Nagrody dla firmy KALDEWEI w rankingu „Dobry Produkt” - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Nagrody dla firmy KALDEWEI w rankingu „Dobry Produkt”

 

Czas czytania: ~3 min


Brodziki z serii SUPERPLAN oraz ARRONDO firmy Kaldewei to jedne z najlepiej sprzedających się produktów w swojej kategorii orzekli dystrybutorzy w plebiscycie zorganizowanym przez magazyn „Łazienka”. Ranking „Dobry Produkt“ publikowany jest na łamach „Łazienki” od 2005 roku. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepiej sprzedających się produktów w wybranej grupie asortymentu łazienkowego. Zwycięzcy są wybierani poprzez głosowanie reprezentatywnej grupy dystrybutorów, którzy co miesiąc wskazują hity sprzedażowe w różnych kategoriach. Najnowszy ranking dotyczył brodzików prysznicowych.
M4kMfi70fTlCDvP1PLwa4WNn75jvoCom8etscHXSfLSH1OREfCthN07R45Pb_superplan1.jpg
Brodziki z serii SUPERPLAN oraz ARRONDO Trzecie miejsce w rankingu zajęły brodziki z serii SUPERPLAN marki Kaldewei. Brodziki SUPERPLAN ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm należą do linii Avantgarde firmy Kaldewei, a więc są częścią programu produktów zaprojektowanych dla miłośników nowoczesnej, purystycznej stylistyki. Brodziki SUPERPLAN jest to także odpowiedź firmy Kaldewei na współczesne tendencje w aranżacji łazienek – modę na budowę obszernych, wygodnych powierzchni prysznicowych. Sprawdzają się one również w małych łazienkach - zabudowa w płaszczyźnie z podłogą pozwala na optyczne powiększenie takich pomieszczeń za sprawą płynnego przejścia z podłogi wyłożonej płytkami w płaszczyznę brodzika. Jest to rozwiązanie zarówno funkcjonalne, jak i bardzo eleganckie. Bezprogowa zabudowa sprawia też, że na powierzchnię brodzika można wjechać nawet wózkiem inwalidzkim. Superpłaska powierzchnia brodzików z serii SUPERPLAN pozwala na bezproblemowe czyszczenie. Dzięki specjalnej, uszlachetnionej warstwie emalii (dostępna na życzenie) przy ich myciu nie trzeba korzystać z agresywnych środków chemicznych. Pozostałości mydła, szamponu lub płynów do kąpieli usuwa się po prostu przy pomocy zwykłej szmatki. Nie ma też ryzyka odkładania się kamienia oraz wybarwiania fug, jak w przypadku wykonanych z płytek ceramicznych odpływów liniowych. Oszczędza to nie tylko czas, ale i pieniądze. Dodatkową opcją brodzików SUPERPLAN marki Kaldewei, wykonanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, jest możliwość zamówienia specjalnej powierzchni antypoślizgowej. Jest to rozwiązanie ważne przede wszystkim dla osób starszych oraz rodzin z małymi dziećmi.
iIW04ey6rhKQlgiVo5CK0CojPTBtKVeghNRIpi9RH1dd3u8ZozxAPi714C7n_arrondo-detail1.jpg
Czołowe miejsce w rankingu zajęły także brodziki z serii ARRONDO marki Kaldewei. Dzięki półokrągłemu kształtowi nadają się one szczególnie do zabudowy w małych łazienkach, gdzie liczy się każdy centymetr, a prysznic musi być usytuowany w rogu pomieszczenia. Dzięki specjalnemu kształtowi oraz szerokiej gamie wymiarów i kolorów brodziki z serii ARRONDO są praktyczną ofertą dla każdego. Jak wszystkie produkty marki KALDEWEI są przy tym wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, co gwarantuje, ze są stabilne, trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. „Bardzo się cieszę, że nasi klienci oraz dystrybutorzy coraz bardziej doceniają produkty marki KALDEWEI wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm. Ich zalety użytkowe, estetyczne i ekologiczne sprawiają, że za całą pewnością jest to dobry wybór” – powiedział Pan Marek Piosik – członek zarządu KALDEWEI Polska. Firma Kaldewei to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada ponad 250 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Produkty firmy Kaldewei mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Wszystkie produkty firmy Kaldewei objęte są 30 letnią gwarancją.

Podepnij swój artykuł

tagi

Premiera książki Przestrzenie serca. Psychogeografia życia codziennego. Colin Ellard
Premiera książki Przestrzenie serca. Psychogeografia życia codziennego. Colin Ellard

Książka "Przestrzenie serca. Psychogeografia życia codziennego" Colina Ellarda to doskonałe wprowadz ...

Fabryka Norblina zaczyna żyć
Fabryka Norblina zaczyna żyć

Kilkanaście lat trwało projektowanie, przygotowywanie, wreszcie realizacja wizji przebudowy i modern ...

Akustyka w architekturze
Akustyka w architekturze

Projektowanie dla zmysłów jest to bardzo waży trend w architekturze współczesnej. Jednak architekci ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera