Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Kadewei Puro Duo: czas na to, co istotne

 

Czas czytania: ~3 min


yaETudcXLxYZm9qUNBFrR6mptbXd2RPuEYaYIe6WSRxk7C8yMrYU6wr2bV46_31-kaldewei-puro-duo-alpine-white-300m.JPG

Ciesząca się uznaniem klientów kolekcja wanien Puro firmy Kaldewei wzbogaciła się o nowy model zapewniający komfortową kąpiel we dwoje.

Firma Kaldewei rozszerza ofertę wanien z kolekcji Puro o nowy, dwuosobowy model Puro Duo, który charakteryzuje się ponadczasową, elegancką formą. Dwa ergonomicznie ukształtowane podparcia pleców, odpływ umieszczonypośrodku to rozwiązania, które gwarantują komfortową kąpiel i przyjemny relaks we dwoje.

Wspólna kąpiel może sprawić, że łatwiej się relaksujemy zapominając o codziennych troskach. Relaks w wygodnej wannie, w przyjemnie ciepłej wodzie, w towarzystwie bliskiej osoby to szczególne przeżycie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Kaldewei już jakiś czas temu włączyła do swojej oferty wygodne, profilowane modele wanien dwuosobowych.

W tym roku również kolekcja Puro, którą firma Kaldewei wprowadziła na rynek w 2008 roku, została rozszerzona o komfortową wannę dla dwojga – model Puro Duo.

YFpAu8XM2CLwvUpZ6nFqebqkEX3YDOIKTQ7v1Ko9PbS97zYoMSgWOTvihvmt_32-kaldewei-puro-duo-alpine-white-300m.JPG

Podwójna korzyść: klarowny design i doskonała jakość marki Kaldewei.
Zredukowanie większości elementówdo absolutnego minimum jest jedną z podstawowych zasad współczesnej architektury oraz sztuki dekorowania wnętrz. Nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo cechuje również nową wannę Kaldewei Puro Duo. Wanna ma dwie ergonomiczne, pochylone pod łagodnym kątem płaszczyzny podparcia pleców. Umieszczenie odpływu pośrodku to rozwiązanie, które zapewnia wygodną, odprężającą kąpiel w każdej pozycji, niezależnie od tego czy korzystają z niej jedna czy dwie osoby jednocześnie. Model Puro Duo jest dostępny w 3 rozmiarach: 170 x 75 cm, 180 x 80 cm i 190 x 90 cm. Dzięki tej różnorodności Puro Duo harmonijnie wpisuje się w indywidualną stylistykę nowoczesnej przestrzeni łazienkowej.

„Dla firmy Kaldewei stworzenie modelu o dobrym, ponadczasowym designie nie ogranicza się wyłącznie do zaprojektowania pięknego produktu” – wyjaśnia Marcus Möllers manager ds. Public Relations firmy Kaldewei. „Chcemy dawać naszym klientom prawdziwą wartość. Ten cel postawiliśmy sobie również tworząc nowy model Puro Duo. Elegancka, symetryczna wanna zapewnia wygodną, relaksującą kąpiel we dwoje, jednocześnie kontynuując wzorniczo wysoko cenioną i lubianą przez klientów stylistykę poprzednich modeli Puro”.

qIDRCQZVh1CpbEenYLNZ8fcMEXW5akcAyHtyHQlKB0JM0W20jOuxUg9VF08b_33-kaldewei-puro-duo-alpine-white-300m.JPG

Tak jak wszystkie modele wanien oraz powierzchnie prysznicowe Kaldewei, również wanna Puro Duo jest wykonana z wysokiej jakości stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Na indywidualne życzenie klienta, model Puro Duo jest dostępny z wykończeniem przeciwpoślizgowym oraz powierzchnią uszlachetnioną, która w znacznym stopniu ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Puro Duo można zamówić również z funkcjonalnymi akcesoriami znacznie podnoszącymi komfort kąpieli takimi jak: elektroniczna dotykowa armatura Comfort Select, jednostronny uchwyt wannowy lub nowy system nagłośnienia łazienki Sound Wave. Wyjątkowa 3,5 mm stal emaliowana Kaldewei odznacza się doskonałą jakością i trwałością. Na twardej, szklistej powierzchni nie powstają nawet najdrobniejsze zarysowania, w których mogłyby osadzać się cząsteczki brudu, kamieńlub szkodliwe bakterie. Dlatego produkty firmy Kaldewei od wielu lat cieszą się uznaniem klientów i specjalistów z branży sanitarnej.

Dodatkowym argumentem przemawiającym za wyborem produktu z logo Kaldewei, jest 30 - letnia gwarancja, jakiej firma udziela na swoje produkty!

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Zagłosuj w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2023. Wybierz najlepszą realizację architektoniczną minionego roku.
Zagłosuj w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2023. Wybierz najlepszą realizację architektoniczną minionego roku.

Weź udział w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2023 i oddaj swój głos na najlepszą realizację arch ...

Torus symbolem miasta
Torus symbolem miasta

Charakterystyczna konstrukcja górująca nad częścią Ciechanowa powszechnie nazywana jest wieżą ciśnie ...

Nowa architektura w przemysłowej okolicy
Nowa architektura w przemysłowej okolicy

Choć przemysł ciężki od lat nie definiuje już charakteru Górnego Śląska, wciąż w tym regionie istnie ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera