Kaldewei z ornamentem - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Kaldewei z ornamentem

 

Czas czytania: ~2 min


ji7plUxw77qRmppnq3ypFgwzVyzAEiFadZXncIUu6Ox06cBZHgLeDQAUTajp_brodzik-superplan-z-ornamentem.jpg
Firma Kaldewei wprowadziła do swojej oferty możliwość zdobienia wanien i brodzików prysznicowych specjalnymi, niestandardowymi ornamentami. Dzięki zaletom stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm istnieje możliwość dodatkowego zdobienia urządzeń łazienkowych marki Kaldewei przez naniesienie na ich powierzchnię ozdobnych motywów graficznych zatopionych w warstwie szkliwa. Dzięki temu wyroby Kaldewei, obok przysłowiowej już funkcjonalności i trwałości, są niezwykle estetyczne i zachwycają niepowtarzalnym charakterem.
wACpNkAGhkjUg2UvRwop5KZVFpFkRK3uZcfeOwG8qu2lrzYs012qfqDSxgPN_brodzikzloto.jpg
Wzornictwo Ornament Lilie nadaje produktom marki Kaldewei wykonanym ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm indywidualny i niepowtarzalny charakter. Delikatne, szare barwy kwiatów lilii można z łatwością dopasować do każdego koloru wnętrza. Ornament możemy nanosić na brodziki i wanny w kolorze białym i czarnym. Wzór jest dodatkowo wypalany na powierzchni właściwej emalii, dzięki czemu jest trwały, nie blednie i nawet po wielu latach cieszy oko taką samą intensywnością barwy i niezmienioną formą.
Powiew luksusu Na życzenie klienta wanny i brodziki marki Kaldewei można też ozdabiać ornamentem z 24-karatowego złota, w którym zawartość kruszcu wynosi 99,9%. Ornament ze złota jest nanoszony na powierzchnię wanny lub brodzika techniką emalierską, a później wypalany. Dzięki trwałemu połączeniu z emalią praktycznie wykluczone jest jakiekolwiek uszkodzenie jego powierzchni. Tak ozdobione urządzenia marki Kaldewei zachowują przy tym doskonałe własności stali emaliowanej – trwałość i łatwość utrzymania w czystości. Firma Kaldewei wprowadziła nowy ornament ze złota dla tej grupy klientów, którzy kładą szczególny nacisk na luksusowe i zindywidualizowane wyposażenie łazienki.
iHfiVFgD5M95HcQNrMhDItEOwnCgDurWLaufYYkx5QwraAvU7trpP2XuCKBV_brodzik-antylips.jpg
Bezpieczeństwo Powierzchnia antypoślizgowa w formie ornamentu do brodzików prysznicowych marki Kaldewei wykonanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm to możliwość jednoczesnego podwyższenia ich walorów estetycznych, jak i funkcjonalnych przez naniesienie na powierzchnię dna przeciwpoślizgowego wzoru łagodnej fali z motywami roślinnymi. Ornament ten można zamówić jako opcję do brodzików Superplan o wielkości max. do 120 cm. Jest to specjalna powierzchnia, która, dzięki wypalaniu, na stałe została połączona ze stalą emaliowaną. Dzięki temu jest bardzo trwała i gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas kąpieli. Wzór płynnej fali z motywami roślinnymi został zaprojektowany przez studio Phoenix Design ze Stuttgartu. Firma Kaldewei to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada ponad 250 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Produkty firmy Kaldewei mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Wszystkie produkty marki Kaldewei są objęte 30 letnią gwarancją.
i2YhriluD035jUIxJt61bXX0NnFqJc22yHSna5saUSuKU6rVGmzEQdKcDFie_wanna-z-ornamentem.jpg

Podepnij swój artykuł

tagi

Dom ze złotym portalem
Dom ze złotym portalem

Inwestycja mieszkalna o nazwie Braniborska 44 (nazwa – to zarazem adres domu) – to złączone ze sobą, ...

Startuje Plebiscyt Polska Architektura XXL 2021 - czekamy na zgłoszenia realizacji
Startuje Plebiscyt Polska Architektura XXL 2021 - czekamy na zgłoszenia realizacji

Co działo się na polskiej scenie architektonicznej w 2021 roku? Które realizacje pozostawią swój trw ...

Nowoczesne wnętrza biurowe koncernu Clariant w Łodzi– prezentacja online i wywiad
Nowoczesne wnętrza biurowe koncernu Clariant w Łodzi– prezentacja online i wywiad

W historycznych murach dawnego Monopolu Wódczanego w Łodzi powstało nowe biuro szwajcarskiego koncer ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera