Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Technologia i piękno – nowe obudowy wanien marki Kaldewei

 

Czas czytania: ~6 min


Wanny wolnostojące Kaldewei z uformowaną obudową wykonaną ze stali emaliowanej

 

1666fDASPBLPKATpsl3MORe1QqDI8jn1IW09bffuhCWBAeSwTTRteUfmYpzP_1-wanna-centro-duo-oval-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Centro Duo Oval z kolekcji „Meisterstück“

Wyjątkowe połączenie nowoczesnej technologii oraz rzemieślniczego kunsztu: wanny wolnostojące Kaldewei z uformowaną obudową wykonaną ze stali emaliowanej

rDsi4VBGNirswtvj3HT6Nw6tG8nhQmYBs3bbF6UtSFZ5B77hMHF2SN7CjvbE_2-wanna-centro-duo-oval-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Centro Duo Oval z kolekcji „Meisterstück“

SOwfPTilT4RuMrShT40juRrS7lG14em6HlXiGdQl3YdNd7H1Q1dvzxf4TwTu_3-wanna-centro-duo-oval-meisterstmuck-m.JPG

Fot. Wanna Centro Duo Oval z kolekcji „Meisterstück“

Nowa, ekskluzywna linia „Meisterstück“ stanowi perfekcyjne połączenie nowoczesnej technologii oraz rzemieślniczego kunsztu. Produkty z tej kolekcji to prawdziwe dzieła sztuki wytwarzane z wysokiej jakości stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, której produkcja oraz obróbka stanowią podstawę istnienia i rozwoju marki Kaldewei. Do tej pory ten wyjątkowy materiał kojarzył się inwestorom, architektom i projektantom z ekskluzywnymi wannami, brodzikami oraz powierzchniami prysznicowymi. Teraz bogate portfolio firmy Kaldewei wzbogaciło się o luksusową grupę produktów o nazwie ,,Meisterstück“ - linię wolnostojących wanien nowej generacji z emaliowanymi obudowami. Należące do nowej kolekcji wanny – ikony: Conoduo, Asymmetric Duo oraz Centro Duo Oval, dzięki precyzyjnej obróbce stali emaliowanej stanowią prawdziwe dzieła sztuki. Wanna wraz z gładką powierzchnią obudowy tworzy jednolitą całość i pełni funkcję wyjątkowego elementu dekoracyjnego. W taki sposób powstają arcydzieła współczesnej sztuki użytkowej -luksusowe wanny z obudowami z wysokiej jakości stali emaliowanej, o ponadczasowych, klasycznych kształtach.

2SbhxCEWugebPP9C4PvgooCVAwuhsuZdHEvKtUu6m3dN2USLi4jjSVYfSckG_4-wanna-conoduo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Conoduo z kolekcji „Meisterstück“

364YDYiIwHdJMtDOZvtbDfMjDbbsxYLMN87yLp8ebzmbILTR2qV7ikp6YGNu_5-wanna-conoduo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Conoduo z kolekcji „Meisterstück“

W pierwszym kwartale 2014 r. firma Kaldewei zaprezentuje szerokiej publiczności nową linię produktową o nazwie „Meisterstück“. Luksusowe, wolnostojące wanny z obudowami ze stali emaliowanej zachwycają minimalistycznym wzornictwem oraz czystą formą, opartą na kombinacji prostych linii. Przy produkcji kolekcji ,,Meisterstück“ firma Kaldewei wykorzystuje nowoczesną technologię tłoczenia stali oraz kunszt, wiedzę i wieloletnie doświadczenie swoich pracowników. Szczególnie trudne i pracochłonne jest połączenie obudowy z wolnostojącą wanną w taki sposób, aby uzyskać wrażenie wizualnej spójności oraz jedności obu elementów. To właśnie piękna forma oraz dbałość o najdrobniejszy detal stanowią o unikalnej wartości nowej kolekcji ,,Meisterstück“. Arcydziełem nowoczesnej sztuki użytkowej oraz wyjątkowym osiągnięciem w dziedzinie innowacyjnej technologii przetwarzania stali emaliowanej jest wanna Asymmetric Duo. Proste, czyste linie obudowy połączonej z wanną tworzą wrażenie wizualnej harmonii. Mamy tutaj do czynienia z nowatorską interpretacją założeń współczesnej architektury, opartą na prostych formach oraz purystycznym, minimalistycznym designie. Oszczędna forma oraz klasyczna, prostokątna obudowa w szczególny sposób podkreślają regularny kształt wnętrza modelu Asymmetric Duo. Wizualnym dopełnieniem całości jest pokrywa odpływu wykonana ze stali emaliowanej w kolorze wanny.

P18eDn8MJxQuJ6zWm8rnKdPcj3nnwkad3ejrJni8bflDuGclXhCmb7lxR2kX_7-wanna-conoduo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Conoduo z kolekcji „Meisterstück“

FlZK9GvnERoRoCuwQw7BM2jebk3Lw8Vwgwozc2fEbKoatErnrRNAsf8VXmlH_8-wanna-asymmetric-duo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Asymmetric Duo z kolekcji „Meisterstück“

Wanny – ikony z segmentu Premium stają się arcydziełami sztuki użytkowej
Wanny z kolekcji ,,Meisterstück“ idealnie wpisują się w stylistykę nowoczesnej przestrzeni łazienkowej, której centralnym elementem jest luksusowa wolnostojąca wanna zintegrowana z resztą apartamentu. Aktualnie w linii ,,Meisterstück“ oferowane są 3 modele wanien w kolorze białym: Centro Duo Oval w rozmiarach 170x75 oraz 180x80 cm, Conoduo w rozmiarze 170x75 cm oraz Asymmetric Duo w rozmiarze 170x80 cm. Jako najbardziej ekskluzywna linia produktowa, nowa kolekcja ,,Meisterstück” zajmuje w ofercie Kaldewei szczególne miejsce. Należy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości oferta produktów dostępnych w segmencie ,,Meisterstück” zostanie rozszerzona o nowe, luksusowe modele ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

,,Dzięki kolekcji „Kaldewei Meisterstück“ otwieramy nowy, ważny rozdział w produkcji ekskluzywnych wanien i po raz kolejny udowadniamy, że firma Kaldewei zasługuje na miano ikony stylu oraz pioniera współczesnej architektury łazienkowej” – mówi Arndt Papenfuß, Dyrektor ds. Marketingu Kaldewei podkreślając w ten sposób szczególną wartość najnowszej ekskluzywnej linii produktów. ,,Kolekcja „Meisterstück” skierowana jest przede wszystkim do właścicieli luksusowych obiektów: 5-gwiazdkowych hoteli, apartamentów i loftów”- wyjaśnia Arndt Papenfuß, Dyrektor ds. Marketingu Kaldewei, definiując tym samym grupę potencjalnych klientów dla nowej luksusowej linii produktów Kaldewei.

tHBJvqP3e3utJBMTmVX3zjwpPmZp4Occ7r52m6sJzDPRa94vBed3jF7Znjvv_9-wanna-asymmetric-duo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Asymmetric Duo z kolekcji „Meisterstück“

Wyposażenie dodatkowe zwiększające komfort kąpieli
Wszystkie wanny z kolekcji „Meisterstück“ sprzedawane są w standardzie z powierzchnią uszlachetnioną, która powoduje, że woda spływa perliście i nie pozostawia na powierzchni emalii brudu ani innych osadów. Aby zwiększyć komfort kąpieli, na indywidualne zamówienie wanny mogą zostać wyposażone w łazienkowy system audio Kaldewei Sound Wave, w którym wanna pełni rolę rezonatora i generuje wysokiej jakości dźwięk. Dzięki systemowi Sound Wave można dosłownie zanurzyć się w dźwiękach ulubionej muzyki. Odprężenie i relaks zapewni miłośnikom długich kąpieli montowany opcjonalnie w modelach z kolekcji ,,Meisterstück“ system hydromasażu Vivo Vita. Kolejnym instalowanym na indywidualne zamówienie klienta udogodnieniem jest dotykowa, elektronicznie sterowana armatura Comfort Select. W ten niecodzienny sposób nowe produkty Kaldewei łączą komfort użytkowania z innowacyjnym wzornictwem oraz wyjątkowymi właściwościami użytkowymi stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

CKqGoOq9aOFzSnCNLS7HHra3KzbXMK8aDWiGNDnIQeDIULzWaoyY54MJkTJA_10-wanna-asymmetric-duo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Asymmetric Duo z kolekcji „Meisterstück“

THHbZWxQVutWMGLjsk8AAAljp2Qwr5jsgrauciZtjuUHvw94Mf9FAsf73a1U_12-wanna-asymmetric-duo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Asymmetric Duo z kolekcji „Meisterstück“

Tytuł „Best of Best 2014“w ramach konkursu Interior Innovation Award dla wanny Centro Duo Oval z kolekcji ,,Meisterstück”
Jeszcze przed oficjalnym rynkowym debiutem wanna Centro Duo Oval z kolekcji ,,Meisterstück” otrzymała prestiżowy tytuł Best of Best 2014 w ramach konkursu Interior Innovation Award organizowanego przez Niemiecką Radę Wzornictwa (Rat für Formgebung). Jury uhonorowało w ten sposób niezwykłą kreatywność firmy Kaldewei oraz nagrodziło jej innowacyjny projekt – wolnostojącą wannę z uformowaną obudową ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.


Podepnij swój artykuł

tagi

Mały domek ze Studia Otamto
Mały domek ze Studia Otamto

Projekt architektoniczny domku działkowego, jaki dla prywatnej inwestorki stworzyło Studio Otamto po ...

Znamy zwycięzców Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019
Znamy zwycięzców Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019

2 czerwca 2020 odbyła się uroczysta Gala Online dwunastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL ...

Webinarium Schüco: Poczuj perfekcję Schüco AD UP
Webinarium Schüco: Poczuj perfekcję Schüco AD UP

Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Schüco: Poczuj perfekcję Schüco AD UP, którego temat ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera