Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Rewolucja nadeszła: Kaldewei Xetis na rynku

 

Czas czytania: ~3 min


K9OQEk0M5MiGbSD8mjYtEcbh5bGkS3AE5H9M8Q6TZhmoPuuHYtKuo6Yd4I9Q_1-powierzchnia-prysznicowa-kaldewei-xetis.jpg

Fot.1 Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis w kolorze czarnym lava matowym

Emaliowana powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis ze zintegrowanym odpływem ściennym jest już dostępna na rynku. To kamień milowy w rozwoju produktów do nowoczesnej aranżacji łazienek

iPm6e011XGzxlU4XEbJ1Jg2sanrnfinlWq9ucHiOL0mMORNvBKpMVgzuMN7J_2-powierzchnia-prysznicowa-kaldewei-xetis.jpg

Fot.2 Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis w kolorze czarnym lava matowym, aranżacja z modelką

2RlXShxsyPZvCy1M77gaa5qrSvtWvextIxvuwWfhHEGzpTJRCCmOeSN6V8QN_3-powierzchnia-prysznicowa-kaldewei-xetis.jpg

Fot.3 Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis w kolorze czarnym lava matowym

Dzięki nowej powierzchni prysznicowej ze zintegrowanym odpływem ściennym firma Kaldewei rewolucjonizuje architekturę nowoczesnej łazienki: Xetis wtapia się harmonijnie w podłogę prysznica, a żaden element nie zakłóca równej powierzchni do stania wykonanej ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Powierzchnia prysznicowa, której paleta kolorystyczna jest dopasowana do barw stosowanych we współczesnych kolekcjach płytek ceramicznych, jest więc w pełni zintegrowana optycznie z otaczającą przestrzenią. Dzięki temu projektanci firmy Kaldewei uzyskali nowe, estetyczne możliwości aranżacji obszaru prysznica w sposób w pełni zintegrowany z podłogą, a marka Kaldewei po raz kolejny występuje w naturalnej dla siebie roli pioniera i ikony stylu architektury łazienkowej.

RDu8S1f5vpUmWNavNNT0MwyVDEC3kp02aS5IMXVT7SdG64Eo2PLTxCkhtz3f_4-powierzchnia-prysznicowa-kaldewei-xetis.jpg

Fot.4 Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis w kolorze czarnym lava matowym – chromowana osłona

O1mkz5waIgqb1QPJiRnt4BLkshNt1knCRz71ZFCfirQFQvo4ReFDQ8YePD9t_5-kaldewei-xetis-kolor-bez-prairie-matowy.jpg

Fot.5 Kaldewei Xetis – kolor beż prairie matowy, prezentacja z modelką

Rosnące wymagania w zakresie estetyki i komfortu przyspieszają ewolucję produktów sanitarnych łączących w sobie wysokie walory wzornicze i elementy techniczno-funkcjonalne, które umożliwiają ich komfortową eksploatację. Nowa, emaliowana powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis ze zintegrowanym odpływem ściennym jest kolejnym, nowatorskim rozwiązaniem przygotowanym przez Kaldewei Design Center i pozwala na stylową aranżację nowoczesnych powierzchni prysznicowych zintegrowanych z podłogą łazienki. Odpływ nie zakłóca tutaj purystycznego wzornictwa powierzchni pozbawionej fug, a jego techniczne elementy schowane są w ścianie, za stylową maskownicą, którą można pokryć płytkami ceramicznymi lub wykonać z połyskującego chromu. Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis jest dostępna w 13 różnych rozmiarach od 90 x 90 cm, przez 120 x 120 cm aż do 100 x 180 cm. Oprócz błyszczącej bieli Xetis dostępny jest także w ekskluzywnej matowej kolorystyce z palety Coordinated Colours Collection, co gwarantuje możliwość pełnej integracji powierzchni prysznicowej wykonanej ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm z podłogą wykonaną z drewna lub kamienia.

5EvWvkOIauRDCK9gU2J0sW6wMzddRw0ApfdNQ3jTglSPJWurGV6BbIBqKU8H_6-powierzchnia-prysznicowa-kaldewei-xetis.jpg

Fot.6 Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis – kolor beż prairie matowy, aranżacja z modelką

Wyrazista forma i wizjonerska estetyka
"Xetis wyróżnia się wyrazistą formą i wizjonerską estetyką" wyjaśnia Nicole Roesler, dyrektor ds. marketingu firmy Kaldewei, i dodaje: "dla mnie Xetis jest produktem State-of-the-Art, który z jednej strony rewolucjonizuje możliwości aranżacji powierzchni prysznicowej w łazience, a z drugiej, dzięki swej powściągliwości wzorniczej, pozostawia przestrzeń dla indywidualności projektanta lub użytkownika". Pozbawiona fug powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis zasługuje na uznanie także z powodów funkcjonalnych: materiał, z którego została wykonana, a mianowicie stal emaliowana Kaldewei o grubości 3,5 mm, jest łatwy do czyszczenia i w pełni zabezpiecza podłogę przed działaniem wilgoci. Jest to istotna przewaga w porównaniu z innymi materiałami, a w szczególności z płytkami ceramicznymi stosowanymi dzisiaj w wykończeniu strefy prysznicowej z tzw. odpływem liniowym. Połączenie właściwości stali emaliowanej o grubości 3,5 mm z wizjonerskim wzornictwem zaproponowanym przez ekspertów firmy Kaldewei sprawia, że powierzchnia prysznicowa Xetis jest produktem wyznaczającym nowe trendy na rynku produktów łazienkowych. Jest to też perfekcyjne rozwiązanie dla wymagających projektantów łazienek!

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.


Podepnij swój artykuł

tagi

Obła bryła najlepszym budynkiem roku wg SARP
Obła bryła najlepszym budynkiem roku wg SARP

Nagroda Roku SARP – to konkurs ceniony i znaczący. To sami architekci nagradzają w nim realizacje sw ...

Nagroda Roku SARP 2022 przyznana
Nagroda Roku SARP 2022 przyznana

Przyznawana od 1983 roku Nagroda Roku SARP - to jedna z najważniejszych nagród architektonicznych w ...

Błękitna i zielona infrastruktura w architekturze
Błękitna i zielona infrastruktura w architekturze

Zmiany klimatyczne powodują niekorzystne skutki w mieście. Wyspy ciepła, gwałtowne opady, susza klim ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera