Romantyczna kąpiel we dwoje – sposób na Walentynki - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Romantyczna kąpiel we dwoje – sposób na Walentynki

 

Czas czytania: ~3 min


9cXILCSCKRhj7OCRze1lpmhejLVPfO6lD7hWZzWXOnvOPTONE2GYfy89ZFRq_1-wanna-kaldewei-ellipso-duo-m.jpg

Fot.1 Wanna Kaldewei Ellipso Duo

W dzisiejszych czasach nasze życie nabrało niesłychanego tempa, funkcjonujemy w ogromnym pośpiechu i stresie. Ten nowoczesny styl życia ma duży wpływ na funkcjonowanie związków. Często jesteśmy w nich razem, ale tak naprawdę żyjemy obok siebie, nie poświęcamy naszej drugiej połowie wystarczająco dużo czasu i uwagi. Może warto byłoby potraktować zbliżające się Walentynki jako okazję do poprawy jakości bycia razem, do wspólnego przeżycia wyjątkowych chwil? Świetną okazją do tego jest romantyczna kąpiel we dwoje w wannie marki Kaldewei.

Z7WwQ7QU8MTYpVHAdtl35JTnzGQiPDaDSud89kpwkDmSpOISc8seGWhAzfuV_2-wanna-kaldewei-plaza-duo-m.jpg

Fot.2 Wanna Kaldewei Plaza Duo

Święto zakochanych, które przypada na 14 lutego, na dobre zagościło w naszej kulturze. Walentynki nie muszą kojarzyć się jedynie z zakupem czekoladek, serduszek czy kwiatów, najważniejsze są wspólnie spędzone chwile. Romantyczna kąpiel z ukochaną osobą w blasku świec może być traktowana jak magiczny rytuał oczyszczenia nie tylko ciała, ale i ducha. Wymaga czasu i wyciszenia, ale także przestrzeni, w której możemy się sobą nacieszyć w atmosferze bliskości oraz relaksu. Dzięki wannie Kaldewei Ellipso Duo zaproszenie drugiej połówki do celebrowania kąpieli jest proste i naturalne. Eliptyczne kształty wnętrza idealnie współgrają z formą zewnętrzną, dając wrażenie luksusu i ekstrawagancji. Dzięki identycznym oparciom pleców i centralnie umieszczonemu odpływowi jest idealnie przystosowana do relaksującej kąpieli w towarzystwie drugiej osoby, z którą możemy pogrążyć się w inspirującej rozmowie.

LhRN5ZEzebfb0MAtFEr0O1QwPdhXWM33zlhOIEiM8mfXMAL1WdNzZPyYgess_3-wanna-kaldewei-plaza-duo-vivo-vario-plus-m.jpg

Fot.3 Wanna Kaldewei Plaza Duo z systemem hydromasażu Vivo Vario Plus

Taka wspólna kąpiel nie służy pielęgnowaniu i higienie ciała, nie kąpiemy się razem po to, żeby się umyć. Chodzi w niej o odświeżanie związku, odnowienie relacji. W wodzie, dzięki naturalnej bliskości, nawiązują się nowe linie porozumienia, dokonuje się odbudowa kontaktów na nowej płaszczyźnie. Gdy do tego dodać przyciemnione światło, świece oraz aromatyczne olejki – odprężenie i odnowienie związku jest łatwe oraz naturalne.

Taka nastrojowa kąpiel w wannie to odskocznia od prozy życia, szansa na odzyskanie kondycji emocjonalnej. To także wprowadzenie się w specyficzny stan transu i oderwania od codziennej rzeczywistości. Odsłaniamy wtedy nie tylko nasze ciała, ale i dusze, a nasze związki odzyskują dawne pokłady zaufania i intymności.

TxSWIqplQRqTzaYdr9fxBRQBPSXzgJCvOSe7QRLeQkME0RUESgLD4vIFI4nD_4-wanna-kaldewei-punta-duo-m.jpg

Fot.4 Wanna Kaldewei Punta Duo

Te efekty możemy jeszcze dodatkowo pogłębić, gdy w kąpieli sięgniemy po hydromasaż. Drgająca, ciepła woda działa pobudzająco i jednocześnie relaksująco. Masujące strumienie oraz bąbelki powietrza pozytywnie stymulują, aktywizują do zabawy, dają apetyt na życie. Świetnie do tego celu nadaje się wanna Kaldewei Plaza Duo z systemem hydromasażu Vivo Vario Plus. Dzięki swoim wymiarom, płynnie ukształtowanemu, zwężającemu się w nogach wnętrzu, dwuosobowa wanna doskonale nadaje się do zażywania odprężającej kąpieli przez dwie, siedzące obok siebie osoby. W ten sposób bliskość oraz intymność kontaktu jest jeszcze bardziej intensywna.

Relaksacyjny sposób wykorzystania łazienki to też symbol jej zupełnie nowego zdefiniowania w dzisiejszym świecie. Staje się ona oazą odpoczynku, sposobem na ucieczkę od stresu dnia codziennego, miejscem, w którym możemy pielęgnować nie tylko nasze ciało, ale i duszę.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.


Podepnij swój artykuł

tagi

Przebudowa hotelu Ibis w Tomaszowie Lubelskim wg Mateusza Tańskiego
Przebudowa hotelu Ibis w Tomaszowie Lubelskim wg Mateusza Tańskiego

Pracownia Mateusz Tański & Associates (MTA Architekci) podjęła się niełatwego zadania przebudowy i r ...

Dworzec kolejowy w Paryżu od Kengo Kumy
Dworzec kolejowy w Paryżu od Kengo Kumy

Kengo Kuma swój projekt architektoniczny stacji metra i dworca kolejowego Saint-Denis Pleyel w Pary ...

Biurowiec firmy EXG w Częstochowie od OVO Grąbczewscy
Biurowiec firmy EXG w Częstochowie od OVO Grąbczewscy

Działająca w branży finansowej firma EXG zdecydowała się swoją siedzibę wznieść nie wśród innych biu ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera