Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Weź oddech: przykrycie wanny Kaldewei Relax

 

Czas czytania: ~2 min


m0atZO0HgnWlkdhCoRTsm1YYS4bTMZ7q6HjWohiRul6e12EHr5cacrbF80Re_fot-2-lezanka-kaldewei-relax-detalm.jpg
Fot 1. Przykrycie wanny Kaldewei RELAX - detal
Każdy z elementów przykrycia wannowego Kaldewei RELAX można wykorzystać na swój sposób. Można, na przykład, stworzyć "mostek" zawieszony pomiędzy rantami wanny. Dzięki temu książki, gazety i napoje będą w zasięgu ręki kąpiącej się osoby.

Czas odprężenia w łazience kończy się zazwyczaj na rytuale wmasowania mleczka w ciało. Po tym coś na siebie i już gotowe, koniec kąpieli! Teraz możemy te chwile przedłużyć dzięki specjalnemu przykryciu na wannę marki Kaldewei.

Przykrycie na wannę Kaldewei RELAX uzupełnia program nowoczesnej łazienki o funkcje pokoju do odpoczynku i wyciszenia. Znacznie przedłuża więc miłe, kąpielowe chwile spokojnej kontemplacji. Składa się z trzech ręcznie szytych, tapicerowanych elementów wykonanych z wysokiej jakości materiału. Jest to technologia zapożyczona z przemysłu jachtowego. Poszczególne elementy przykrycia dają się łatwo ze sobą łączyć, co pozwala na stworzenie sporej powierzchni do leżenia. Można rozłożyć ją na całą wannę, a za pomocą dodatkowej poduszki zbudować zachęcającą do odpoczynku strefę wyciszenia.

TLUjs6bQM3Hfl80Zg6XiENzQVjvYNhnQyXASRtdtEevQBgkWdKccMvxvCcfU_fot-1-lezanka-kaldewei-relaxm.jpg
Fot 2. Przykrycie wanny Kaldewei RELAX
Przykrycie wanny Kaldewei RELAX uzupełnia program nowoczesnej łazienki o funkcje pokoju do odpoczynku i wyciszenia. Znacznie przedłuża więc miłe, kąpielowe chwile spokojnej kontemplacji
.

Każdy z elementów można też wykorzystać inaczej, na swój sposób. Można, na przykład, stworzyć "mostek" zawieszony pomiędzy rantami wanny. Dzięki temu książki, gazety i napoje będą w zasięgu ręki kąpiącej się osoby. Elementy przykrycia na wannę Kaldewei RELAX mogą też służyć jako wygodne siedzenie w trakcie pielęgnacji ciała. Przykrycie wanny dostępne jest w czterech różnych kolorach: antracyt, beż, karminowy lub czekoladowy.

r6Jo8JSdNCUpyIz6V2wAtGSzOGLxdiSU0tqqSFn92OEOGv7Z0t2LZa7r8IEk_fot-3-lezanka-kaldewei-relax-m.jpg
Fot 3. Przykrycie wanny Kaldewei RELAX - w kolorze karminowym
Elementy przykrycia na wannę Kaldewei RELAX mogą służyć jako wygodne siedzenie w trakcie pielęgnacji ciała po kąpieli.

Przykrycie wanny Kaldewei RELAX to niezwykła kombinacja funkcjonalności, estetyki i jakości. Te walory przekonały również jury renomowanego iF International Forum Design, które niedawno wyróżniło przykrycie wanny RELAX nagrodą "iF product design award 2011", stanowiącą już 61 wyróżnienie za wzornictwo zdobyte przez firmę Kaldewei. Nagroda "iF produkt design award" przyznawana jest od 1953 roku. O tę prestiżową nagrodę starało się w tym roku 1121 kandydatów z 43 krajów i 2756 produktów w 16 kategoriach. Tym większy sukces nowego produktu marki Kaldewei.

Źródło: Kaldewei

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Piękny Wrocław 2021-2022 - wyniki konkursu architektonicznego
Piękny Wrocław 2021-2022 - wyniki konkursu architektonicznego

1 grudnia poznaliśmy wyniki konkursu „Piękny Wrocław” na najlepsze nowe realizacje architektoniczne ...

Ogród bylinowy w Lublinie - rozmowa z architektem i prezentacja ogrodu
Ogród bylinowy w Lublinie - rozmowa z architektem i prezentacja ogrodu

Byliny są coraz częściej stosowne we współczesnej architekturze krajobrazu. Dlaczego? Ze względu na ...

W jaki sposób Archicad wpisuje się w warsztat projektowy architekta. Od cyfrowego modelu do prezentacji architektonicznej. Webinarium achitektoniczne.
W jaki sposób Archicad wpisuje się w warsztat projektowy architekta. Od cyfrowego modelu do prezentacji architektonicznej. Webinarium achitektoniczne.

Rozwój narzędzi wspomagających projektowanie to przede wszystkim integracja różnych technik i metod ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera