Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Wypoczynek w stylu Wellness u podnóża gór

 

Czas czytania: ~4 min


Wypoczynek w stylu Wellness u podnóża gór

 

1EYk142zfdSDxgczvlMkAVNElGoKHXoPA8ut8iW1fHoRQJmgahORBSGKw6S4_laposch-2m.jpg

Luksusowe drewniane domy z werandą, na której zainstalowano wanny z hydromasażem firmy Kaldewei

Luksusowy kompleks wypoczynkowy LaPosch Chalet Resort składający się z ekskluzywnie wyposażonych drewnianych domów oferuje gościom relaks, unikalną atmosferę oraz fascynującą bliskość natury o każdej porze roku. Rodzinny ośrodek, z pięknym widokiem na tyrolskie szczyty w niepowtarzalny sposób łączy rustykalny urok Alp ze współczesnym luksusem. Doskonałym uzupełnieniem są tu zainstalowane na werandzie każdego domu, wanny Kaldewei Plaza Duo z systemem hydromasażu Vivo Turbo. Dzięki takiemu rozwiązaniu goście hotelu mogą, zbliżyć się do natury i siedząc w wannie podziwiać piękno górskiego krajobrazu.

Mp2XaRbNJ0f3P3uMsz4ZtEOZoUYe0VvK0fW57W73gNgVApwEdF81KEFIK849_laposch-3m.jpg

Relaks w czystej postaci: w 4-gwiazdkowym kompleksie wypoczynkowym LaPosch Chalet Resort można rozkoszować się spokojem i ciszą u podnóża imponującego górskiego masywu Alp. Wszystkie pokoje zostały urządzone z wielką dbałością o szczegóły. Każdy dom ma salon z kominkiem i ręcznie robionym stojakiem na wino, oraz prywatną saunę. Z tarasów widokowych goście mogą podziwiać łagodnie wznoszące się łąki, spływające po zboczach Alp krystalicznie czyste górskie potoki, oraz potężne szczyty Zugspitz Arena, leżącej między przełęczą Fern, a granicą z Bawarią. Aby kompleks LaPosch Chalet Resort harmonijnie wpisywał się w naturalny krajobraz Tyrolu wszystkie domy zostały zbudowane z naturalnego kamienia oraz drewna pochodzącego z okolicznych lasów.

wJkomqHz7Suf2Vog0KxNyW5NxZwtH4o3e7zLnWC8eH9JwrtgeYblSL0S9gPE_laposch-4m.jpg

Nie tylko podczas budowy kompleksu LaPosch Chalet Resort rodzina Posch zwracała uwagę na ekologiczny aspekt inwestycji. Równie ważny był wybór elementów wyposażenia wykonanych z naturalnych materiałów. Największą atrakcją tego unikalnego hotelu Spa są przestronne domy, o powierzchni ok. 130m2 wyposażone w wanny z systemem hydromasażu Vivo Turbo. Należy tu podkreślić, że stal emaliowana Kaldewei jest materiałem powstającym z surowców naturalnego pochodzenia, a produkty z niej wykonane po zakończeniu okresu eksploatacji mogą być poddane pełnemu procesowi recyklingu. Zainstalowane na drewnianych werandach LaPosch Chalet Resort wanny Kaldewei Plaza Duo o wymiarach 180x120 cm są na tyle duże i wygodne, że mogą z nich korzystać dwie osoby leżące obok siebie. Stanowi to doskonałą okazję do wspólnego relaksu i daje możliwość rozkoszowania się pięknem natury we dwoje. Obok indywidualnie ustawianych funkcji masażu, wanny są wyposażone w powierzchnię uszlachetnioną, ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości. Dzięki temu udogodnieniu oszczędzamy czas i nakłady finansowe związane z pielęgnacją wanny.

WCpjb54VTFKXRQQhbOXqFvrjqQsm4vMWGjXAGnqXPrsFmdcwSqTIfF9aUkku_laposch-5m.jpg

Dodatkową zaletą systemu hydromasażu Vivo Turbo firmy Kaldewei jest fakt, że system działa bez orurowania, co umożliwia spełnienie wysokich standardów w zakresie higieny. W systemach masażu o tradycyjnej konstrukcji w orurowaniu często zbierają się zanieczyszczenia, cząsteczki naskórka oraz resztki wody. „Wanna Plaza Duo ze zintegrowanym systemem hydromasażu Vivo Turbo w pełni odpowiada naszym wyobrażeniom o luksusie i ekskluzywnych elementach wyposażenia. Decydując się na zakup tego modelu braliśmy pod uwagę nie tylko jego rozmiar, gwarantujący gościom dobry komfort kąpieli, ale przede wszystkim trwałość i naturalne pochodzenie materiału, z którego wytwarzane są wanny firmy Kaldewei. Filozofia życiowa mojej rodziny oparta jest na dążeniu do symbiozy człowieka z naturą. Właśnie ten proekologiczny argument zdecydował o wyborze większości elementów wyposażenia domów, wchodzących w skład naszego kompleksu wypoczynkowego, w tym również wanien wykonanych ze stali emaliowanej” – wyjaśnia Dominik Posch, Dyrektor Zarządzający 4-gwiazdkowego kompleksu LaPosch Chalet Resort.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

BIN House - architektura jednorodzinna na warszawskich Zawadach
BIN House - architektura jednorodzinna na warszawskich Zawadach

BIN House to dom na warszawskich Zawadach, który powstał z myślą o czteroosobowej rodzinie z wyraźny ...

Konferencja Medycyna w architekturze. Nowe trendy w projektowaniu szpitali i obiektów medycznych.
Konferencja Medycyna w architekturze. Nowe trendy w projektowaniu szpitali i obiektów medycznych.

W epoce koncepcji Medycyny opartej na wartościach (Value Based Healthcare VBC) zainicjowanej przez h ...

E-konferencja: Architektura o niskim śladzie węglowym. II edycja.
E-konferencja: Architektura o niskim śladzie węglowym. II edycja.

Dewzrost to pojęcie, które od dawna już definiuje myślenie, którego celem jest alternatywne ukierunk ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera