Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Złote Medale MTP na targach Budma 2014

 

Czas czytania: ~ 1 min


WrFZPwsQsDPdoC2MPWSitrbvhUB15diOHqzsnK0ZtSZx5cRvdfjxtpXXbwMY_thermocarbon.JPG

Dwa Złote Medale MTP na targach Budma 2014 powędrowały do firmy Hörmann. Ten niemiecki producent nagrodzony został za drzwi wejściowe do domów pasywnych TermoCarbon oraz bramę ET 500 do garaży zbiorczych.

Drzwi ThermoCarbon o niezwykle innowacyjnej konstrukcji i niespotykanym dotąd współczynniku przenikania ciepła - UD nawet 0,47 W/(m2K) - właśnie na Budmie pokazane zostaną po raz pierwszy w Polsce. W sumie, na stoisku o powierzchni 340 m² firma zaprezentuje ponad 40 nowych i zmodernizowanych produktów. Wśród nich aluminiowe drzwi do domów energooszczędnych ThermoSafe i bardzo elegancką bramę segmentową ALR Vitraplan z dużą, jednolitą płaszczyzną przeszklenia.

Z całą ofertą Hörmanna zapoznać się będzie można w pawilonie 5, na stoisku 26. Budma potrwa w tym roku od 11 – 14 marca.


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Kostka z wycięciami. Duży dom jednorodzinny w Katowicach
Kostka z wycięciami. Duży dom jednorodzinny w Katowicach

Projekt "Dom w Katowicach I" autorstwa pracowni DD Architekci to przykład połączenia minimalistyczne ...

Biała Kamienica w Łodzi gotowa
Biała Kamienica w Łodzi gotowa

Zakończyła się budowa deweloperskiego budynku mieszkalnego na rogu ulic Zachodniej i Więckowskiego w ...

Konferencja "Silver design w architekturze"
Konferencja "Silver design w architekturze"

Społeczeństwo polskie należy do grupy najszybciej starzejących się społeczeństw eu­ropejskich, zajmu ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera