Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Romantyczna kąpiel we dwoje – sposób na Walentynki

 

Czas czytania: ~3 min


9cXILCSCKRhj7OCRze1lpmhejLVPfO6lD7hWZzWXOnvOPTONE2GYfy89ZFRq_1-wanna-kaldewei-ellipso-duo-m.jpg

Fot.1 Wanna Kaldewei Ellipso Duo

W dzisiejszych czasach nasze życie nabrało niesłychanego tempa, funkcjonujemy w ogromnym pośpiechu i stresie. Ten nowoczesny styl życia ma duży wpływ na funkcjonowanie związków. Często jesteśmy w nich razem, ale tak naprawdę żyjemy obok siebie, nie poświęcamy naszej drugiej połowie wystarczająco dużo czasu i uwagi. Może warto byłoby potraktować zbliżające się Walentynki jako okazję do poprawy jakości bycia razem, do wspólnego przeżycia wyjątkowych chwil? Świetną okazją do tego jest romantyczna kąpiel we dwoje w wannie marki Kaldewei.

Z7WwQ7QU8MTYpVHAdtl35JTnzGQiPDaDSud89kpwkDmSpOISc8seGWhAzfuV_2-wanna-kaldewei-plaza-duo-m.jpg

Fot.2 Wanna Kaldewei Plaza Duo

Święto zakochanych, które przypada na 14 lutego, na dobre zagościło w naszej kulturze. Walentynki nie muszą kojarzyć się jedynie z zakupem czekoladek, serduszek czy kwiatów, najważniejsze są wspólnie spędzone chwile. Romantyczna kąpiel z ukochaną osobą w blasku świec może być traktowana jak magiczny rytuał oczyszczenia nie tylko ciała, ale i ducha. Wymaga czasu i wyciszenia, ale także przestrzeni, w której możemy się sobą nacieszyć w atmosferze bliskości oraz relaksu. Dzięki wannie Kaldewei Ellipso Duo zaproszenie drugiej połówki do celebrowania kąpieli jest proste i naturalne. Eliptyczne kształty wnętrza idealnie współgrają z formą zewnętrzną, dając wrażenie luksusu i ekstrawagancji. Dzięki identycznym oparciom pleców i centralnie umieszczonemu odpływowi jest idealnie przystosowana do relaksującej kąpieli w towarzystwie drugiej osoby, z którą możemy pogrążyć się w inspirującej rozmowie.

LhRN5ZEzebfb0MAtFEr0O1QwPdhXWM33zlhOIEiM8mfXMAL1WdNzZPyYgess_3-wanna-kaldewei-plaza-duo-vivo-vario-plus-m.jpg

Fot.3 Wanna Kaldewei Plaza Duo z systemem hydromasażu Vivo Vario Plus

Taka wspólna kąpiel nie służy pielęgnowaniu i higienie ciała, nie kąpiemy się razem po to, żeby się umyć. Chodzi w niej o odświeżanie związku, odnowienie relacji. W wodzie, dzięki naturalnej bliskości, nawiązują się nowe linie porozumienia, dokonuje się odbudowa kontaktów na nowej płaszczyźnie. Gdy do tego dodać przyciemnione światło, świece oraz aromatyczne olejki – odprężenie i odnowienie związku jest łatwe oraz naturalne.

Taka nastrojowa kąpiel w wannie to odskocznia od prozy życia, szansa na odzyskanie kondycji emocjonalnej. To także wprowadzenie się w specyficzny stan transu i oderwania od codziennej rzeczywistości. Odsłaniamy wtedy nie tylko nasze ciała, ale i dusze, a nasze związki odzyskują dawne pokłady zaufania i intymności.

TxSWIqplQRqTzaYdr9fxBRQBPSXzgJCvOSe7QRLeQkME0RUESgLD4vIFI4nD_4-wanna-kaldewei-punta-duo-m.jpg

Fot.4 Wanna Kaldewei Punta Duo

Te efekty możemy jeszcze dodatkowo pogłębić, gdy w kąpieli sięgniemy po hydromasaż. Drgająca, ciepła woda działa pobudzająco i jednocześnie relaksująco. Masujące strumienie oraz bąbelki powietrza pozytywnie stymulują, aktywizują do zabawy, dają apetyt na życie. Świetnie do tego celu nadaje się wanna Kaldewei Plaza Duo z systemem hydromasażu Vivo Vario Plus. Dzięki swoim wymiarom, płynnie ukształtowanemu, zwężającemu się w nogach wnętrzu, dwuosobowa wanna doskonale nadaje się do zażywania odprężającej kąpieli przez dwie, siedzące obok siebie osoby. W ten sposób bliskość oraz intymność kontaktu jest jeszcze bardziej intensywna.

Relaksacyjny sposób wykorzystania łazienki to też symbol jej zupełnie nowego zdefiniowania w dzisiejszym świecie. Staje się ona oazą odpoczynku, sposobem na ucieczkę od stresu dnia codziennego, miejscem, w którym możemy pielęgnować nie tylko nasze ciało, ale i duszę.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Marmurowe Muzeum Historii Polski
Marmurowe Muzeum Historii Polski

29 września 2023 roku Muzeum Historii Polski rozpocznie swoje działanie w nowej siedzibie na terenie ...

High House - nowa miejska szeregówka w Melbourne
High House - nowa miejska szeregówka w Melbourne

High House to wynik gruntownej renowacji pięciometrowej szerokości miejskiej szeregówki na przedmieś ...

Konferencja Medycyna w architekturze. Nowe trendy w projektowaniu szpitali i obiektów medycznych.
Konferencja Medycyna w architekturze. Nowe trendy w projektowaniu szpitali i obiektów medycznych.

W epoce koncepcji Medycyny opartej na wartościach (Value Based Healthcare VBC) zainicjowanej przez h ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera