Brodzik z emaliowaną pokrywą odpływu - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Brodzik z emaliowaną pokrywą odpływu

 

Czas czytania: ~2 min


WfOaD6nBn2EDezW4uBAeghK7xzHrVZNF1KqghOZ8b7JfFeiLEBpXG2JbjQ1c_kaldewei1.jpg
Firma KALDEWEI posiada rozbudowane portfolio płaskich brodzików do zabudowy w płaszczyźnie podłogi. Ważną częścią tej oferty jest seria brodzików Superplan i Superplan XXL o wyjątkowo dużych rozmiarach. Oferują one obszerną przestrzeń pod prysznicem, a zabudowane w płaszczyźnie podłogi zapewniają bezprogowe przejście pomiędzy strefą łazienki, a powierzchnią prysznicową spełniając w ten sposób najwyższe wymagania stawiane przed urządzeniami wykorzystywanymi we współczesnej kulturze łazienkowej. Łączą w ten sposób elegancję rozwiązań wzorniczych z zaletami stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.
84L4utwkbmmUVvch4CewBaQgLbVaIlsbvR5i2mZpCiOswWKR9aspLflfNxwG_kaldewei2.jpg
Od marca 2011 roku ten asortyment został wzbogacony o kolejny, niezwykły wariant: brodzik KALDEWEI Superplan Plus. Nowym elementem, podwyższającym jego walory architektoniczne oraz użytkowe, jest emaliowana pokrywa odpływu w pełni zintegrowana z płaszczyzną brodzika. Powierzchnia do stania jest dzięki temu całkowicie płaska i jednolita optycznie. Użytkownik otrzymuje idealne połączenie wzornictwa, komfortu kąpieli i walorów użytkowych.
x16xp3IkRpKuI7mIls8iILhco5XcJkGJDZ19Oi88CrguFkZOt7joYr1LTCsS_kaldewei3.jpg
Uzyskanie jednolitej, płaskiej powierzchni, gdzie pokrywa odpływu jest zintegrowana z płaszczyzną brodzika to duże osiągnięcie inżynierów z firmy KALDEWEI. Nowe rozwiązanie było możliwe dzięki zastosowaniu wyjątkowego, innowacyjnego zestawu odpływowego KA 125 o zwiększonej przepustowości wody. Jego specjalna konstrukcja pozwoliła na zbalansowanie walorów architektonicznych oraz użytkowych. Dała możliwości bardzo niskiej zabudowy (tylko 109 mm) i „schowania” pokrywy odpływu w powierzchni brodzika bez zmniejszenia szybkości odpływu wody.
Z3MgqqVJfXne2dWD6UqDcd2FmEmMfU83cxe8MzpbgTW9IUOrlKvYxzIuPGpi_kaldewei4.jpg
Nowy brodzik KALDEWEI Superplan Plus jest dostępny w dwunastu wymiarach, od 90 x 90 przez 70 x 120 aż do 120 x 120 cm. W wyposażeniu opcjonalnym dostępne są powierzchnia uszlachetniona, ułatwiająca jego utrzymanie w czystości lub powierzchnia przeciwpoślizgowa, zwiększająca bezpieczeństwo pod prysznicem. Decydują one nie tylko o atrakcyjności brodzików ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm, lecz również o ich przewadze nad powierzchniami prysznicowymi wykonanymi z płytek ceramicznych wyposażonych w odpływ liniowy. Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Podepnij swój artykuł

tagi

Żorro – śląski superbohater wśród bloków mieszkalnych
Żorro – śląski superbohater wśród bloków mieszkalnych

W śląskim mieście Żory powstanie nowatorski budynek wielorodzinny na miarę XXI wieku. Nie bez kozery ...

Zielona wizja dla Warszawy
Zielona wizja dla Warszawy

„Zależy nam na tym, by Nowe Centrum Warszawy było eleganckie, spójne, a przy tym przyjazne, bezpiecz ...

Biurowiec na wąskiej działce w Krakowie – prezentacja online i wywiad
Biurowiec na wąskiej działce w Krakowie – prezentacja online i wywiad

Wąski budynek biurowo-usługowy przy ul. Krasickiego w Krakowie to doskonały przykład tego, jak wpisa ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera