Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Odświeżająca przyjemność kąpieli w gorący, letni dzień

 

Czas czytania: ~2 min


S8l5iQdMkHbgyvJk1TgnKL8WvWLM7Wk5RAY43Yl7IpW7HHZXSAalWQQRGnO6_1-kaldewei-conoflat-w-kolorze-bilym-m.JPG

Fot. Kaldewei Conoflat w kolorze białym

Emaliowane powierzchnie prysznicowe Kaldewei gwarantują wysoki komfort letnich kąpieli.

Po długiej i mroźnej zimie, w tym roku wyjątkowo niecierpliwie wszyscy czekamy na upalne lato. Wzrastająca temperatura powietrza, coraz więcej słonecznych dni, powodują poprawę nastroju i sprawiają, że czujemy się szczęśliwsi. Ale gdy temperatura zacznie zbliżać się do granicy 30°C wielu z nas znowu zatęskni za przyjemnym chłodem. Idealny sposób na szybkie orzeźwienie w gorący letni dzień stanowi kąpiel pod prysznicem. W takiej sytuacji doskonale sprawdzają się emaliowane powierzchnie prysznicowe produkowane przez lidera rynku wyposażenia łazienek - firmę Kaldewei.

16e9wpVb9jb1lbjF23gqFzedjd99rNuhl3EiPLGBuRWDg4erth1IEMhwPgfM_kaldewei-xetis-w-kolorze-kremowym.JPG

Fot. Kaldewei Xetis w kolorze kremowym Seashell matowym

kvAEIp5WbNzFjPNEPLaHlxVd6UgcKSvGU8HGikbIZMsHo8sPOQAWgFjpluw5_3-kaldewei-conoflat-w.JPG

Fot. Kaldewei Conoflat w kolorze czarnym Lava matowym

Nic tak dobrze nie zrelaksuje i nie pobudzi nas po długim dniu jak odświeżający prysznic. Ale w jakiej wodzie kąpać się latem aby przyjemny efekt świeżości jak najdłużej utrzymywał się na skórze? Czy wybrać kąpiel w bardzo zimnej czy może raczej ciepłej wodzie? Warto wiedzieć, że osoba, która weźmie bardzo zimny prysznic, może już po krótkim czasie znowu zacząć się pocić, ponieważ zimna woda nie tylko chłodzi skórę, ale również pobudza do intensywnego działania układ krążenia. Lepszym rozwiązaniem w gorące dni jest więc kąpiel w letniej wodzie. Taki chłodny prysznic powoduje, że gospodarka cieplna organizmu pozostaje w stanie równowagi. Użycie miętowego lub cytrusowego żelu pod prysznic przyjemnie odświeży i pobudzi nasze zmysły oraz zadba o potężny zastrzyk nowej energii. Jeśli po kąpieli dodatkowo zrezygnujemy z wytarcia się ręcznikiem, efekt przyjemnego chłodu utrzyma się na skórze przez dłuższy czas.

1xQ0bywSTkdYqFanYWhKW72uGP2JnJDoV786N9YanYDUyDkEBLleBS1q4seo_4-kaldewei-superplan-plus-w-k.JPG

Fot. Kaldewei Superplan Plus w kolorze białym

Poczuj lato w swojej łazience
Miłośnikom kąpieli pod prysznicem, którzy chcieliby wprowadzić do swojej łazienki letnie akcenty, Kaldewei proponuje produkty w ekskluzywnej kolorystyce kolekcji Coordinated Colours. Matowe odcienie koloru szarego Oyster oraz kremowego Seashell przywołują wspomnienia plaży i gorącego piasku. Wykonane z wyjątkowej stali emaliowanej 3,5 mm powierzchnie prysznicowe firmy Kaldewei, zabudowywane w płaszczyźnie podłogi stanowią podstawę komfortowej, odświeżającej kąpieli w gorące letnie dni.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.


Podepnij swój artykuł

tagi

Mały domek ze Studia Otamto
Mały domek ze Studia Otamto

Projekt architektoniczny domku działkowego, jaki dla prywatnej inwestorki stworzyło Studio Otamto po ...

Znamy zwycięzców Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019
Znamy zwycięzców Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019

2 czerwca 2020 odbyła się uroczysta Gala Online dwunastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL ...

Webinarium Schüco: Poczuj perfekcję Schüco AD UP
Webinarium Schüco: Poczuj perfekcję Schüco AD UP

Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Schüco: Poczuj perfekcję Schüco AD UP, którego temat ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera