Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Obudź zmysły na wiosnę: odprężająca kąpiel w zgodzie z naturą

 

Czas czytania: ~3 min


Obudź zmysły na wiosnę: odprężająca kąpiel w zgodzie z naturą

 

PbSQ9xTAGn2wvZgudmyaqcWKXV4p829a3WDDwfeItSFjtcB4Ik0GNK0eM9UJ_1mk.jpg

Fot. Kąpiel w zgodzie z naturą – wnętrze inspirowane barwami natury

Kaldewei umożliwia połączenie naturalnej kolorystyki wnętrz z produktami wykonanymi z surowców naturalnego pochodzenia

Z niecierpliwością czekamy już na pierwsze wiosenne kwiaty oraz ciepłe, słoneczne promienie. Niestety, wczesną wiosną często jest zimno, ponuro i deszczowo. Idealnym domowym sposobem na poprawę nastroju jest w takiej sytuacji ciepła, odprężająca kąpiel. Kolekcję Coordinated Colours tworzy 12 ekskluzywnych, matowych barw. Naturalna kolorystyka produktów Kaldewei doskonale sprawdza się w łazienkowych wnętrzach. Wysoka jakość używanych do produkcji surowców jest konsekwencją kultywowanej przez firmę Kaldewei idei zrównoważonego rozwoju oraz jej proekologicznej polityki. Warto podkreślić, że wszystkie wanny, brodziki oraz powierzchnie prysznicowe wykonane ze stali emaliowanej Kaldewei są produkowane w 100 % z surowców pochodzenia naturalnego.

0Xnr6pi8lwmCI4EqhfU2CvJLwaApI5MJg83OxxrNqrnzNwczAEr9XsIxGcDR_21mk.JPG

Fot. Wnętrze inspirowane barwami natury

Pod koniec roku często wyznaczamy sobie nowe cele, snujemy plany, postanawiamy zrealizować jakiś ważny projekt. Panująca od pewnego czasu wśród inwestorów, firm budowlanych i remontowych moda na ekologię powoduje, że naturalna kolorystyka zaczyna pojawiać się również w takich pomieszczeniach jak łazienka, czy pokój kąpielowy. Kolekcję Coordinated Colours tworzy 12 ekskluzywnych, matowych barw takich jak np. ciepły brąz Woodberry, czarny Lava, kremowy Seashell, które harmonijnie wpisują się w architekturę nowoczesnej przestrzeni łazienkowej lub w połączeniu z innymi elementami wyposażenia tworzą interesujący wizualny akcent. Jasne, naturalne odcienie optycznie powiększają pomieszczenie. Ciemne, intensywne kolory dodają ciepła i elegancji. Jedną z ważnych zalet kolekcji Coordinated Colours jest możliwość łączenia produktów z innymi naturalnymi materiałami takimi jak kamień czy drewno. Taka swoboda aranżacji zapewnia płynne przejście pomiędzy mokrą strefą prysznica a pozostałą częścią pomieszczenia.

I8V39jX2jz8TbW3NCS0Zh42ZEHtkADGoR5CMfIpdvA9aLlc4FBrMqBEKKTkX_3mk.jpg

Fot. Moda na wykorzystanie naturalnych materiałów w architekturze wnętrz: emaliowana powierzchnia prysznicowa Xetis

Produkty ekologiczne coraz bardziej pożądane
Od pewnego czasu w architekturze panuje zapotrzebowanie na ekologię i zrównoważony rozwój. Aby zaspokoić coraz wyższe oczekiwania i podnieść jakość życia coraz więcej klientów wybiera produkty wysokiej jakości. Zaletą markowych produktów jest ich długi okres użytkowania, który powoduje, że inwestowanie w wysoką jakość jest rozwiązaniem bezpiecznym i opłacalnym. Kaldewei do produkcji stali emaliowanej wykorzystuje wyłącznie surowce naturalnego pochodzenia. Dlatego po zakończeniu okresu eksploatacji produkty mogą zostać poddane pełnemu procesowi recyklingu. Firma Kaldewei, jest świadoma odpowiedzialności za ochronę zasobów naturalnych, dlatego opiera swoją strategię rozwoju na produkcji przyjaznych dla środowiska produktów, wykorzystując proekologiczne technologie. Od ponad 90 lat, kierując się ideą zrównoważonego rozwoju, Kaldewei inwestuje w rozwój i optymalizację procesów produkcyjnych.

iwvKMRT0E5wGG2fOLS7xQP1qe2ctCaAjFITmzz8duBErRXuaEsYPdaQzacSe_4mk.jpg

Fot. Moda na wykorzystywanie naturalnych materiałów w architekturze wnętrz: emaliowana powierzchnia prysznicowa Conoflat

Dzięki wdrożeniu i stosowaniu przyjaznych dla środowiska metod produkcji, pakowania, utylizacji i transportu firma Kaldewei jako pierwszy niemiecki producent z branży sanitarnej otrzymała certyfikat ISO 14025 wydany przez Instytut ds. Budownictwa i Ochrony środowiska (Institut Bauen und Umwelt e.V).

45U1F0JOKCXqPV7EwrdqehUFDrH6gz2pch7rVEMU8H5bvs3S6I9jaZYBAmyo_5mk.jpg

Fot. Emaliowana powierzchnia prysznicowa Xetis w kolorze kremowy Seashell matowy

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Osiedle z solarnymi żaglami
Osiedle z solarnymi żaglami

Osiedle Domów z Żaglami Solarnymi znajduje się w północnej części Krakowa, przy granicy z Zielonkami ...

Lewitujące domy w sercu sosnowego lasu
Lewitujące domy w sercu sosnowego lasu

Na obrzeżach Warszawy, w malowniczym zakątku otoczonym przez sosnowy las, powstała rezydencja projek ...

Trójszczytowy dom w Beskidach
Trójszczytowy dom w Beskidach

Projekt drewnianego domu zlokalizowanego w sercu Beskidu Żywieckiego, autorstwa pracowni RS+ Robert ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera