Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Kaldewei - dobry wybór hotelarza

 

Czas czytania: ~6 min


v7JiLQr59ST1POxoHG3khJTYPJAqgmSLNcnQYNAQe9OCQQfguFHBhZgrIRML_picture-1m.jpg

Fot.1 Powierzchnia prysznicowa wykonana ze stali emaliowanej Kaldewei w hotelu Motel One Stuttgart-Hauptbahnhof (Stuttgart dworzec główny)

Inwestorów z sieci hotelowej Motel One przekonały jakość, koszty eksploatacji i wzornictwo State-of-the-Art oferowane przez markę Kaldewei

Niemiecka sieć hotelowa Motel One łączy w niezwykły sposób koncepcję hotelarstwa Low Budget i wysokie standardy w zakresie wzornictwa. Swoje obiekty umieszcza w pierwszorzędnych lokalizacjach, w centrach miast, a niewielkie pokoje są ciekawie zaaranżowane i wyposażone. Dzięki międzynarodowej firmie Kaldewei sieć hotelowa Motel One znalazła teraz solidnego partnera i doradcę w zakresie wystroju łazienek. Osoby odpowiedzialne w sieci za inwestycje przekonała jakość, koszty eksploatacji i wzornictwo produktów łazienkowych marki Kaldewei wykonanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

kYRGodL9ieNi9jPqx37UB4QP0yrs2ZhWr580SnnWzeDMKhto0UgYfalXV72k_picture-2m.jpg

Fot.2 Widok zewnętrzny Motel One Stuttgart - Hauptbahnhof

Conoflat - ukoronowanie "spa w pokoju"
Obiekty grupy Motel One charakteryzuje doskonały standard obsługi, wysokiej jakości materiały wykończeniowe i przemyślany w każdym szczególe styl wyposażenia. Elementem klasycznego wystroju każdego pokoju jest np. turkusowy fotel typu Egg Chair zaprojektowany przez Arne Jacobsena. "Przywiązujemy dużą wagę do wzornictwa i jakości przestrzeni, a jednocześnie racjonalnie zagospodarowujemy powierzchnię pokoi, która wprawdzie wynosi zaledwie 16 metrów kwadratowych, ale za to jest wyposażona w sprzęty wysokiej jakości. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu powierzchni możemy sobie pozwolić na nieco więcej fantazji przy wyborze mebli, którymi urządzamy pokoje" zdradza Ursula Schelle-Müller, odpowiedzialna za wzornictwo i dział marketingu / PR w Motel One.

W nowych budynkach sieci hotelowej Motel One np. w Stuttgarcie i Salzburgu przyjemny pobyt zapewniają gościom emaliowane powierzchnie prysznicowe marki Kaldewei – szczególnie obsypana nagrodami powierzchnia prysznicowa Kaldewei Conoflat wykonana w kolorze czarnym satynowo-matowym i rozmiarze XXL (140 x 80 cm), idealnie pasująca do podłogi wykonanej z granitu. "Wzornictwo powierzchni prysznicowej Conoflat po prostu nas przekonało – centralnie umieszczony odpływ jest z jednej strony atrakcyjny optycznie, a z drugiej stanowi ważny element funkcjonalny – został wykonany ze stali emaliowanej, jest kolorystycznie zintegrowany, niezwykle stabilny i wytrzymuje duże obciążenia. Odpływ dosłownie wtapia się w powierzchnię do stania sprawiając, że kąpiel jest wyjątkowo miła i przyjemna", wyjaśnia Ursula Schelle-Müller.

Zamiast płytek ceramicznych
Decyzja dotycząca emaliowanych powierzchni prysznicowych oferowanych przez znaną firmę Kaldewei podjęta została przez menedżerów sieci Motel One po tym, jak w istniejących już obiektach pojawiły się kłopoty z powierzchniami prysznicowymi wyłożonymi płytkami ceramicznymi: „W trakcie renowacji i nowych inwestycji po raz kolejny intensywnie zajęliśmy się aranżacją łazienek. W tym momencie w grę zaczęła wchodzić marka Kaldewei, która przekonała nas do swoich argumentów, wyjaśnia Ursula Schelle-Müller. W końcu oprócz wymagań w zakresie wzornictwa podczas podejmowania decyzji należy przecież uwzględnić także koszty eksploatacji stosowanych produktów, kontynuuje: w branży hotelowej dobra jakość ma istotne znaczenie. Dzięki firmie Kaldewei i udzielanej przez nią 30-letniej gwarancji możemy teraz spać spokojnie przez długie lata!"

Te racje skłoniły zarządców sieci hotelowej do zastąpienia powierzchni prysznicowych wyłożonych płytkami ceramicznymi przez emaliowane powierzchnie prysznicowe firmy Kaldewei. Produkt Kaldewei Conoflat został wykonany na indywidualne zamówienie sieci Motel One w specjalnym kolorze avorio: "Aby powiększyć optycznie małą łazienkę firma Kaldewei wyprodukowała emaliowaną powierzchnię prysznicową dokładnie identyczną z kolorystyką płytek podłogowych. Byliśmy zachwyceni tym, że produkty perfekcyjnie pasowały do istniejącego wnętrza. Wynik jest oszałamiający i w pełni spełnia wymagania Look and Feel naszych nowo powstających hoteli" - wyjaśnia Ursula Schelle-Müller.

3umi1i70CzduQNGOmMXDm4mS5G0esDUEKx6PaiRGfHFianvDcRudjfIyG4gq_picture-3m.jpg

Fot.3 Lobby hotelu Motel One Stuttgart - Hauptbahnhof

Emaliowane powierzchnie prysznicowe biorą górę nad płytkami ceramicznymi
W hotelarstwie najwyższą wagę przykłada się do rozwiązań bezpiecznych oraz łatwych do utrzymania w czystości – przecież gość musi dobrze czuć się w pokoju hotelowym. Szczególną uwagę należy poświęcić przy tym łazience, a przede wszystkim obszarowi prysznica: nieodzowne jest zamontowanie tutaj wyposażenia trwałego i łatwego do utrzymania w czystości. Wanny, brodziki prysznicowe i emaliowane powierzchnie prysznicowe wykonane ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm oferują użytkownikowi niespotykane korzyści. Niezwykłe zalety, w porównaniu z obszarami wyłożonymi płytkami ceramicznymi, wykazują zlicowane z podłogą powierzchnie prysznicowe wykonane z wysokiej jakości stali emaliowanej. Ich pozbawiona fug płaszczyzna jest nie tylko bardziej higieniczna, lecz dodatkowo znacznie łatwiejsza do czyszczenia. Nie ma tu szans na osadzanie się kamienia, zanieczyszczeń czy resztek mydła. Potwierdza to badanie przeprowadzone przez „TÜV Produkt und Umwelt GmbH“. Zgodnie z jego wynikami emaliowane powierzchnie prysznicowe w znacznie mniejszym stopniu niż płytki ceramiczne narażone są na pokrywanie się zanieczyszczeniami i wymagają znacznie mniejszych nakładów pielęgnacyjnych. "W szczególności fugi okazują się być najsłabszym punktem powierzchni prysznicowych wyłożonych płytkami ceramicznymi. Są trudne do czyszczenia i często nawet po krótkim okresie użytkowania ulegają przebarwieniom na skutek osadów" - wyjaśnia Roger Miksch, manager ds. projektów hotelowych w firmie Kaldewei.

T0a4IyOU5aO86NmCiIUfoECWEsy4T8dcBEbfl9WBvQs7biDisMDh8GTl7pQC_picture-4m.jpg

Fot.4 Partnerska współpraca

Kaldewei: pewny wybór dla hotelarzy
Firma Kaldewei, jako marka międzynarodowa, przekonuje nie tylko jakością – także trwałość i pewność zabudowy produktów sprawia, że europejski lider rynku wanien i powierzchni prysznicowych wykonanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm jest idealnym partnerem dla hotelarzy. Jako pierwsze europejskie przedsiębiorstwo w branży wyposażenia łazienek firma Kaldewei pomyślnie przeszła procedurę kwalifikacyjną w zakresie niemieckiego znaku jakości dla zrównoważonego budownictwa i uzyskała dla swoich produktów certyfikat IBU (Institut Bauen und Umwelt e.V.) zgodnie z ISO 14025 – dzięki temu marka Kaldewei stała się atrakcyjna dla projektów budowlanych realizowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dodatkowo firma Kaldewei jest oficjalnym członkiem U.S. Green Building Council – organizacji, która prowadzi system certyfikacji wielokryterialnej LEED. 30 letnia gwarancja udzielana przez firmę Kaldewei dodatkowo wzmacnia obietnice producenta w zakresie jakości produktów. A więc marka Kaldewei to pod każdym względem bezpieczny wybór dla hotelarzy: „Firma Kaldewei przekonała nas, ponieważ jej produkty oznaczają nie tylko wysoką jakość, lecz także wyjątkowe wzornictwo", potwierdza Ursula Schelle-Müller z sieci Motel One.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Białe domy i amerykański sen
Białe domy i amerykański sen

An Nhiên House to wyjątkowy projekt autorstwa Ho Khue Architects, zlokalizowany w wietnamskim mieści ...

Bernardyńska we Wrocławiu się zmienia
Bernardyńska we Wrocławiu się zmienia

Zakończył się pierwszy etap przebudowy ulicy Bernardyńskiej we Wrocławiu. Finansowana przez dewelope ...

Szare pudełko na sztukę
Szare pudełko na sztukę

9 marca 2024 roku wystawami rzeźby Adolfa Ryszki oraz fotografii Chrisa Niedenthala zainaugurowała s ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera