Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Jak zapewnić komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli pod prysznicem?

 

Czas czytania: ~4 min


3rLKCkvUZRHQ1MjzmwFT8yScgYS7rrt4UBXAQULTiJ3mQdlLlEPcXYVojp2U_1-kaldewei-superplan-plus-with-secure-plus.JPG

Fot. Brodzik Superplan Plus w kolorze szarym Pasadena matowym z wykończeniem przeciwpoślizgowym Secure Plus

Kaldewei Secure Plus to pierwsze niemal niewidoczne wykończenie przeciwpoślizgowe dedykowane powierzchniom prysznicowym ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm.

Wprowadzając na rynek nowy rodzaj wykończenia przeciwpoślizgowego o nazwie Secure Plus, firma Kaldewei otwiera kolejny rozdział w dziedzinie uszlachetniania powierzchni stali emaliowanej o grubości 3,5 mm. Na tegorocznych targach ISH producent zaprezentował spełniające najwyższe standardy pełne wykończenie przeciwpoślizgowe nowej generacji, które tak doskonale harmonizuje z powierzchnią brodzika, że jest niemal niewidoczne. Secure Plus gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, a przy tym nie zakłóca wizualnej estetyki przestrzeni prysznica.

Coraz częściej współcześni projektanci wnętrz koncentrują się nie tylko na funkcjonalnych i użytkowych aspektach przestrzeni łazienkowej. Równie ważne jak wygoda, są estetyka i ciekawy design. Projektując przestrzeń łazienkową, architekci zwracają szczególną uwagę na dopasowanie wnętrza do stylu życia, upodobań oraz indywidualnych wymagań użytkowników takich jak wiek czy stan zdrowia.

Nowość na skalę światową, która może zrewolucjonizować rynek produktów łazienkowych, stanowi wykończenie przeciwpoślizgowe Kaldewei Secure Plus dedykowane emaliowanym powierzchniom prysznicowym w 12 wyjątkowych matowych barwach z kolekcji Coordinated Colours. Ta niemal niewidoczna dla oka struktura powierzchni przeciwpoślizgowej nie zakłóca wizualnej harmonii przestrzeni łazienki. Zastosowanie emaliowanej powierzchni prysznicowej z wykończeniem Secure Plus gwarantuje pewność, komfort i bezpieczeństwo użytkowania w strefie prysznicowej. Dodatkową zaletą tego rozwiązania, polecanego szczególnie osobom starszym lub niepełnosprawnym, jest wygodne wejście i wyjście z brodzika zabudowanego w płaszczyźnie podłogi.

Estetyka i bezpieczeństwo z Secure Plus
Wykończenie Secure Plus składa się z mieszaniny kwarcowo-piaskowej, która po naniesieniu na powierzchnię brodzika w procesie wypalania stali emaliowanej o grubości 3,5 mm wiąże się trwale z podłożem. W ten sposób powstaje bardzo wytrzymała powierzchnia, która zapewnia użytkownikom poczucie stabilności i bezpieczeństwa pod prysznicem. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, że wykończenie Secure Plus jest stopione z powierzchnią emalii, a przez to bardzo trwałe i niemal niewidoczne dla oka.

Md8gRus71jspaHwYNCipG9v1DzYZoDbuDmkD2YtEmM8thZTlvwo0jFTH2Plk_2-kaldewei-superplan-plus-with-secure-plus.JPG

Fot. Brodzik Superplan Plus w kolorze białym z wykończeniem przeciwpoślizgowym Secure Plus

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że można być pewnym doskonałej jakości produktów z logo Kaldewei. Emaliowane powierzchnie prysznicowe zabudowywane w płaszczyźnie podłogi z wykończeniem Secure Plus charakteryzuje wspaniały, nowoczesny design, wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania oraz doskonałe własności materiału z którego są wykonane. Stal emaliowana Kaldewei o grubości 3,5 mm jest surowcem bardzo trwałym, odpornym na uszkodzenia i zarysowania a przy tym łatwym do czyszczenia i bardzo higienicznym. Na gładkiej, szklistej, pozbawionej porów powierzchni emalii nie powstają najmniejsze zarysowania, w których mogłyby osadzać się cząsteczki brudu, kamienia, chorobotwórcze bakterie czy grzyby. Dzięki firmie Kaldewei z kąpieli pod prysznicem można korzystać bezpiecznie już nie tylko w swojej prywatnej łazience, ale również w obiektach użyteczności publicznej takich jak hotele, szpitale czy domy seniora, w których muszą być spełnione szczególne standardy w zakresie higieny i bezpieczeństwa.

Kaldewei - jakość produktów i innowacje techniczne
Wprowadzając na rynek nowy rodzaj wykończenia przeciwpoślizgowego o nazwie Secure Plus firma Kaldewei po raz kolejny potwierdza swoją kompetencję w dziedzinie produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Firma od wielu lat prowadzi zaawansowane badania właściwości użytkowych emalii i z ogromnym wyczuciem stylu i odwagą w poszukiwaniu nowych rozwiązań, w znaczący sposób wpływa na rozwój rynku produktów sanitarnych na całym świecie. Szczególnym zainteresowaniem specjalistów z firmy Kaldewei cieszą się badania nad różnego typu wykończeniami powierzchni stali emaliowanej takimi jak powierzchnie przeciwpoślizgowe częściowe i pełne oraz najnowsze wykończenie Secure Plus, które w przyszłości pomogą dopasować właściwości produktu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Wykończenie Secure Plus jest zgodne z kategorią B normy DIN 51097 dla stref mokrych, po których chodzi się boso, oraz kategorią R10 normy DIN 51130 obowiązującej dla właściwości przeciwpoślizgowych w pomieszczeniach roboczych i strefach roboczych o zwiększonym zagrożeniu poślizgiem. Z wykończeniem przeciwpoślizgowym Secure Plus dostępne są brodziki montowane w płaszczyźnie podłogi z serii Conoflat, Superplan, Superplan Plus oraz Xetis we wszystkich barwach z programu Coordinated Coulours Collection.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Dom o geometrycznej bryle
Dom o geometrycznej bryle

Dwukondygnacyjny dom w czeskim Náchodzie autorstwa pracowni Struktura Łukasza Lewandowskiego jest pr ...

Ogród bylinowy w Lublinie - rozmowa z architektem i prezentacja ogrodu
Ogród bylinowy w Lublinie - rozmowa z architektem i prezentacja ogrodu

Byliny są coraz częściej stosowne we współczesnej architekturze krajobrazu. Dlaczego? Ze względu na ...

E-konferencja: Akustyka w architekturze. III edycja.
E-konferencja: Akustyka w architekturze. III edycja.

Architektura i akustyka to dwie dziedziny nierozerwalnie ze sobą związane. Wraz z nieustannie rosnąc ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera