Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Nowy standard - Wanna Cayono

 

Czas czytania: ~4 min


5E8xYzMRk6mSkwPVQjOEipYzcHR2EMREt6WieybaFNnGVHFliTMcQcHWWq4G_41-kaldewei-cayono-alpine-white-300m.JPG

Fot. Wanna Kaldewei Cayono w kolorze białym

Dzięki wannie Cayono firma Kaldewei wyznacza nowe standardy dla łazienki jutra.

Wprowadzając na rynek nowy produkt o nazwie Cayono firma Kaldewei rozszerzyła swoje portfolio o komfortowy model wanny mający wszelkie cechy, by stać się „klasykiem”. Nowa wanna należąca do kolekcji Advantage charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, doskonałą jakością oraz co równie ważne - atrakcyjną ceną. Dzięki połączeniu tych trzech elementów, również w standardowych łazienkach można będzie stworzyć przytulne wnętrza z atmosferą sprzyjającą odprężeniu i relaksowi.

tC0pO2zyoXAkqFLwBrAExZRQt6bJXxdzyICjTGYPc0fXTGAlwGOo2HkCBSuE_42-kaldewei-cayono-alpine-white-300m.JPG

Fot. Wanna Kaldewei Cayono w kolorze białym z wykończeniem przeciwpoślizgowym – widok z góry.

Na projekt łazienki, jej ostateczny kształt i wyposażenie, poza indywidualnymi preferencjami użytkowników wpływają różne czynniki. Decydujące znaczenie mają tu: architektura, kształt i wymiary pomieszczenia oraz budżet jaki mamy do dyspozycji. Wykonawcy, architekci i projektanci stoją często przed nie lada wyzwaniem, aby w niewielkim pomieszczeniu, wykorzystując ograniczone środki finansowe stworzyć wygodną i przytulną łazienkę.

LbP56guLsNdMLauleQsqJroG91El5RCaNzNXq4aU4vXQcr86on3CjorJ5hL9_43-kaldewei-cayono-alpine-white-300m.JPG

Fot. Wanna Kaldewei Cayono w kolorze białym

Design i jakość w atrakcyjnej cenie.
Dostępna w pięciu rozmiarach – 150x 70 cm, 160 x 70 cm, 170 x 70 cm, 170 x 75 cm i 180 x 80 cm – wanna Kaldewei Cayono stanowi uniwersalną bazę, którą można wykorzystać zarówno jako podstawę aranżacji małej łazienki, jak również w projekcie dużego pokoju kąpielowego dla wieloosobowej rodziny. We wszystkich rozmiarach Cayono jest wanną wygodną i dzięki przestronnemu wnętrzu gwarantuje niezrównany komfort kąpieli. Specjalnie zaprojektowane dno, które na życzenie klienta może być wyposażone w powierzchnię przeciwpoślizgową, umożliwia dodatkowo bezpieczną kąpiel pod prysznicem.

Szeroki rant w nogach wanny może stanowić wygodną półeczkę służącą do odkładania niezbędnych drobiazgów i kosmetyków, a także idealne miejsce do montażu armatury.

XAsqhHYw2HmC2aF2YoXJvVtIOrQlbHlwdrJ6P9Pn76S0KxMoTpkPN9mfiHzi_44-kaldewei-cayono-alpine-white-300m.JPG

Fot. Wanna Kaldewei Cayono w kolorze białym.

Ale nie tylko forma i funkcjonalność, lecz także wysoka jakość stosowanych do produkcji materiałów składają się na komfort użytkowania wanny. Prawdziwy relaks i odprężenie jest możliwe jedynie w miejscu, w którym czujemy się pewnie, wygodnie i bezpiecznie. Idealnie gładka, pozbawiona porów, higienicznie czysta powierzchnia 3,5 mm stali emaliowanej, z której wykonana jest wanna Cayono zapewnia miłośnikom kąpieli w stylu Wellness bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Na twardej, szklistej powierzchni emalii nie powstają nawet najdrobniejsze zarysowania, w których mogłyby osadzać się cząsteczki brudu lub szkodliwe bakterie i grzyby. To na pewno ważna i uspokajająca wiadomość dla zwolenników długich gorących kąpieli. Dodatkowym plusem jest również łatwa pielęgnacja emaliowanych powierzchni – zaschnięte ślady wody oraz osady z kamieniamożna łatwo i szybko usunąć za pomocą miękkiej, wilgotnej szmatki. Nie potrzeba w tym celu używać żadnych agresywnych środków czyszczących, dlatego podczas sprzątania nie obciążamy dodatkowo środowiska. Nawet po długim i intensywnym okresie użytkowania powierzchnia wanien wykonanych z 3,5 mm emaliowanej stali Kaldewei nie wykazuje najmniejszych śladów zużycia. Producent udziela na swoje wyroby 30 lat gwarancji. Właśnie takie argumenty przemawiają za wykorzystaniem wanien Cayono w obiektach użyteczności publicznej takich jak szpitale czy domy opieki, jak również w apartamentach i mieszkaniach przeznaczonych pod wynajem, gdzie często dochodzi do wymiany lokatorów.

7Wzjdc1BEKRLxADmMZ4PbYqBAt8l1UF0rJD0lWCPkFz43zQoanxoTyhmV46e_45-kaldewei-cayono-alpine-white-300m.JPG

Fot. Wanna Kaldewei Cayono w kolorze białym – widok z góry.

„Wanna Cayono doskonale spełnia wszystkie wymagania stawiane łazienkowym „klasykom”. Ma ponadczasowy, minimalistyczny design, wyróżnia się wśród innych produktów doskonałą jakością materiału i wykonania. Jej dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena. Ma więc wszystkie cechy oraz potencjał niezbędny do tego, aby stać się nowym wzorem łazienkowego standardu” – mówi Nicole Roesler dyrektor ds. marketingu Kaldewei. I dodaje – „Kaldewei wprowadza na rynek produkt, który dzięki 30 letniej gwarancji wyróżnia się nie tylko trwałością, funkcjonalnością czy piękną formą, ale jako produkt markowy niesie ze sobą pewność wyboru niezawodnej jakości.”

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

BIN House - architektura jednorodzinna na warszawskich Zawadach
BIN House - architektura jednorodzinna na warszawskich Zawadach

BIN House to dom na warszawskich Zawadach, który powstał z myślą o czteroosobowej rodzinie z wyraźny ...

Konferencja Medycyna w architekturze. Nowe trendy w projektowaniu szpitali i obiektów medycznych.
Konferencja Medycyna w architekturze. Nowe trendy w projektowaniu szpitali i obiektów medycznych.

W epoce koncepcji Medycyny opartej na wartościach (Value Based Healthcare VBC) zainicjowanej przez h ...

E-konferencja: Architektura o niskim śladzie węglowym. II edycja.
E-konferencja: Architektura o niskim śladzie węglowym. II edycja.

Dewzrost to pojęcie, które od dawna już definiuje myślenie, którego celem jest alternatywne ukierunk ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera