Wzornictwo i innowacyjność docenione w konkursie Design dla Konesera 2013 - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Wzornictwo i innowacyjność docenione w konkursie Design dla Konesera 2013

 

Czas czytania: ~2 min


KALDEWEI XETIS zwycięzcą konkursu Design dla Konesera 2013

 

8nPkce44S25O376yeWJAYXHBiWVd91xD4n7sJIkq2xredM4ORegad3yxpN8P_kaldewei-22-xetis-2m.jpg

W grudniu 2013 roku miesięcznik „Dobre Wnętrze” już po raz drugi przyznał nagrody w plebiscycie „Design dla Konesera. Piękno, Innowacja i Prestiż 2013”. Powierzchnia prysznicowa KALDEWEI XETIS otrzymała w nim główną nagrodę ekspertów w kategorii „Armatura do kuchni i łazienki, urządzenia sanitarne” .

Do nagród nominowano najciekawsze debiuty mijającego roku na rynku wnętrzarskim. Produkty miały spełniać dwie funkcje: dobrze się prezentować i poprawiać jakość życia poprzez swoją funkcję użytkową i innowacyjne rozwiązania. Zwycięzców w dziesięciu kategoriach wybrali Czytelnicy oraz eksperci „Dobrego Wnętrza”.

Powierzchnię prysznicową KALDEWEI XETIS jury uznało za najlepszy produkt w kategorii: "armatura do kuchni i łazienki, urządzenia sanitarne". XETIS to bezprogowa powierzchnia prysznicowa, która wtapia się harmonijnie w podłogę natrysku, a żaden element nie zakłóca równej powierzchni do stania wykonanej ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Dzięki palecie kolorystycznej dopasowanej do barw stosowanych we współczesnych kolekcjach płytek ceramicznych produkt w pełni integruje się optycznie z otaczającą przestrzenią. Projektanci firmy KALDEWEI zapewnili więc odbiorcom nowe, estetyczne możliwości aranżacji obszaru prysznica, a marka KALDEWEI po raz kolejny występuje tutaj w naturalnej dla siebie roli pioniera i ikony stylu architektury łazienkowej.

KJ86VTldS9utezbSuX3ozDCZy9fAi7bAxjI30dp9nRBdmzTo7kibB7UpOBHb_kaldewei-23-xetis-1m.jpg

Powierzchnia prysznicowa XETIS oferowana jest w 13 różnych rozmiarach: poczynając od klasycznego, kwadratowego wariantu o wielkości 90x90 cm, przez model o wymiarach 120x120 cm aż po prostokątną wersję XXL o wymiarach 100x180 cm. XETIS jest dostępny nie tylko w kolorze białym, ale także w 12 ekskluzywnych matowych barwach z kolekcji Coordinated Colours. Bogata kolorystyka powierzchni prysznicowej XETIS wykonanej ze stali emaliowanej KALDEWEI gwarantuje możliwość harmonijnego łączenia strefy prysznicowej z powierzchniami z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień.

Design dla Konesera 2013
Pierwsza edycja konkursu została zorganizowana w 2012 roku z okazji 15-lecia „Dobrego Wnętrza”. Wówczas redakcja miesięcznika wraz z czołowymi polskimi architektami wnętrz wytypowali najbardziej popularne przedmioty dla domu w ostatnich 15 latach, które kojarzyły się Polakom z luksusem, nowoczesnością i świadczyły o dobrym guście. 15 laureatów wybrali Czytelnicy „Dobrego Wnętrza” w głosowaniu SMS-owym.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świcie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej.


Podepnij swój artykuł

tagi

Dom o prostej bryle
Dom o prostej bryle

Dom o prostej bryle zamówili prywatni klienci u projektantów z pracowni trzy.be Architekci. Inwestor ...

Most w Siekierkach – atrakcja na granicy
Most w Siekierkach – atrakcja na granicy

Kiedyś most w miejscowości Siekierki służył komunikacji kolejowej; z czasem jednak nieco przestarzał ...

Projekt z Polski na krótkiej Liście World Architecture Festival 2021
Projekt z Polski na krótkiej Liście World Architecture Festival 2021

Od 1 do 3 grudnia 2021 roku w Lizbonie odbywać się będzie World Architecture Festival 2021. Jednym z ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera