Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Nowoczesna powierzchnia prysznicowa na każdą kieszeń

 

Czas czytania: ~4 min


Nowy model Scona firmy Kaldewei

 

uSdplj9HfUvixjuiY182xw6mdgfNXSDSWx7DJPvAjYPD7rs31atSQnOCYFtT_scona-1m.jpg

Nowy model Scona firmy Kaldewei to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na emaliowane powierzchnie prysznicowe umożliwiające nowoczesną aranżację strefy prysznicowej zabudowanej w płaszczyźnie podłogi

Analizując aktualne preferencje inwestorów, architektów i użytkowników można zauważyć, że coraz większą popularnością cieszą się superpłaskie brodziki i powierzchnie prysznicowe zabudowane bezprogowo w płaszczyźnie podłogi. Stały się one dzisiaj standardowym elementem aranżacji nowoczesnej, komfortowej łazienki. Zmiana ta dokonała się przede wszystkim dzięki firmie Kaldewei, która od wielu lat z ogromnym wyczuciem stylu oraz pasją tworzenia oferuje coraz doskonalsze wzorniczo i technicznie produkty. Kolejnym osiągnięciem marki Kaldewei jest zabudowana w płaszczyźnie podłogi emaliowana powierzchnia prysznicowa Scona, należąca do segmentu Ambiente. Model ten wyróżnia się doskonałą jakością, nowoczesnym wzornictwem, a przy tym atrakcyjną ceną.

Komfort, wizualna estetyka przestrzeni oraz indywidualność stały się kluczowymi elementami nowoczesnej architektury łazienkowej. Przygotowując projekt architekt musi wziąć pod uwagę przede wszystkim uwarunkowania przestrzenne danego pomieszczenia. Równie ważnym kryterium doboru elementów wyposażenia jest budżet inwestora. Każdy z tych parametrów łączy w sobie powierzchnia prysznicowa Scona. Model ten posiada wszystkie zalety płaskich brodzików ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, które doskonale sprawdzają się jako zabudowane w płaszczyźnie podłogi. Uniwersalny, ponadczasowy design linii Scona może stanowić podstawę ciekawej aranżacji nowoczesnej przestrzeni łazienkowej. Obecność w ofercie kolekcji Scona jest odpowiedzią producenta na wzrastające zapotrzebowanie na superpłaskie powierzchnie prysznicowe przeznaczone dla klientów o różnych możliwościach finansowych i jest kolejnym potwierdzeniem wiodącej pozycji marki Kaldewei na rynku wyrobów sanitarnych.

l4waUnJznyhFNYEU7aB8ZexXCGxwEPp6KZRmKOIU7cHMhZQ66ZyCIc9OaVyP_scona-2m.jpg

Jakość bez kompromisów oraz atrakcyjny design
Emaliowana powierzchnia prysznicowa Scona – to dziewięć rozmiarów - od najmniejszego modelu o wymiarach 80x80 cm aż do wersji o wymiarach 140x90 cm. Tak duża gama produktów powoduje, że seria ta bez problemu wpisuje się w niemal każde warunki przestrzenne i umożliwia aranżację nowoczesnej, komfortowej przestrzeni prysznicowej z brodzikiem montowanym w płaszczyźnie podłogi. Okrągła, umieszczona pośrodku pokrywa odpływu oraz łagodnie wyprofilowane wewnętrzne krawędzie stanowią ciekawy wizualny kontrast z surową, geometryczną formą brodzika i są niewątpliwie znakiem rozpoznawczym tego modelu. Kąty proste ułatwiają harmonijną integrację płaszczyzny prysznicowej z podłogą w pozostałej części pomieszczenia. ,,Scona jest produktem przeznaczonym dla inwestorów, którzy podczas remontu czy budowy muszą pamiętać o budżecie jaki mają do dyspozycji, ale którzy przywiązują dużą wagę do designu oraz wizualnej atrakcyjności elementów wyposażenia” -wyjaśniaArndt Papenfuß, Dyrektor ds. marketingu Kaldewei, i dodaje ,,w ten sposób umożliwiamy naszym partnerom uzyskanie dodatkowych profitów w oparciu o aktualnie obowiązujące na rynku trendy oraz modę preferującą stosowanie superpłaskich powierzchni prysznicowych”.

Scona – perfekcyjne właściwości, szerokie spektrum możliwości
Dzięki unikalnemu know-how oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii firma Kaldewei tworzy produkty, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości oraz wzornictwa. Wykonana ze stali emaliowanej o grubości 3,5mm,kolekcja Scona, posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla produktów marki Kaldewei. Brodziki są estetyczne, trwałe, łatwe do utrzymania w czystości i odpowiadają najwyższym standardom jakościowym i higienicznym. Nawet podczas bardzo intensywnej eksploatacji na powierzchni emalii nie widać najmniejszych śladów zużycia. Warto poza tym pamiętać, że firma Kaldewei udziela na swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej 30 lat gwarancji.

Powierzchnia prysznicowa Scona dostępna jest nie tylko w standardowych kolorach sanitarnych, ale także w ekskluzywnych matowych barwach z kolekcji Coordinated Colours. Bogata kolorystyka powierzchni prysznicowych Scona wykonanych ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm gwarantuje możliwość harmonijnego łączenia strefy prysznicowej z powierzchniami z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień. Charakterystyczna, okrągła pokrywa odpływu oferowana jest przez producenta w kilku kolorach m.in.: czarnym, białym, w kolorze chrom a także w pełnej palecie barw Coordinated Colours. Atrakcyjność kolekcji zwiększają dostępne w ofercie Kaldewei opcje wyposażenia dodatkowego. Powierzchnie prysznicowe Scona można zamówić z częściowym lub pełnym wykończeniem przeciwpoślizgowym, a także z powierzchnią uszlachetnioną, która powoduje że woda spływa perliście i nie pozostawia na powierzchni emalii brudu czy innych osadów.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Zagłosuj w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2023. Wybierz najlepszą realizację architektoniczną minionego roku.
Zagłosuj w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2023. Wybierz najlepszą realizację architektoniczną minionego roku.

Weź udział w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2023 i oddaj swój głos na najlepszą realizację arch ...

Torus symbolem miasta
Torus symbolem miasta

Charakterystyczna konstrukcja górująca nad częścią Ciechanowa powszechnie nazywana jest wieżą ciśnie ...

Nowa architektura w przemysłowej okolicy
Nowa architektura w przemysłowej okolicy

Choć przemysł ciężki od lat nie definiuje już charakteru Górnego Śląska, wciąż w tym regionie istnie ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera