Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Relaks na najwyższym poziomie

 

Czas czytania: ~4 min


vawSfgWH6C6V3lDP2IjsSX26HnSZWVT7O7N8DpSD0rYieElPiXNO03QxSGmf_marina-bay-sands-hotel-singapur.jpg

Fot. Marina Bay Sands Hotel – Singapur

Ekskluzywne hotele na całym świecie kuszą klientów luksusowymi strefami Wellness. Wanny marki Kaldewei idealnie dopasowują się do tej atmosfery odprężenia i luksusu.

nt43ZojSBpJRH9jljYd5Uz0HgFEDvuaWh4sNUQjR02cNa4o75CjJR4LwMGxq_lazienka-w-apartamencie-vip.jpg

Fot. Marina Bay Sands Hotel – łazienka VIP-Suite

Wyciągnąć się i odprężyć w ciepłej, pełnej pachnącej piany wodzie, zregenerować siły, nabrać nowej energii – relaksująca kąpiel w wannie do tej pory kojarzyła nam się wyłącznie z naszą własną łazienką. Ale takiego odprężenia potrzebujemy nie tylko wtedy kiedy jesteśmy w domu, we własnych 4 kątach. Podczas męczącej podróży służbowej możliwość relaksu i odprężenia jest jeszcze bardziej pożądana.

HoDPRlftAp7aWU6smAmAvTUUyNQRV52AxawR2QUssLv9kLUitkuTkI2TRu0D_3-celebrity-solsticem.jpg

Fot. Liniowiec Celebrity Solstice

Do niedawna luksus absolutnego wyłączenia się na chwilę z chaosu dnia codziennego zarezerwowany był tylko dla nielicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów coraz więcej luksusowych hoteli na całym świecie wyposaża swoje łazienki w ekskluzywne wanny z systemami masażu firmy Kaldewei. A więc wycieczkę do światowej metropolii lub wymarzony urlop na pokładzie luksusowego liniowca można teraz połączyć z odprężającą kąpielą w hotelowej wannie marki Kaldewei.

QMOTmCtJ3WtGuCgnnqbht3ComFLpOcl0t0PCSXEbcCaXiKCZg82mvaiZSYqC_4-celebrity-solstice.jpg

Fot. Celebrity Solstice – Wanna Conoduo z systemem hydromasażu

Widok z …
Projektując bryłę hotelu Marina Bay Sands w Singapurze jego twórca, znany architekt Moshe Safdie, inspirował się wyglądem starożytnych miast. Na wzór greckiej świątyni 3 wieże hotelu zdają się sięgać nieba i łączą się ze sobą na wysokości 191 m w płaszczyźnie ogromnego tarasu stanowiącego jednocześnie dach budynku. Do wykończenia wnętrz hotelu składającego się z 2.560 pokoi i apartamentów użyto najbardziej szlachetnych i luksusowych materiałów.

nsdaF1iiqlmdFHiloeHcbZmqUCL34MWD5X0T9jKdsQWgl3y9eSqTxD0v6t4f_widok-z-drugiego-brzegu-rzeki-szprewy.jpg

Fot. nhow Hotel Berlin – widok z drugiego brzegu rzeki Szprewy

W wystroju wnętrza łazienek w apartamentach VIP dominują wymieszane akcenty europejskie i azjatyckie. Centralnym elementem tych pomieszczeń jest usytuowana w obudowie wykonanej z kamiennych płyt wanna Mega Duo Oval z systemem hydromasażu firmy Kaldewei. Jej ergonomiczny, miękki kształt doskonale wtapia się w stylowe wnętrze łazienki.

31i7gz9OPmFkJxgH1rxJgdWit9jAxieu5GJcRxQFDrq2vPuvmiehgOORkHA3_fot2-nhow-hotel-berlin-pokojm.jpg

Fot. nhow Hotel Berlin – widok pokoju

Po prostu płynąć
Ten, kto nie jest szczególnym entuzjastą odpoczynku w luksusowym hotelu, a zamiast niesamowitych widoków z hotelowego tarasu woli bezmiar wód oceanu, doskonale odnajdzie się na pokładzie ekskluzywnego liniowca Celebrity Solstice. 1.430 wyjątkowe kabiny mogą pomieścić aż 2.900 pasażerów. Do wyposażenia tego długiego na 321 m i szerokiego na 37 m giganta należy pokryte naturalną trawą pole golfowe, teatr i 10 ekskluzywnych restauracji. Dodatkowo liniowiec Celebrity Solstice oferuje możliwość korzystania z kąpieli w wannach z systemem hydromasażu Kaldewei umieszczonych na 10 balkonach liniowca. Korzystając z relaksującej kąpieli można jednocześnie podziwiać słońce wolno chowające się za horyzontem.

scmxn7T7vYkhM6OwOJGt1KxEeBSppWMBgHhZMh82IOdbFNDGyHmDguin3Vfb_fot4-nhow-hotel-berlin-lazienka-wariant-2m.jpg

Fot. nhow Hotel Berlin – widok łazienki

Przestrzeń dla kreatywności
Miłośnicy Wellness, którzy nie chcą jechać tak daleko aby skorzystać z odprężającej kąpieli powinni koniecznie odwiedzić hotel nhow w Berlinie. Ten 4 gwiazdkowy obiekt jest fantastyczną kombinacją kontrastów ekstrawaganckiej fasady i futurystycznego, stylowego wnętrza. Realizujący ten projekt światowej sławy architekt wnętrz Karim Rashid kierował się zasadą: maksymalny komfort gości przy wykorzystaniu minimalnej ilości sprzętów i elementów dekoracyjnych. W 45 łazienkach apartamentów umieszczone zostały wolnostojące wanny firmy Kaldewei. Głównym akcentem kolorystycznym są przy tym obudowy wanien w niesamowitych, intensywnych kolorach takich jak śnieżna biel, głęboka czerń czy intensywny róż. Fantastyczne miejsce by po kilku godzinach zwiedzania najpiękniejszych zakątków miasta zanurzyć się w odprężającym świecie Wellness.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Teatr Lalek Banialuka z Zieloną Biblioteką w Bielsku-Białej - wyniki konkursu architektonicznego
Teatr Lalek Banialuka z Zieloną Biblioteką w Bielsku-Białej - wyniki konkursu architektonicznego

27 maja 2024 roku Miasto Bielsko-Biała i bielski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich rozstrz ...

Filiżanki na rynku w Ćmielowie
Filiżanki na rynku w Ćmielowie

Ćmielów – to nieduża miejscowość w województwie świętokrzyskim. Znana jest powszechnie jako miejsce ...

Konferencja Błękitna i zielona infrastruktura w architekturze. III edycja.
Konferencja Błękitna i zielona infrastruktura w architekturze. III edycja.

Intensywny rozwój miast wywiera coraz silniejszy wpływ na środowisko niezurbanizowane. Jednocześnie ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera