnemu kształtowi oraz szerokiej gamie wymiarów i kolorów brodziki z serii ARRONDO są praktyczną ofertą dla każdego. Jak wszystkie produkty marki KALDEWEI są przy tym wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, co gwarantuje, ze są stabilne, trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. „Bardzo się cieszę, że nasi klienci oraz dystrybutorzy coraz bardziej doceniają produkty marki KALDEWEI wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm. Ich zalety użytkowe, estetyczne i ekologiczne sprawiają, że za całą pewnością jest to dobry wybór” – powiedział Pan Marek Piosik – członek zarządu KALDEWEI Polska. Firma Kaldewei to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada ponad 250 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Produkty firmy Kaldewei mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Wszystkie produkty firmy Kaldewei objęte są 30 letnią gwarancją.

Podepnij swój artykuł

tagi

 Dom 7w1 – dekonstrukcja współczesnej stodoły
Dom 7w1 – dekonstrukcja współczesnej stodoły

W willowej dzielnicy Słupska wzdłuż dawnego koryta rzeki Słupi powstał Dom 7w1 projektu pracowni Arc ...

Światło w architekturze. II edycja
Światło w architekturze. II edycja

Światło w architekturze ma znaczący wpływ na wizualną percepcję budynku, nastrój i zadowolenie użytk ...

Drewniany dom Czarna Perła w Lanckoronie. Architektura, która łączy tradycję z nowoczesnością – prezentacja online i wywiad z architektem
Drewniany dom Czarna Perła w Lanckoronie. Architektura, która łączy tradycję z nowoczesnością – prezentacja online i wywiad z architektem

Czarna Perła w Lanckoronie to dom jednorodzinny, który skalą, formą i detalem nawiązuje do tradycyjn ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera