Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Unikalne rozwiązania Hager

 

Czas czytania: ~5 min


Hager – nowoczesność, funkcjonalność, ponadczasowy design

 

YZYMMzP9UblOQpo4ibDqLOMo6X2pkldpJK4VBRtAnu4yq4SjMXCCiyKIfH6m_hager-gl.JPG

Hager – nowoczesność, funkcjonalność, ponadczasowy design
Hager – nowoczesność, funkcjonalność, ponadczasowy design Firma Hager to lider systemów instalacji elektrotechnicznych dla domów, biur i powierzchni przemysłowych. Od ponad 50 lat z powodzeniem utrzymuje silną pozycję na rynku. Firma posiada biura sprzedaży w ponad 80 krajach i 24 zakłady produkcyjne na całym świecie. Na sukces składa się kreatywność i doświadczenie 11 000 zatrudnianych specjalistów.

Najlepsze produkty
Firma Hager oferuje nie tylko bogatą gamę łączników i gniazd, ale również rozwiązania z zakresu rozdziału energii. Tworzy zupełnie nową jakość. Produkty charakteryzuje ponadczasowy design, różnorodność wzorów, kolorów, kształtów oraz wysokie walory estetyczne i ultranowoczesne wzornictwo. Mocną stroną produktów jest nowoczesna stylistyka i wyjątkowa dbałość o każdy detal ich wykończenia. Design wielofunkcyjnych łączników, a także oryginalne połączenia szlachetnego tworzywa – szkła, aluminium, chromu czy kryształu, nadają naszym produktom niepowtarzalny charakter.

Misja
Hager to firma z tradycjami i bogatym doświadczeniem, która pragnie tworzyć produkty skierowane do
wymagającego i ceniącego prawdziwe piękno odbiorcy. Celem jej działania jest dostarczanie rozwiązań na miarę kreatywności designerów, projektantów i architektów wnętrz – ludzi szukających ciągle nowych, ciekawych rozwiązań w otaczającej ich przestrzeni.

Bazując na doświadczeniu i własnych badaniach, firma wdraża innowacyjne rozwiązania technologiczne, łącząc je z wysokimi walorami estetycznymi produktu. Jednym z głównych założeń jest nie podążanie za trendami wnętrzarskimi, a wyprzedzanie ich i tworzenie nowej jakości – produktów unikalnych, praktycznych i podnoszących wizualne walory wnętrz.

Zobacz filmy

Łączniki nadające charakter

Z myślą o detalach, jakie nadają naszym wnętrzom charakter projektowane są łączniki Berker by Hager. Dzięki zastosowaniu różnych rozwiązań – ze szkła, metalu czy plastiku, oraz różnych form – zarówno koła jak i kwadratu łączniki Berker by Hager pasują do każdego wnętrza dodatkowo podkreślając charakter jego mieszkańców.

Jeśli nie jesteście pewni, jaki łącznik będzie pasował do waszej ściany, możecie skorzystać z kreatora, w którym sprawdzicie jaki łącznik pasuje do wybranego przez was pomieszczenia, koloru ściany i podłogi.

 

Funkcjonalność i prostota

Jakże uciążliwym jest konieczność pamiętania o gaszeniu światła w każdym pomieszczeniu. Gdyby tak udało się sterować oświetleniem z każdego punktu domu, w którym chcielibyśmy mieć nad nim kontrole. Byłoby to ogromne ułatwienie!

Jeśli na etapie budowy domu nie przemyśleliśmy całej infrastruktury elektrycznej, lub kupiliśmy dom / mieszkanie z gotową instalacją, może okazać się, że mamy niewystarczającą ilość kontaktów i łączników aby móc swobodnie funkcjonować. Hager ma na to rozwiązanie. Zobaczcie sami.


Kreuj wnętrze z Hagerhome

Podczas urządzania wnętrz należy pamiętać o detalach, takich jak łączniki i gniazda. Pomocny w poszukiwaniu ciekawych pomysłów i rozwiązań będzie kreator wnętrz. Pozwoli dobrać odpowiedni osprzęt elektryczny do wystroju pomieszczenia....

Czytaj dalej

 


Berker.Net - nowa elektronika Berker by Hager 

Nowe, innowacyjne rozwiązania systemowe Berker.Net – dostępne w ramach oferty osprzętu Berker by Hager. Elektronika zastępuje dotychczasowe, odrębne rozwiązania Funkbus, RolloTec i BLC. Podstawę systemu stanowi 9 mechanizmów i 16 ...

Czytaj dalej


Jak pomysłowo ukryć instalację elektryczną w biurach i obiektach użyteczności publicznej?

W obiektach biurowych i użyteczności publicznej prowadzenie instalacji elektrycznej często wiąże się z niemałymi problemami. System tehalit.BRP|BRAP pomoże ukryć przewody elektryczne, dzięki czemu pozbawimy wnętrze niepotrzebnych i niebezpiecznych kabli elektrycznych, ...

Czytaj dalej

Berker Radio Touch. Wystarczy dotyk, by zyskać dostęp do muzyki, rozrywki i wiadomości. Zapewnia prostą oraz intuicyjną obsługę przy pomocy przestronnego panelu dotykowego


Nowoczesny osprzęt elektryczny: gniazda multimedialne Berker by Hager

Gniazda multimedialne przeznaczone są do czterech różnych zastosowań. Dzięk nim uporasz się z plątaniną przewodów. Kable znikną pod powierzchnią ściany pozostawiając jedynie wrażenie harmonii we wnętrzu. Sprawdź, jakie zalety ma ...

Czytaj dalej

z


Wykorzystanie systemów w inteligentnych domach: jak zarządzać domem przez smartfon?

Nowoczesna technologia jest coraz częściej obecna w naszych domach i mieszkaniach. Zarządzanie tymi instalacjami jest łatwe i przyjemne. Zobacz, jak komputer czy smartfon poprzez nowoczesne panele sterujące, pomogą Ci zarządzać ...

Czytaj dalej


Nowa generacja osprzętu elektrycznego - seria włączników i gniazd Generacja R

Generacja R. to nowa seria łączników i gniazd. Osprzęt elektryczny został rozbudowany o trzy nowe kolekcje: Berker R.1, Berker R.3, Berker R.classic. Wyróżnia je design, nowoczesna technologia i wysoka jakość.

Dzięki łagodnym konturom wzbudza sympatię już na pierwszy rzut oka. Berker R.3 z okrągłymi elementami centralnymi, wpisanymi w kwadratowe ramki, wyraża siłę kontrastu. Natomiast seria Berker Serie R.classic stanowi nadzwyczaj aktualną, interpretację klasycznych okrągłych łączników. 

Czytaj dalej

 

Włącznik światła z kryształem Swarovskiego: elegancki design w wykończeniu wnętrz

W eleganckim i nowoczesnym wnętrzu często liczą się detale. Dlatego warto zadbać o każdy szczegół. Włączniki światła z kryształem Swarovskiego są eleganckie, pasują do wnętrza nowoczesnego i wytwornego.

Seria Berker R.1 dzięki łagodnym konturom wzbudza sympatię już na pierwszy rzut oka. Berker R.3 z okrągłymi elementami centralnymi, wpisanymi w kwadratowe ramki, wyraża siłę kontrastu. Natomiast seria Berker Serie R.classic stanowi nadzwyczaj aktualną, interpretację klasycznych okrągłych łączników.

Czytaj dalej

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.hagerhome.plPodepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Dom o geometrycznej bryle
Dom o geometrycznej bryle

Dwukondygnacyjny dom w czeskim Náchodzie autorstwa pracowni Struktura Łukasza Lewandowskiego jest pr ...

Ogród bylinowy w Lublinie - rozmowa z architektem i prezentacja ogrodu
Ogród bylinowy w Lublinie - rozmowa z architektem i prezentacja ogrodu

Byliny są coraz częściej stosowne we współczesnej architekturze krajobrazu. Dlaczego? Ze względu na ...

E-konferencja: Akustyka w architekturze. III edycja.
E-konferencja: Akustyka w architekturze. III edycja.

Architektura i akustyka to dwie dziedziny nierozerwalnie ze sobą związane. Wraz z nieustannie rosnąc ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera