Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Kratki do grzejników

 

Czas czytania: ~2 min


ZeUDpMTFZpG2aUZYsrsaQpj4sBZfcJKAKwnWwmutFjEoi9Kmng2RoGCsTMvo_kratka-drewniana-zwijana.jpg
Grzejniki kanałowe to urządzenia coraz częściej obecne w naszych domach. Ukryte pod poziomem podłogi mają jasno sprecyzowane zadanie: jak najefektywniej ogrzewać pomieszczenie nie zajmując miejsca na ścianach. Nowe, designerskie kratki Jaga pozwalają zamienić grzejniki kanałowe w dekoracyjny element wystroju wnętrza. Pebbles i Accordion – dwie nowe kratki do grzejników kanałowych firmy Jaga, prezentują świeże spojrzenie na design tego produktu. Projektanci Jaga odcięli się od geometrycznego standardu na rzecz form awangardowych. Zaowocowało to produktami nowatorskimi, znakomicie wpisującymi się w filozofię firmy Jaga – producenta, który nie boi się łamać konwencji.
JZCBDnPZqGZvJzKbqZEsoVGMoFIUeKyCTqaiS0eZ1sjKrND81tMpstVxl27E_pebbles-detal.jpg
Inspiracją dla organicznej formy kratek Pebbles były rozsypane na plaży, wygładzone przez wodę kamienie. Kształty otoczaków „odciśnięte” w stalowej płycie o wyglądzie ciężkiego żeliwa stworzyły oryginalny i nieoczywisty wzór. Niezwykłą formę pięknie podkreślają zaproponowane przez producenta wykończenia – naturalne aluminium oraz piaskowana grafitowa szarość. Kamienista chorwacka plaża, czy powierzchnia nieznanej planety? Interpretacja nowego wzoru kratek Jaga zależy tak naprawdę od wyobraźni patrzącego.
DCfXgVPmtnaFbQB6WCjbrYPCheBib05ImrnNZJgYNe94UGhYhjGpY5uGjNjC_accordion-detal.jpg
W przypadku kratek Accordion raczej nie powinniśmy mieć wątpliwości co do intencji projektantów. Już sama nazwa produktu (Akordeon) jest czytelną podpowiedzią. Wzór kratki idealnie odzwierciedla układ fałd miecha na którym gra akordeonista. Powtarzalny rytm ustawionych w szeregu pasków wprowadza ruch w statyczną formę kratki. Kratki Pebbles i Accordion oferowane są szerokościach: 26 cm, 30 cm, 34 cm, 42 cm (oraz 46 cm – tylko Accordion) oraz długościach w przedziale od 110 cm do 490 cm. Dedykowane są do grzejników Mini Canal, Canal Compact oraz Canal Plus z oferty firmy Jaga. Pozostała oferta kratek do grzejników kanałowych Jaga również obfituje w produkty warte uwagi. Estetycznie i użytkowo interesujące są m.in. kratki wykonane z naturalnego drewna (bukowego, merbau i dębowego), dostępne w wykończeniu lakierowanym lub naturalnym. Miłośnicy stylu klasycznego znajdą w ofercie Jaga także kratki wykonane z anodowanego aluminium (w wykończeniu naturalnym, czarnym, ciemnobrązowym, złotym), aluminium lakierowanego oraz stali nierdzewnej. Kratki są odporne na ścieranie i promieniowanie UV. W sumie w ofercie Jaga dostępnych jest 21 rodzajów kratek w 32 kolorach, w wersji zwijanej lub sztywnej. - Szeroka oferta kratek Jaga pozwala na dopasowanie ich praktycznie do każdego rodzaju wnętrza – minimalistycznego, retro, a także bardzo designerskiego. W tym ostatnim sprawdzą się zwłaszcza nowe wzory, Pebbles i Accordion, których znakomita stylistyka jest przełomem we wzornictwie tego produktu – mówi Dariusz Majchrzak, dyrektor handlowy Grupy ANB, przedstawiciela marki Jaga. Dystrybutorem produktów marki Jaga jest firma ANB. Więcej informacji na temat oferty grzejników można znaleźć na stronie internetowej www.jaga.com.pl

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Filiżanki na rynku w Ćmielowie
Filiżanki na rynku w Ćmielowie

Ćmielów – to nieduża miejscowość w województwie świętokrzyskim. Znana jest powszechnie jako miejsce ...

Czarny dom w Józefowie
Czarny dom w Józefowie

Projekt jednorodzinnego domu w Józefowie przy ul. Orzechowej to nowoczesna realizacja, której autore ...

Konferencja Błękitna i zielona infrastruktura w architekturze. III edycja.
Konferencja Błękitna i zielona infrastruktura w architekturze. III edycja.

Intensywny rozwój miast wywiera coraz silniejszy wpływ na środowisko niezurbanizowane. Jednocześnie ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera