Jak urządzić domowe SPA na Dzień Kobiet? - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Jak urządzić domowe SPA na Dzień Kobiet?

 

Czas czytania: ~3 min


Domowe SPA

 

6Z74vVLTZpbX9oX7Q9S77Ds3LzRn3AP37B7XBTerdFX8N06Al94q3S9OxdS8_1-wanna-kaldewei-mega-duo-ovalm.JPG

Fot. Wanna Kaldewei Mega Duo Oval

Dzisiejsze kobiety lubią czuć się wyjątkowe. Choć niejednokrotnie bardzo zabiegane, starają się znaleźć chwilę wolnego czasu dla siebie. Alternatywą dla wyjazdu do prawdziwego SPA może być domowe centrum pielęgnacji i relaksu wyposażone w wanny i akcesoria marki Kaldewei.

Dzień Kobiet to święto, które istniało już w starożytnym Rzymie. W tym dniu kobiety oddawały cześć bogini Weście – strażniczce ogniska domowego. Dzisiaj jest ono obchodzone na całym świecie. Płeć piękna jest obdarowywana kwiatami i czekoladkami. A co z odrobiną luksusu w domowym SPA, by ukoić zmysły i zrelaksować ciało? Zobaczcie, co proponuje firma Kaldewei.

8jPW04sptFfqkk3P3ZHlDKYxBqguEmkWnLHwUnSLarnEcYF0qywO4O9ptq8Z_2-wanna-kaldewei-centro-duom.JPG

Fot. Wanna Kaldewei Centro Duo z systemem hydromasażu Vivo Turbo Plus

Dla miłośniczek kąpieli z olejkami
Pogoda za oknem nie rozpieszcza. Kiedy wracamy po ciężkim dniu pracy jedyna rzecz o jakiej marzymy to gorąca, aromatyczna, relaksująca kąpiel. Łazienka może stać się oazą spokoju, a kąpiel chwilą wyłącznie dla nas. Zanurzamy ciało w wannie pełnej wody i pozwalamy myślom odpłynąć daleko. Aby nasz relaks był pełniejszy dobrze jest dodać do wody olejki lub sole kąpielowe, poczuć zapachy egzotycznych krajów i oddać się marzeniom o podróży. Wanna Kaldewei Mega Duo Oval została zaprojektowana z myślą o ułatwieniu tradycyjnych rytuałów kąpieli. Jej biomorficzny kształt ułatwia osiągnąć odprężenie i relaks.

0DCB6rKaTVSCoL00vYMNMdSNJUYQsUMPWcJWvHlXaYBctZhpFrC9wSdHS2oR_sound-wave-1m.jpg

Fot. Kaldewei Sound Wave

Otulona bąbelkami
Kąpiel w wannie z hydromasażem pozwala na krótki urlop od codzienności, w czasie którego można pozbyć się stresu i napięcia. Kąpiel w wannie z bąbelkami to stan podobny do transu i głębokiego wyciszenia, który jest uzyskiwany dzięki ruchom wody. W ten sposób jeszcze bardziej niż w przypadku zwykłej kąpieli zacierają się granice ciała i jego otoczenia. Dzięki wannie Kaldewei Centro Duo wyposażonej w system hydromasażu Vivo Turbo Plus możemy uzyskać stan pełnego relaksu. Jego dysze pracują bardzo cicho, co ułatwia osiągnięcie stanu wyciszenia. Panel sterujący pozwala na regulację intensywności masażu oraz na masaż interwałowy (automatycznie zwiększający i zmniejszający intensywność), co powoduje rozluźnienie mięśni i ułatwia odpoczynek.

2iYqX1eYCMUItvRWRw54izqmeKwRV0qvWZcEsggt2ihwcZyBAcAxMxSOyDy4_4-wanna-kaldewei-conoduom.jpg

Fot. Wanna Kaldewei Conoduo

Nastrój też jest ważny
W łazience zaczynamy i kończymy nasz dzień. Jest ona swego rodzaju azylem przed otaczającym nas zgiełkiem. Dlatego jej wystrój powinien relaksować. Wystarczą takie zabiegi jak np. ustawienie świec zapachowych, których woń nadaje wnętrzu specjalny charakter. W uzyskaniu odpowiedniej atmosfery z pewnością bardzo pomoże też światło płonącego kominka. Równie ważna jest oprawa muzyczna. Łagodne dźwięki pomogą nam się odprężyć i zrelaksować, a ulubiona piosenka wprowadzi w wyśmienity nastrój. Kaldewei Sound Wave to pierwszy łazienkowy system audio, który posiada odbiornik odtwarzający pliki audio ze smartfona, komputera, tabletu lub innych urządzeń posiadających funkcję Bluetooth.

Warto przeznaczyć jedną godzinę w tygodniu tylko dla siebie. Relaks w domowym SPA wpłynie pozytywnie nie tylko na samopoczucie, ale i otoczenie. Niech tegoroczny Dzień Kobiet stanie się początkiem nowego rytuału.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.


Podepnij swój artykuł

tagi

Nowa Chmielna w Warszawie – wyniki konkursu na zieloną ulice
Nowa Chmielna w Warszawie – wyniki konkursu na zieloną ulice

Nowa Chmielna – pod tym hasłem władze Warszawy zorganizowały konkurs architektoniczny na projekt mod ...

Recykling energii jako sposób na spowolnienie zmian klimatycznych
Recykling energii jako sposób na spowolnienie zmian klimatycznych

Zapraszamy na cykl dyskusji online o możliwościach spowolnienia zmian klimatu oraz koniecznych przed ...

Webinarium Libet: Jak dbać o betonowe powierzchnie?
Webinarium Libet: Jak dbać o betonowe powierzchnie?

Umożliwiają trwały i estetyczny montaż betonowych elementów, chronią przed szkodliwymi czynnikami, p ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera