Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Kaldewei z ornamentem

 

Czas czytania: ~2 min


ji7plUxw77qRmppnq3ypFgwzVyzAEiFadZXncIUu6Ox06cBZHgLeDQAUTajp_brodzik-superplan-z-ornamentem.jpg
Firma Kaldewei wprowadziła do swojej oferty możliwość zdobienia wanien i brodzików prysznicowych specjalnymi, niestandardowymi ornamentami. Dzięki zaletom stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm istnieje możliwość dodatkowego zdobienia urządzeń łazienkowych marki Kaldewei przez naniesienie na ich powierzchnię ozdobnych motywów graficznych zatopionych w warstwie szkliwa. Dzięki temu wyroby Kaldewei, obok przysłowiowej już funkcjonalności i trwałości, są niezwykle estetyczne i zachwycają niepowtarzalnym charakterem.
wACpNkAGhkjUg2UvRwop5KZVFpFkRK3uZcfeOwG8qu2lrzYs012qfqDSxgPN_brodzikzloto.jpg
Wzornictwo Ornament Lilie nadaje produktom marki Kaldewei wykonanym ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm indywidualny i niepowtarzalny charakter. Delikatne, szare barwy kwiatów lilii można z łatwością dopasować do każdego koloru wnętrza. Ornament możemy nanosić na brodziki i wanny w kolorze białym i czarnym. Wzór jest dodatkowo wypalany na powierzchni właściwej emalii, dzięki czemu jest trwały, nie blednie i nawet po wielu latach cieszy oko taką samą intensywnością barwy i niezmienioną formą.
Powiew luksusu Na życzenie klienta wanny i brodziki marki Kaldewei można też ozdabiać ornamentem z 24-karatowego złota, w którym zawartość kruszcu wynosi 99,9%. Ornament ze złota jest nanoszony na powierzchnię wanny lub brodzika techniką emalierską, a później wypalany. Dzięki trwałemu połączeniu z emalią praktycznie wykluczone jest jakiekolwiek uszkodzenie jego powierzchni. Tak ozdobione urządzenia marki Kaldewei zachowują przy tym doskonałe własności stali emaliowanej – trwałość i łatwość utrzymania w czystości. Firma Kaldewei wprowadziła nowy ornament ze złota dla tej grupy klientów, którzy kładą szczególny nacisk na luksusowe i zindywidualizowane wyposażenie łazienki.
iHfiVFgD5M95HcQNrMhDItEOwnCgDurWLaufYYkx5QwraAvU7trpP2XuCKBV_brodzik-antylips.jpg
Bezpieczeństwo Powierzchnia antypoślizgowa w formie ornamentu do brodzików prysznicowych marki Kaldewei wykonanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm to możliwość jednoczesnego podwyższenia ich walorów estetycznych, jak i funkcjonalnych przez naniesienie na powierzchnię dna przeciwpoślizgowego wzoru łagodnej fali z motywami roślinnymi. Ornament ten można zamówić jako opcję do brodzików Superplan o wielkości max. do 120 cm. Jest to specjalna powierzchnia, która, dzięki wypalaniu, na stałe została połączona ze stalą emaliowaną. Dzięki temu jest bardzo trwała i gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas kąpieli. Wzór płynnej fali z motywami roślinnymi został zaprojektowany przez studio Phoenix Design ze Stuttgartu. Firma Kaldewei to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada ponad 250 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Produkty firmy Kaldewei mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Wszystkie produkty marki Kaldewei są objęte 30 letnią gwarancją.
i2YhriluD035jUIxJt61bXX0NnFqJc22yHSna5saUSuKU6rVGmzEQdKcDFie_wanna-z-ornamentem.jpg

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Znamy zwycięzców Plebiscytu Polska Architektura XXL 2022. Oto najlepsze realizacje minionego roku!
Znamy zwycięzców Plebiscytu Polska Architektura XXL 2022. Oto najlepsze realizacje minionego roku!

W nowo otwartym budynku Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie, 6 czerwca 2023 roku odbyła się gala wr ...

Morskie Centrum Nauki w Szczecinie. Dynamiczna bryła jak okręt. Nowe realizacje.
Morskie Centrum Nauki w Szczecinie. Dynamiczna bryła jak okręt. Nowe realizacje.

Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha na szczecińskiej wyspie Łasztownia to jedno z najn ...

Dom Szwajcarski - wielofunkcyjny budynek od BXB Studio
Dom Szwajcarski - wielofunkcyjny budynek od BXB Studio

Podczas Europejskich Dni Architektury w Strasburgu, Bogusław Barnaś, założyciel BXB studio, zaprezen ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera