Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Wypoczynek w stylu Wellness u podnóża gór

 

Czas czytania: ~4 min


Wypoczynek w stylu Wellness u podnóża gór

 

1EYk142zfdSDxgczvlMkAVNElGoKHXoPA8ut8iW1fHoRQJmgahORBSGKw6S4_laposch-2m.jpg

Luksusowe drewniane domy z werandą, na której zainstalowano wanny z hydromasażem firmy Kaldewei

Luksusowy kompleks wypoczynkowy LaPosch Chalet Resort składający się z ekskluzywnie wyposażonych drewnianych domów oferuje gościom relaks, unikalną atmosferę oraz fascynującą bliskość natury o każdej porze roku. Rodzinny ośrodek, z pięknym widokiem na tyrolskie szczyty w niepowtarzalny sposób łączy rustykalny urok Alp ze współczesnym luksusem. Doskonałym uzupełnieniem są tu zainstalowane na werandzie każdego domu, wanny Kaldewei Plaza Duo z systemem hydromasażu Vivo Turbo. Dzięki takiemu rozwiązaniu goście hotelu mogą, zbliżyć się do natury i siedząc w wannie podziwiać piękno górskiego krajobrazu.

Mp2XaRbNJ0f3P3uMsz4ZtEOZoUYe0VvK0fW57W73gNgVApwEdF81KEFIK849_laposch-3m.jpg

Relaks w czystej postaci: w 4-gwiazdkowym kompleksie wypoczynkowym LaPosch Chalet Resort można rozkoszować się spokojem i ciszą u podnóża imponującego górskiego masywu Alp. Wszystkie pokoje zostały urządzone z wielką dbałością o szczegóły. Każdy dom ma salon z kominkiem i ręcznie robionym stojakiem na wino, oraz prywatną saunę. Z tarasów widokowych goście mogą podziwiać łagodnie wznoszące się łąki, spływające po zboczach Alp krystalicznie czyste górskie potoki, oraz potężne szczyty Zugspitz Arena, leżącej między przełęczą Fern, a granicą z Bawarią. Aby kompleks LaPosch Chalet Resort harmonijnie wpisywał się w naturalny krajobraz Tyrolu wszystkie domy zostały zbudowane z naturalnego kamienia oraz drewna pochodzącego z okolicznych lasów.

wJkomqHz7Suf2Vog0KxNyW5NxZwtH4o3e7zLnWC8eH9JwrtgeYblSL0S9gPE_laposch-4m.jpg

Nie tylko podczas budowy kompleksu LaPosch Chalet Resort rodzina Posch zwracała uwagę na ekologiczny aspekt inwestycji. Równie ważny był wybór elementów wyposażenia wykonanych z naturalnych materiałów. Największą atrakcją tego unikalnego hotelu Spa są przestronne domy, o powierzchni ok. 130m2 wyposażone w wanny z systemem hydromasażu Vivo Turbo. Należy tu podkreślić, że stal emaliowana Kaldewei jest materiałem powstającym z surowców naturalnego pochodzenia, a produkty z niej wykonane po zakończeniu okresu eksploatacji mogą być poddane pełnemu procesowi recyklingu. Zainstalowane na drewnianych werandach LaPosch Chalet Resort wanny Kaldewei Plaza Duo o wymiarach 180x120 cm są na tyle duże i wygodne, że mogą z nich korzystać dwie osoby leżące obok siebie. Stanowi to doskonałą okazję do wspólnego relaksu i daje możliwość rozkoszowania się pięknem natury we dwoje. Obok indywidualnie ustawianych funkcji masażu, wanny są wyposażone w powierzchnię uszlachetnioną, ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości. Dzięki temu udogodnieniu oszczędzamy czas i nakłady finansowe związane z pielęgnacją wanny.

WCpjb54VTFKXRQQhbOXqFvrjqQsm4vMWGjXAGnqXPrsFmdcwSqTIfF9aUkku_laposch-5m.jpg

Dodatkową zaletą systemu hydromasażu Vivo Turbo firmy Kaldewei jest fakt, że system działa bez orurowania, co umożliwia spełnienie wysokich standardów w zakresie higieny. W systemach masażu o tradycyjnej konstrukcji w orurowaniu często zbierają się zanieczyszczenia, cząsteczki naskórka oraz resztki wody. „Wanna Plaza Duo ze zintegrowanym systemem hydromasażu Vivo Turbo w pełni odpowiada naszym wyobrażeniom o luksusie i ekskluzywnych elementach wyposażenia. Decydując się na zakup tego modelu braliśmy pod uwagę nie tylko jego rozmiar, gwarantujący gościom dobry komfort kąpieli, ale przede wszystkim trwałość i naturalne pochodzenie materiału, z którego wytwarzane są wanny firmy Kaldewei. Filozofia życiowa mojej rodziny oparta jest na dążeniu do symbiozy człowieka z naturą. Właśnie ten proekologiczny argument zdecydował o wyborze większości elementów wyposażenia domów, wchodzących w skład naszego kompleksu wypoczynkowego, w tym również wanien wykonanych ze stali emaliowanej” – wyjaśnia Dominik Posch, Dyrektor Zarządzający 4-gwiazdkowego kompleksu LaPosch Chalet Resort.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.


Podepnij swój artykuł

tagi

Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2021 w Orientarium ZOO w Łodzi
Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2021 w Orientarium ZOO w Łodzi

Po pandemicznej izolacji wracamy do rzeczywistości i zapraszamy na uroczystość rozstrzygnięcia nasze ...

Prefabrykacja w architekturze. II edycja.
Prefabrykacja w architekturze. II edycja.

Współczesne budownictwo prefabrykowane różni się od tego z czasów PRL-u. Pozwala ono na optymalizacj ...

Nowe trendy w budownictwie. Nowoczesna stolarka Schüco z PVC-U. Webinarium Schüco
Nowe trendy w budownictwie. Nowoczesna stolarka Schüco z PVC-U. Webinarium Schüco

Zapraszamy na webinarium firmy Schüco poświęcone nowoczesnej stolarce z PVC-U. Podczas szkolenia zo ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera