Unikalne rozwiązania Hager - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Unikalne rozwiązania Hager

 

Czas czytania: ~5 min


Hager – nowoczesność, funkcjonalność, ponadczasowy design

 

YZYMMzP9UblOQpo4ibDqLOMo6X2pkldpJK4VBRtAnu4yq4SjMXCCiyKIfH6m_hager-gl.JPG

Hager – nowoczesność, funkcjonalność, ponadczasowy design
Hager – nowoczesność, funkcjonalność, ponadczasowy design Firma Hager to lider systemów instalacji elektrotechnicznych dla domów, biur i powierzchni przemysłowych. Od ponad 50 lat z powodzeniem utrzymuje silną pozycję na rynku. Firma posiada biura sprzedaży w ponad 80 krajach i 24 zakłady produkcyjne na całym świecie. Na sukces składa się kreatywność i doświadczenie 11 000 zatrudnianych specjalistów.

Najlepsze produkty
Firma Hager oferuje nie tylko bogatą gamę łączników i gniazd, ale również rozwiązania z zakresu rozdziału energii. Tworzy zupełnie nową jakość. Produkty charakteryzuje ponadczasowy design, różnorodność wzorów, kolorów, kształtów oraz wysokie walory estetyczne i ultranowoczesne wzornictwo. Mocną stroną produktów jest nowoczesna stylistyka i wyjątkowa dbałość o każdy detal ich wykończenia. Design wielofunkcyjnych łączników, a także oryginalne połączenia szlachetnego tworzywa – szkła, aluminium, chromu czy kryształu, nadają naszym produktom niepowtarzalny charakter.

Misja
Hager to firma z tradycjami i bogatym doświadczeniem, która pragnie tworzyć produkty skierowane do
wymagającego i ceniącego prawdziwe piękno odbiorcy. Celem jej działania jest dostarczanie rozwiązań na miarę kreatywności designerów, projektantów i architektów wnętrz – ludzi szukających ciągle nowych, ciekawych rozwiązań w otaczającej ich przestrzeni.

Bazując na doświadczeniu i własnych badaniach, firma wdraża innowacyjne rozwiązania technologiczne, łącząc je z wysokimi walorami estetycznymi produktu. Jednym z głównych założeń jest nie podążanie za trendami wnętrzarskimi, a wyprzedzanie ich i tworzenie nowej jakości – produktów unikalnych, praktycznych i podnoszących wizualne walory wnętrz.

Zobacz filmy

Łączniki nadające charakter

Z myślą o detalach, jakie nadają naszym wnętrzom charakter projektowane są łączniki Berker by Hager. Dzięki zastosowaniu różnych rozwiązań – ze szkła, metalu czy plastiku, oraz różnych form – zarówno koła jak i kwadratu łączniki Berker by Hager pasują do każdego wnętrza dodatkowo podkreślając charakter jego mieszkańców.

Jeśli nie jesteście pewni, jaki łącznik będzie pasował do waszej ściany, możecie skorzystać z kreatora, w którym sprawdzicie jaki łącznik pasuje do wybranego przez was pomieszczenia, koloru ściany i podłogi.

 

Funkcjonalność i prostota

Jakże uciążliwym jest konieczność pamiętania o gaszeniu światła w każdym pomieszczeniu. Gdyby tak udało się sterować oświetleniem z każdego punktu domu, w którym chcielibyśmy mieć nad nim kontrole. Byłoby to ogromne ułatwienie!

Jeśli na etapie budowy domu nie przemyśleliśmy całej infrastruktury elektrycznej, lub kupiliśmy dom / mieszkanie z gotową instalacją, może okazać się, że mamy niewystarczającą ilość kontaktów i łączników aby móc swobodnie funkcjonować. Hager ma na to rozwiązanie. Zobaczcie sami.


Kreuj wnętrze z Hagerhome

Podczas urządzania wnętrz należy pamiętać o detalach, takich jak łączniki i gniazda. Pomocny w poszukiwaniu ciekawych pomysłów i rozwiązań będzie kreator wnętrz. Pozwoli dobrać odpowiedni osprzęt elektryczny do wystroju pomieszczenia....

Czytaj dalej

 


Berker.Net - nowa elektronika Berker by Hager 

Nowe, innowacyjne rozwiązania systemowe Berker.Net – dostępne w ramach oferty osprzętu Berker by Hager. Elektronika zastępuje dotychczasowe, odrębne rozwiązania Funkbus, RolloTec i BLC. Podstawę systemu stanowi 9 mechanizmów i 16 ...

Czytaj dalej


Jak pomysłowo ukryć instalację elektryczną w biurach i obiektach użyteczności publicznej?

W obiektach biurowych i użyteczności publicznej prowadzenie instalacji elektrycznej często wiąże się z niemałymi problemami. System tehalit.BRP|BRAP pomoże ukryć przewody elektryczne, dzięki czemu pozbawimy wnętrze niepotrzebnych i niebezpiecznych kabli elektrycznych, ...

Czytaj dalej

Berker Radio Touch. Wystarczy dotyk, by zyskać dostęp do muzyki, rozrywki i wiadomości. Zapewnia prostą oraz intuicyjną obsługę przy pomocy przestronnego panelu dotykowego


Nowoczesny osprzęt elektryczny: gniazda multimedialne Berker by Hager

Gniazda multimedialne przeznaczone są do czterech różnych zastosowań. Dzięk nim uporasz się z plątaniną przewodów. Kable znikną pod powierzchnią ściany pozostawiając jedynie wrażenie harmonii we wnętrzu. Sprawdź, jakie zalety ma ...

Czytaj dalej

z


Wykorzystanie systemów w inteligentnych domach: jak zarządzać domem przez smartfon?

Nowoczesna technologia jest coraz częściej obecna w naszych domach i mieszkaniach. Zarządzanie tymi instalacjami jest łatwe i przyjemne. Zobacz, jak komputer czy smartfon poprzez nowoczesne panele sterujące, pomogą Ci zarządzać ...

Czytaj dalej


Nowa generacja osprzętu elektrycznego - seria włączników i gniazd Generacja R

Generacja R. to nowa seria łączników i gniazd. Osprzęt elektryczny został rozbudowany o trzy nowe kolekcje: Berker R.1, Berker R.3, Berker R.classic. Wyróżnia je design, nowoczesna technologia i wysoka jakość.

Dzięki łagodnym konturom wzbudza sympatię już na pierwszy rzut oka. Berker R.3 z okrągłymi elementami centralnymi, wpisanymi w kwadratowe ramki, wyraża siłę kontrastu. Natomiast seria Berker Serie R.classic stanowi nadzwyczaj aktualną, interpretację klasycznych okrągłych łączników. 

Czytaj dalej

 

Włącznik światła z kryształem Swarovskiego: elegancki design w wykończeniu wnętrz

W eleganckim i nowoczesnym wnętrzu często liczą się detale. Dlatego warto zadbać o każdy szczegół. Włączniki światła z kryształem Swarovskiego są eleganckie, pasują do wnętrza nowoczesnego i wytwornego.

Seria Berker R.1 dzięki łagodnym konturom wzbudza sympatię już na pierwszy rzut oka. Berker R.3 z okrągłymi elementami centralnymi, wpisanymi w kwadratowe ramki, wyraża siłę kontrastu. Natomiast seria Berker Serie R.classic stanowi nadzwyczaj aktualną, interpretację klasycznych okrągłych łączników.

Czytaj dalej

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.hagerhome.plPodepnij swój artykuł

tagi

Innowacyjny konkurs na projekt parku w Warszawie
Innowacyjny konkurs na projekt parku w Warszawie

7 maja 2021 roku ogłoszono wyniki konkursu na opracowanie koncepcji parku o charakterze miejskim w d ...

Prefabrykacja w architekturze
Prefabrykacja w architekturze

Po okresie zniechęcenia do prefabrykacji spowodowanej doświadczeniami okresu PRL, w tej chwili wraca ...

Webinarium Knauf: Projekt, najważniejszy etap prac dociepleniowych od wewnątrz. Jak zrobić to dobrze?
Webinarium Knauf: Projekt, najważniejszy etap prac dociepleniowych od wewnątrz. Jak zrobić to dobrze?

Co jest ważne? Współczynnik U, komfort użytkowania czy wpływ docieplenia na trwałość przegrody? Proj ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera