Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Technologia i piękno – nowe obudowy wanien marki Kaldewei

 

Czas czytania: ~6 min


Wanny wolnostojące Kaldewei z uformowaną obudową wykonaną ze stali emaliowanej

 

1666fDASPBLPKATpsl3MORe1QqDI8jn1IW09bffuhCWBAeSwTTRteUfmYpzP_1-wanna-centro-duo-oval-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Centro Duo Oval z kolekcji „Meisterstück“

Wyjątkowe połączenie nowoczesnej technologii oraz rzemieślniczego kunsztu: wanny wolnostojące Kaldewei z uformowaną obudową wykonaną ze stali emaliowanej

rDsi4VBGNirswtvj3HT6Nw6tG8nhQmYBs3bbF6UtSFZ5B77hMHF2SN7CjvbE_2-wanna-centro-duo-oval-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Centro Duo Oval z kolekcji „Meisterstück“

SOwfPTilT4RuMrShT40juRrS7lG14em6HlXiGdQl3YdNd7H1Q1dvzxf4TwTu_3-wanna-centro-duo-oval-meisterstmuck-m.JPG

Fot. Wanna Centro Duo Oval z kolekcji „Meisterstück“

Nowa, ekskluzywna linia „Meisterstück“ stanowi perfekcyjne połączenie nowoczesnej technologii oraz rzemieślniczego kunsztu. Produkty z tej kolekcji to prawdziwe dzieła sztuki wytwarzane z wysokiej jakości stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, której produkcja oraz obróbka stanowią podstawę istnienia i rozwoju marki Kaldewei. Do tej pory ten wyjątkowy materiał kojarzył się inwestorom, architektom i projektantom z ekskluzywnymi wannami, brodzikami oraz powierzchniami prysznicowymi. Teraz bogate portfolio firmy Kaldewei wzbogaciło się o luksusową grupę produktów o nazwie ,,Meisterstück“ - linię wolnostojących wanien nowej generacji z emaliowanymi obudowami. Należące do nowej kolekcji wanny – ikony: Conoduo, Asymmetric Duo oraz Centro Duo Oval, dzięki precyzyjnej obróbce stali emaliowanej stanowią prawdziwe dzieła sztuki. Wanna wraz z gładką powierzchnią obudowy tworzy jednolitą całość i pełni funkcję wyjątkowego elementu dekoracyjnego. W taki sposób powstają arcydzieła współczesnej sztuki użytkowej -luksusowe wanny z obudowami z wysokiej jakości stali emaliowanej, o ponadczasowych, klasycznych kształtach.

2SbhxCEWugebPP9C4PvgooCVAwuhsuZdHEvKtUu6m3dN2USLi4jjSVYfSckG_4-wanna-conoduo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Conoduo z kolekcji „Meisterstück“

364YDYiIwHdJMtDOZvtbDfMjDbbsxYLMN87yLp8ebzmbILTR2qV7ikp6YGNu_5-wanna-conoduo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Conoduo z kolekcji „Meisterstück“

W pierwszym kwartale 2014 r. firma Kaldewei zaprezentuje szerokiej publiczności nową linię produktową o nazwie „Meisterstück“. Luksusowe, wolnostojące wanny z obudowami ze stali emaliowanej zachwycają minimalistycznym wzornictwem oraz czystą formą, opartą na kombinacji prostych linii. Przy produkcji kolekcji ,,Meisterstück“ firma Kaldewei wykorzystuje nowoczesną technologię tłoczenia stali oraz kunszt, wiedzę i wieloletnie doświadczenie swoich pracowników. Szczególnie trudne i pracochłonne jest połączenie obudowy z wolnostojącą wanną w taki sposób, aby uzyskać wrażenie wizualnej spójności oraz jedności obu elementów. To właśnie piękna forma oraz dbałość o najdrobniejszy detal stanowią o unikalnej wartości nowej kolekcji ,,Meisterstück“. Arcydziełem nowoczesnej sztuki użytkowej oraz wyjątkowym osiągnięciem w dziedzinie innowacyjnej technologii przetwarzania stali emaliowanej jest wanna Asymmetric Duo. Proste, czyste linie obudowy połączonej z wanną tworzą wrażenie wizualnej harmonii. Mamy tutaj do czynienia z nowatorską interpretacją założeń współczesnej architektury, opartą na prostych formach oraz purystycznym, minimalistycznym designie. Oszczędna forma oraz klasyczna, prostokątna obudowa w szczególny sposób podkreślają regularny kształt wnętrza modelu Asymmetric Duo. Wizualnym dopełnieniem całości jest pokrywa odpływu wykonana ze stali emaliowanej w kolorze wanny.

P18eDn8MJxQuJ6zWm8rnKdPcj3nnwkad3ejrJni8bflDuGclXhCmb7lxR2kX_7-wanna-conoduo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Conoduo z kolekcji „Meisterstück“

FlZK9GvnERoRoCuwQw7BM2jebk3Lw8Vwgwozc2fEbKoatErnrRNAsf8VXmlH_8-wanna-asymmetric-duo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Asymmetric Duo z kolekcji „Meisterstück“

Wanny – ikony z segmentu Premium stają się arcydziełami sztuki użytkowej
Wanny z kolekcji ,,Meisterstück“ idealnie wpisują się w stylistykę nowoczesnej przestrzeni łazienkowej, której centralnym elementem jest luksusowa wolnostojąca wanna zintegrowana z resztą apartamentu. Aktualnie w linii ,,Meisterstück“ oferowane są 3 modele wanien w kolorze białym: Centro Duo Oval w rozmiarach 170x75 oraz 180x80 cm, Conoduo w rozmiarze 170x75 cm oraz Asymmetric Duo w rozmiarze 170x80 cm. Jako najbardziej ekskluzywna linia produktowa, nowa kolekcja ,,Meisterstück” zajmuje w ofercie Kaldewei szczególne miejsce. Należy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości oferta produktów dostępnych w segmencie ,,Meisterstück” zostanie rozszerzona o nowe, luksusowe modele ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

,,Dzięki kolekcji „Kaldewei Meisterstück“ otwieramy nowy, ważny rozdział w produkcji ekskluzywnych wanien i po raz kolejny udowadniamy, że firma Kaldewei zasługuje na miano ikony stylu oraz pioniera współczesnej architektury łazienkowej” – mówi Arndt Papenfuß, Dyrektor ds. Marketingu Kaldewei podkreślając w ten sposób szczególną wartość najnowszej ekskluzywnej linii produktów. ,,Kolekcja „Meisterstück” skierowana jest przede wszystkim do właścicieli luksusowych obiektów: 5-gwiazdkowych hoteli, apartamentów i loftów”- wyjaśnia Arndt Papenfuß, Dyrektor ds. Marketingu Kaldewei, definiując tym samym grupę potencjalnych klientów dla nowej luksusowej linii produktów Kaldewei.

tHBJvqP3e3utJBMTmVX3zjwpPmZp4Occ7r52m6sJzDPRa94vBed3jF7Znjvv_9-wanna-asymmetric-duo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Asymmetric Duo z kolekcji „Meisterstück“

Wyposażenie dodatkowe zwiększające komfort kąpieli
Wszystkie wanny z kolekcji „Meisterstück“ sprzedawane są w standardzie z powierzchnią uszlachetnioną, która powoduje, że woda spływa perliście i nie pozostawia na powierzchni emalii brudu ani innych osadów. Aby zwiększyć komfort kąpieli, na indywidualne zamówienie wanny mogą zostać wyposażone w łazienkowy system audio Kaldewei Sound Wave, w którym wanna pełni rolę rezonatora i generuje wysokiej jakości dźwięk. Dzięki systemowi Sound Wave można dosłownie zanurzyć się w dźwiękach ulubionej muzyki. Odprężenie i relaks zapewni miłośnikom długich kąpieli montowany opcjonalnie w modelach z kolekcji ,,Meisterstück“ system hydromasażu Vivo Vita. Kolejnym instalowanym na indywidualne zamówienie klienta udogodnieniem jest dotykowa, elektronicznie sterowana armatura Comfort Select. W ten niecodzienny sposób nowe produkty Kaldewei łączą komfort użytkowania z innowacyjnym wzornictwem oraz wyjątkowymi właściwościami użytkowymi stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

CKqGoOq9aOFzSnCNLS7HHra3KzbXMK8aDWiGNDnIQeDIULzWaoyY54MJkTJA_10-wanna-asymmetric-duo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Asymmetric Duo z kolekcji „Meisterstück“

THHbZWxQVutWMGLjsk8AAAljp2Qwr5jsgrauciZtjuUHvw94Mf9FAsf73a1U_12-wanna-asymmetric-duo-meisterstuck-m.JPG

Fot. Wanna Asymmetric Duo z kolekcji „Meisterstück“

Tytuł „Best of Best 2014“w ramach konkursu Interior Innovation Award dla wanny Centro Duo Oval z kolekcji ,,Meisterstück”
Jeszcze przed oficjalnym rynkowym debiutem wanna Centro Duo Oval z kolekcji ,,Meisterstück” otrzymała prestiżowy tytuł Best of Best 2014 w ramach konkursu Interior Innovation Award organizowanego przez Niemiecką Radę Wzornictwa (Rat für Formgebung). Jury uhonorowało w ten sposób niezwykłą kreatywność firmy Kaldewei oraz nagrodziło jej innowacyjny projekt – wolnostojącą wannę z uformowaną obudową ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Osiedle z solarnymi żaglami
Osiedle z solarnymi żaglami

Osiedle Domów z Żaglami Solarnymi znajduje się w północnej części Krakowa, przy granicy z Zielonkami ...

Lewitujące domy w sercu sosnowego lasu
Lewitujące domy w sercu sosnowego lasu

Na obrzeżach Warszawy, w malowniczym zakątku otoczonym przez sosnowy las, powstała rezydencja projek ...

Trójszczytowy dom w Beskidach
Trójszczytowy dom w Beskidach

Projekt drewnianego domu zlokalizowanego w sercu Beskidu Żywieckiego, autorstwa pracowni RS+ Robert ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera