Dryfowanie – sztuka relaksu i odprężenia - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Dryfowanie – sztuka relaksu i odprężenia

 

Czas czytania: ~3 min


t2auCcQWqO2gEJ4YHQt3zgZETt6vvCQE49MLET4LEhXP4sBQJcbfTymT2f2T_1-wanna-kaldewei-bassino-wygodne.jpg

Fot.1 Wanna Kaldewei Bassino – wygodne odprężenie

Odnowa biologiczna w domu? Postaw na wannę Bassino i ekskluzywne przykrycie wanny marki Kaldewei

Dni stają się coraz krótsze, a za drzwiami już babie lato. Po letniej aktywności wracamy do spokojniejszej atmosfery własnych czterech ścian, gdzie potrzebujemy odprężenia i regeneracji po codziennym wysiłku. Jedną z uznanych metod rehabilitacji służących głębokiej relaksacji jest wywołanie uczucia nieważkości, jakie pojawia się podczas swobodnego unoszenia się na wodzie. Zwolennicy wellness z pewnością znają go z hoteli-spa i basenów termalnych. Teraz każdy, kto chciałby także w domu zapewnić sobie stan relaksacyjnego unoszenia się na wodzie - zwany dryfowaniem - może to zrealizować we własnej łazience. Specjalnie do tych celów zaprojektowana została wanna Bassino marki Kaldewei.

WZsDdicAgkaZQV2b55q0WBDlWfbcEJNUQlmL2DpDScCmgDSQ3OUWCIbeR9Ph_2-wanna-bassino-i-ekskluzywne-przykrycie-wanny.jpg

Fot.2 Wanna Bassino i ekskluzywne przykrycie wanny marki Kaldewei

Dryfowanie – sztuka relaksu i odprężenia
Dryfowanie w ciepłej, otulającej wodzie zapewnia spokojny, równomierny oddech i rozluźnia muskulaturę. Dzięki temu osiągamy niezwykłe, głębokie odprężenie oraz relaksację. Istotnym warunkiem jest tu jednak przyjęcie prawie całkowicie wyprostowanej pozycji ciała. Wanna Bassino marki Kaldewei oferuje taką możliwość: została tak zaprojektowana, ażeby zapewnić maksymalnie dużo przestrzeni wewnątrz. Jej wymiary wynoszą 2x1 metr i pozwalają na bezproblemowe wyciągnięcie ciała w pozycji leżącej, a do tego zapewniają pełną swobodę ruchów. Dla uzyskania optymalnego efektu unoszenia się na wodzie wykorzystywana jest dodatkowo specjalna poduszka podtrzymująca głowę.

5j5L5cdBm3KbfzdG4rsCBuzHcZR1kFbYrdqdqfLA7yVNTR3wt9VOyk7gdjp0_3-ekskluzywne-przykrycie-wanny-kaldewei.jpg

Fot.3 Ekskluzywne przykrycie wanny Kaldewei – wszechstronność zastosowań

Ci, którzy podczas domowego relaksu nie chcą rezygnować z wody z dodatkiem soli, w wannie Bassino marki Kaldewei nie muszą obawiać się jej niekorzystnego oddziaływania na powierzchnię wanny. Podobnie jak wszystkie emaliowane powierzchnie prysznicowe i wanny tego renomowanego producenta, także wanna Bassino wykonana jest z doskonałej stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Ten materiał jest nie tylko niezwykle wytrzymały, ale zapewnia także trwałość kolorów i jest łatwy do utrzymania w czystości. Firma Kaldewei potwierdza jakość i długowieczność swoich produktów 30-letnią gwarancją.

cYbP3iT80SgB8lMzJ6JooEICwxBlA8MAVUUkPHh7pQU9qQOipKPLVSgT5LhK_4-ekskluzywne-przykrycie-wanny-kaldewei.jpg

Fot.4 Ekskluzywne przykrycie wanny Kaldewei – karminowa czerwień

Komfort i odprężająca wygoda w łazience
Aby efekt odprężenia uzyskanego podczas dryfowania utrzymać jak najdłużej, należy po kąpieli ułożyć się wygodnie i odpocząć. Doskonałe warunki stwarza ku temu ekskluzywne przykrycie zaprojektowane specjalnie dla wanien Kaldewei. Jest ono wykonane z trzech ręcznie szytych, tapicerowanych elementów z wysokogatunkowego, skóropodobnego i wodoodpornego materiału, który od wielu lat sprawdza się doskonale w przemyśle jachtowym. Jego części można łatwo łączyć ze sobą, tworząc w ten sposób doskonałą powierzchnię do leżenia, która pokrywa całą wannę i zachęca do odpoczynku. Pojedynczy element przykrycia wanny może być z kolei wykorzystywany jako miejsce do siedzenia, pozwalające na wykonanie kosmetycznych zabiegów pielęgnacyjnych. Z kolei element ułożony pośrodku, jako półka zawieszona nad wanną, stanowi idealną podstawę dla książek, czasopism i napojów, które dzięki temu są podczas kąpieli dostępne na wyciągnięcie ręki. Klienci mają do wyboru cztery kolory przykrycia wanien umożliwiające indywidualną aranżację pomieszczenia: antracyt, beż, karminowa czerwień lub czekolada.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.


Podepnij swój artykuł

tagi

Most w Siekierkach – atrakcja na granicy
Most w Siekierkach – atrakcja na granicy

Kiedyś most w miejscowości Siekierki służył komunikacji kolejowej; z czasem jednak nieco przestarzał ...

Projekt z Polski na krótkiej Liście World Architecture Festival 2021
Projekt z Polski na krótkiej Liście World Architecture Festival 2021

Od 1 do 3 grudnia 2021 roku w Lizbonie odbywać się będzie World Architecture Festival 2021. Jednym z ...

WXCA projektuje dom dla młodych matek
WXCA projektuje dom dla młodych matek

Na warszawskim Ursynowie powstanie pierwszy w Polsce dom dla usamodzielniających się nastoletnich ma ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera