Orzeźwiający prysznic w gorące, letnie dni - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Orzeźwiający prysznic w gorące, letnie dni

 

Czas czytania: ~3 min


Orzeźwiający prysznic w gorące, letnie dni

 

apywdTYPJgY1FgfXXAWF6SL83ulRQA22Mj7eHCfkc4GN0QFqRAZkTBVyai02_1-conoflat-kaldewei.JPG

Fot. Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Conoflat

Emaliowane powierzchnie prysznicowe Kaldewei – prawdziwa przyjemność kąpieli.

Zbliża się lato, a wzrastająca temperatura powietrza sprawia, że coraz chętniej wychodzimy na zewnątrz aby móc cieszyć się pierwszymi promieniami słońca. Ale gdy wskazania tremometrów zaczną zbliżać się do granicy 30°C znowu zatęsknimy za przyjemnym chłodem. Idealny sposób na szybkie orzeźwienie w gorący letni dzień stanowi kąpiel pod prysznicem. Wyjątkową atmosferę letnich kąpieli zapewniają emaliowane powierzchnie prysznicowe wykonane w ekskluzywnej, naturalnej kolorystyce.

ZVHl5Z10tzLtqMRx0zluzx05SWQZDApZ88a9EmAhdT9K8t8PFrK5vMdAw9Hk_2-powierzchnia-prysznicowa-kaldewei-xetis-m.JPG

Fot. Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Xetis

Jeśli w upalne, letnie dni brakuje nam czasu na wizytę na basenie, idealnym sposobem na szybkie ochłodzenie jest odświeżająca kąpiel pod prysznicem. W gorące dni odczuwamy szczególną pokusę, aby wziąć bardzo zimny prysznic. Nie jest to dobry pomysł, ponieważ zimna woda tylko na krótki czas ochłodzi nasz organizm. Jeśli temperatura wody jest zbyt niska, zaraz po wyjściu spod prysznica znów zaczniemy się pocić. Dlatego lepszym rozwiązaniem w gorące dni jest kąpiel w letniej wodzie i spłukanie bardzo zimnym strumieniem tylko stóp i łydek. Taki chłodny prysznic zapewnia długotrwałe orzeźwienie, pobudza do działania układ krążenia oraz sprawia, że gospodarka cieplna organizmu pozostaje w stanie równowagi. Dzięki takim chłodnym kąpielom bez problemu przetrwamy nawet najbardziej upalny letni czas.

vcHKd4CTb9IJmsikRr7y3UmFzLG5cF5LP7KwdXRZVGLd2MXgoTjpRwvVoIKY_3-brodzik-kaldewei-superplan-plus-m.JPG

Fot. Brodzik Kaldewei Superplan Plus

Emaliowane powierzchnie prysznicowe firmy Kaldewei gwarantują najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo podczas kąpieli. Bezprogowa zabudowa brodzików w płaszczyźnie podłogi umożliwia łatwe wejście i wyjście spod prysznica. Taki sposób aranżacji przestrzeni stanowi również ciekawy element dekoracyjny umożliwiający estetyczne i harmonijne połączenie strefy prysznica z pozostałą częścią łazienki. Bogata, matowa kolorystyka kolekcji Coordinated Colours pozwala na efektowne łączenie emaliowanych powierzchni prysznicowych z powierzchniami wykonanymi z drewna lub kamienia naturalnego. Ekskluzywny design oraz szeroka paleta kolorystyczna produktów Kaldewei umożliwiają stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w każdym łazienkowym wnętrzu. Jasne, naturalne kolory takie jak: kremowy Seashell, beżowy Prairie czy szary Oyster przywołują wspomnienia plaży, gorącego piasku, pomagają się odprężyć i zrelaksować. Wyjątkowe wzornictwo, doskonała jakość, komfort i bezpieczeństwo oraz przyjemne orzeźwienie pod prysznicem w upalne, letnie dni – to wszystko oferują produkty firmy Kaldewei.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.


Podepnij swój artykuł

tagi

Apartamenty w stylu modernizmu od HRA Architekci
Apartamenty w stylu modernizmu od HRA Architekci

Przedwojenny modernizm w swoim luksusowym wydaniu był inspiracją dla pracowni HRA Architekci opracow ...

Światło dzienne w architekturze
Światło dzienne w architekturze

Światło dzienne to jeden z naturalnych żywiołów architektury, którego umiejętne wykorzystanie ma wpł ...

Naturalny materiał łączący tradycję i nowoczesność. Tytan-cynk w architekturze. Webinarium VMZINC®
Naturalny materiał łączący tradycję i nowoczesność. Tytan-cynk w architekturze. Webinarium VMZINC®

Zapraszamy na webinar firmy VMZINC®, który poświęcony będzie szerokiemu zastosowaniu blachy tytanowo ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera