Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Wzornictwo i innowacyjność docenione w konkursie Design dla Konesera 2013

 

Czas czytania: ~2 min


KALDEWEI XETIS zwycięzcą konkursu Design dla Konesera 2013

 

8nPkce44S25O376yeWJAYXHBiWVd91xD4n7sJIkq2xredM4ORegad3yxpN8P_kaldewei-22-xetis-2m.jpg

W grudniu 2013 roku miesięcznik „Dobre Wnętrze” już po raz drugi przyznał nagrody w plebiscycie „Design dla Konesera. Piękno, Innowacja i Prestiż 2013”. Powierzchnia prysznicowa KALDEWEI XETIS otrzymała w nim główną nagrodę ekspertów w kategorii „Armatura do kuchni i łazienki, urządzenia sanitarne” .

Do nagród nominowano najciekawsze debiuty mijającego roku na rynku wnętrzarskim. Produkty miały spełniać dwie funkcje: dobrze się prezentować i poprawiać jakość życia poprzez swoją funkcję użytkową i innowacyjne rozwiązania. Zwycięzców w dziesięciu kategoriach wybrali Czytelnicy oraz eksperci „Dobrego Wnętrza”.

Powierzchnię prysznicową KALDEWEI XETIS jury uznało za najlepszy produkt w kategorii: "armatura do kuchni i łazienki, urządzenia sanitarne". XETIS to bezprogowa powierzchnia prysznicowa, która wtapia się harmonijnie w podłogę natrysku, a żaden element nie zakłóca równej powierzchni do stania wykonanej ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Dzięki palecie kolorystycznej dopasowanej do barw stosowanych we współczesnych kolekcjach płytek ceramicznych produkt w pełni integruje się optycznie z otaczającą przestrzenią. Projektanci firmy KALDEWEI zapewnili więc odbiorcom nowe, estetyczne możliwości aranżacji obszaru prysznica, a marka KALDEWEI po raz kolejny występuje tutaj w naturalnej dla siebie roli pioniera i ikony stylu architektury łazienkowej.

KJ86VTldS9utezbSuX3ozDCZy9fAi7bAxjI30dp9nRBdmzTo7kibB7UpOBHb_kaldewei-23-xetis-1m.jpg

Powierzchnia prysznicowa XETIS oferowana jest w 13 różnych rozmiarach: poczynając od klasycznego, kwadratowego wariantu o wielkości 90x90 cm, przez model o wymiarach 120x120 cm aż po prostokątną wersję XXL o wymiarach 100x180 cm. XETIS jest dostępny nie tylko w kolorze białym, ale także w 12 ekskluzywnych matowych barwach z kolekcji Coordinated Colours. Bogata kolorystyka powierzchni prysznicowej XETIS wykonanej ze stali emaliowanej KALDEWEI gwarantuje możliwość harmonijnego łączenia strefy prysznicowej z powierzchniami z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień.

Design dla Konesera 2013
Pierwsza edycja konkursu została zorganizowana w 2012 roku z okazji 15-lecia „Dobrego Wnętrza”. Wówczas redakcja miesięcznika wraz z czołowymi polskimi architektami wnętrz wytypowali najbardziej popularne przedmioty dla domu w ostatnich 15 latach, które kojarzyły się Polakom z luksusem, nowoczesnością i świadczyły o dobrym guście. 15 laureatów wybrali Czytelnicy „Dobrego Wnętrza” w głosowaniu SMS-owym.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świcie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej.


Podepnij swój artykuł

tagi

Ceglana rozbudowa hospicjum dla dzieci Caritas
Ceglana rozbudowa hospicjum dla dzieci Caritas

„To spełnienie naszych marzeń i naszych pacjentów. Kiedy w szpitalu rodzice dowiadują się, że dzieck ...

Lektury na Światowy Dzień Architektury
Lektury na Światowy Dzień Architektury

Ostatnia dekada w Polsce miłośnikom architektury mija zapewne pod znakiem zakupów: bardzo dynamiczni ...

Efektowna metamorfoza poprzemysłowej bryły
Efektowna metamorfoza poprzemysłowej bryły

Przemysłowa historia terenu, na którym swoją siedzibę wzniosła firma NT Industry sięga początku XIX ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera