Relaks dla wszystkich - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Relaks dla wszystkich

 

Czas czytania: ~3 min


df1azuBtawOR3TSqM3VfchUEjZpRIh3fU0NOIf2B4luBnQs9nIi67dL0d9Jf_1-nobler-purismus-avantgarde.jpg

Fot. Uchwyt wannowy, model Nobler Purismus Avantgarde

Czy w dzisiejszych czasach jest jeszcze miejsce na bujanie w obłokach ? Ależ oczywiście, że tak – twierdzą specjaliści z firmy KALDEWEI. Takim miejscem jest… nasza łazienka. To tam można zanurzyć ciało w ciepłej wodzie, rozluźnić się, znaleźć odprężenie i ucieczkę od stresów dnia codziennego. Na ten luksus może pozwolić sobie praktycznie każdy pod warunkiem, że ma obszerną wannę ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm oraz… uchwyty do niej.

OiD6t5o8xl89SkYwPiXhAEhszYWmrn2LLHi45hucZZEDNOB5WJVUpNHSdQbp_2-dezente-opulenz-avantgarde.jpg

Fot. Uchwyt wannowy, model Dezente Opulenz Avantgarde

Po to, żeby wszyscy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, mogli bezproblemowo korzystać z dobrodziejstwa odprężającego relaksu w wannie wypełnionej ciepłą wodą, firma KALDEWEI przygotowała nowe uchwyty ułatwiające wchodzenie i wychodzenie z wanny. Są one nie tylko perfekcyjnie dopasowane do wzornictwa wanien Kaldewei z segmentu Avantgarde i Ambiente, ale też wyjątkowo łatwe i szybkie w montażu. Dzięki temu możemy je bezproblemowo zainstalować i, niezależnie od wieku, cieszyć się urokiem domowego spa.

Cztery nowe uchwyty wannowe wykonane są z wysokiej jakości stali i dostosowane kształtem do różnych wzorów wanien firmy KALDEWEI. Owalnie zaokrąglony model Dezente Opulenz Avantgarde przewidziany został do organicznie ukształtowanych wanien takich jak Ellipso Duo lub Centro Duo. Purystyczny model Nobler Purismus Avantgarde pasuje natomiast do nowoczesnego wzornictwa takich wanien, jak Asymmetric Duo. Uchwyty metalowe Dezente Opulenz Ambiente oraz Nobler Purismus Ambiente są z kolei miękko zaokrąglone lub mają kształt plastra miodu i przewidziano je do wanien o zdecydowanej formie, takich jak Classic Duo lub Puro.

49zwvUkcbRWPFst3IwQDEsWlktQSbOKEVU9G1s3Ov8gNm31tlHB56NuwYx51_3-nobler-purismus-ambiente.jpg

Fot. Uchwyt wannowy model Nobler Purismus Ambiente

Nowe uchwyty wannowe marki KALDEWEI zapewniają nie tylko bezpieczeństwo podczas kąpieli, lecz także spełniają najwyższe wymagania estetyczne i funkcjonalne. Po raz kolejny przekonują, że w ofercie firmy KALDEWEI wyrafinowana estetyka i wzorowa funkcjonalność mogą iść ze sobą w parze. Nic dziwnego, projekt przygotowało znane biuro Phoenix Design – wielokrotnie nagradzane i wyróżnione ostatnio nagrodą German Design Award 2012.

„Dla naszej firmy niezwykle istotne jest przystosowanie wanien i brodzików do potrzeb dzieci oraz osób starszych – tzw. uniwersalny design. Bardzo dbamy przy tym o to, żeby wzornictwo akcesoriów podwyższających komfort korzystania z naszych produktów było perfekcyjnie dostosowane do wizerunku wanien kąpielowych, brodzików prysznicowych oraz wielkoformatowych powierzchni prysznicowych wykonanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm” – powiedział Marcus Möllers, szef działu PR Kaldewei GmbH & Co. KG.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.


Podepnij swój artykuł

tagi

Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2021 – wybierz swój typ
Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2021 – wybierz swój typ

Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego – to organizowany już po raz 22 przez Zarząd Wo ...

Stajnie Kubickiego – nowa atrakcja w Łazienkach Królewskich
Stajnie Kubickiego – nowa atrakcja w Łazienkach Królewskich

Stajnie Kubickiego zostały zbudowane w latach 1825-1826 na wschodnich obrzeżach terenu Łazienek Król ...

Centrum Edukacji Ekologicznej – drewniana bryła w Warszawie
Centrum Edukacji Ekologicznej – drewniana bryła w Warszawie

Władze stolicy wraz z jednostką o nazwie Lasy Miejskie chcą stworzyć Centrum Edukacji Ekologicznej. ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera