Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Łazienkowe walentynki? Ależ tak - radzi KALDEWEI

 

Czas czytania: ~3 min


Pomysły na walentynki

 

96LD0tyxSyANKH1VYBHjIsVJYv9tKBgj4WSKmiKvmV9ixMouTAofPSWSqsQj_spektrallicht-violettm.jpg

Fot. Wanna KALDEWEI CENTRO DUO

Walentynki to okazja do okazania uczuć ukochanej osobie. Jak zrobić to niebanalnie, romantycznie i wyjątkowo? KALDEWEI proponuje łazienkowy dzień zakochanych.

Najpopularniejszymi atrybutami Walentynek są czekoladki, kwiaty czy serduszka. To jednak sposoby dosyć popularne. Bardziej oryginalnym i romantycznym pomysłem może być wyjątkowa kąpiel we dwoje jako okazja do odsłonięcia nie tylko naszych ciał, ale i duszy. Potrzebne jest do tego przyciemnione światło, nastrojowa muzyka, delikatny, wodny masaż. Dzięki wannom i akcesoriom marki KALDEWEI stworzenie takiej wyjątkowej atmosfery jest proste i naturalne.

Głębia koloru
Nie od dziś wiadomo, że światło i kolor mają pozytywny wpływ na ciało i duszę. Stosowane w połączeniu z wodą dają poczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Oświetlenie LED stosowane w wannach KALDEWEI zapewnia kąpieli fascynującą, kolorową oprawę. Takie oświetlenie można kupić do niemal wszystkich modeli wanien KALDEWEI, a jego sterowanie odbywa się za pomocą przycisku umieszczonego na ścianie wanny. Obsługa jest więc łatwa oraz wygodna.

B9pyBiXApdBjDAxfRPJSIJTp5uqdIowe2M7HWefpAKvGEGsfYZC4yeBkIShi_2-kaldewei-sound-wave-300m.JPG

Fot. KALDEWEI SOUND WAVE

Koncert w łazience?
Łagodna muzyka pomaga się odprężyć i zrelaksować, a ulubiona piosenka może wprowadzić nas w dobry nastrój i sprawić, że wyjątkowy walentynkowy wieczór wyda się jeszcze piękniejszy. Wannowy system audio KALDEWEI SOUND WAVE nadaje odprężającej kąpieli zupełnie nowy wymiar i podnosi ją do rangi przeżycia duchowego. Poszczególne elementy systemu umieszczone są pod wanną. Za pomocą specjalnego odbiornika odtwarzane mogą być pliki audio z każdego urządzenia posiadającego funkcję Bluetooth®. Sama wanna pełni w systemie funkcję wzmacniacza dźwięków.

OljrdN5nWeOaIYFYQI94vUr91MvQznpINRYoEd82V8JS6fhAzFa7tRFAogJ8_kaldewei-4-conoduo-plusm.jpg

Fot. Wanna KALDEWEI CONODUO z systemem hydromasażu VIVO VARIO PLUS

Otuleni bąbelkami
Hydromasaż to szczególna forma odprężenia, regeneracji i relaksu. Kąpiel z bąbelkami możemy też traktować jako doskonałą okazję do bliskości z partnerem. Drgająca, ciepła woda działa pobudzająco, sprzyja bliskości, ułatwia przełamywanie barier. Po takiej kąpieli czujemy się zrelaksowani oraz całkowicie odrodzeni fizycznie i psychicznie. Świetnie do tego celu nadaje się wanna KALDEWEI CONODUO z systemem hydromasażu VIVO VARIO PLUS. Jej podparcia pleców są całkowicie symetryczne, a odpływ umieszczony pośrodku pozwala na wygodną kąpiel we dwoje. Dzięki systemowi VIVO VARIO PLUS można uzyskać specjalny efekt szampańskich perełek dzięki temu, że dysze w dnie wanny mogą mieszać ze sobą wodę i powietrze. Obracające się dysze boczne dbają o przyjemny masaż skóry i mięśni. Zintegrowane, specjalne dysze u szczytu wanny służą do masażu stóp oraz lędźwi i zapewnią relaksujący masaż całego ciała.

0dNAAg01J44Q8AU6vJGdDvyGZyRG1dup3kTnQhjfazaGT0Dpao8BSFIjjdxx_spa-fuer-zweim.jpg

Fot. Romantyczna kąpiel we dwoje – wanna KALDEWEI MEGA DUO OVAL

W walentynki łazienka może stać się oazą spokoju i wyciszenia, ucieczką od codzienności. Woda staje się łącznikiem pomiędzy dwojgiem ludzi, spaja, pozwala na bliskość cielesną oraz odbudowanie napięcia erotycznego. Relacje odświeżone w czasie kąpieli w wannie przenoszą się później na obszar poza łazienką i dają szansę na nowy początek w związku.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.


Podepnij swój artykuł

tagi

Ceglana rozbudowa hospicjum dla dzieci Caritas
Ceglana rozbudowa hospicjum dla dzieci Caritas

„To spełnienie naszych marzeń i naszych pacjentów. Kiedy w szpitalu rodzice dowiadują się, że dzieck ...

Lektury na Światowy Dzień Architektury
Lektury na Światowy Dzień Architektury

Ostatnia dekada w Polsce miłośnikom architektury mija zapewne pod znakiem zakupów: bardzo dynamiczni ...

Efektowna metamorfoza poprzemysłowej bryły
Efektowna metamorfoza poprzemysłowej bryły

Przemysłowa historia terenu, na którym swoją siedzibę wzniosła firma NT Industry sięga początku XIX ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera