Białe Murowanie na targach Warsaw Build 2014 - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Białe Murowanie na targach Warsaw Build 2014

 

Czas czytania: ~3 min


P9vZb5qDXW7DbB10Ed2TS42pb1nsdLNyY3XfOntMEYT6Yy5uSIAVVaBQyJI9_biale-murowanie1-1.jpg

Zarówno inwestorzy obiektów użyteczności publicznej jak i inwestorzy prywatni coraz częściej skłaniają się ku białym materiałom ściennym, takim jak silikaty czy beton komórkowy. Przedstawiciele Stowarzyszenia Producentów Białych Materiałów Ściennych „Białe Murowanie” swoimi wystąpieniami urozmaicą program targów Warsaw Build 2014, które odbędą się w dniach 18-20 września w warszawskiej hali EXPO XXI.

Pomyśl o akustyce – fachowcy dla fachowców
Na komfort użytkowania budynku w znacznym stopniu ma wpływ dobra akustyka – niezależnie od tego, czy mówimy o biurze, czy o budynku mieszkalnym. Warto zatem pomyśleć o komforcie akustycznym już na etapie wyboru materiałów budowlanych. O tym, jaki związek istnieje między materiałami zastosowanymi do wzniesienia budynku a uzyskaną w nim akustyką, specjaliści Stowarzyszenia „Białe Murowanie” opowiedzą drugiego dnia targów, czyli 19. września – do wysłuchania prelekcji zaproszeni są wszyscy profesjonaliści z branży budownictwa.

Eksperci dla klientów indywidualnych
Zgodnie z zapowiedziami organizatora targów, firmy Lentewenc, w tym roku ekspozycja Warsaw Build zmienia swoją formułę by wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom inwestorów prywatnych. W przeciwieństwie do ubiegłorocznej edycji, w całości poświęconej relacjom B2B, tym razem na halę EXPO XXI będą mieli wstęp również klienci indywidualni – będzie to 20. września. Mając na uwadze ich obecność, tego dnia Stowarzyszenie „Białe Murowanie” poprowadzi warsztaty, podczas których każdy z odbiorców będzie miał okazję usłyszeć praktyczne porady i wskazówki mające na celu wyjaśnienie istotnych kwestii i problemów pojawiających się przed przystąpieniem do budowy domu.
Świadomi ograniczeń czasowych wynikających z napiętego programu wydarzeń specjalnych, a jednocześnie prawdopodobieństwa pojawienia się licznych pytań ze strony uczestników warsztatów, organizatorzy zadbali o dostępność specjalistów Stowarzyszenia „Białe Murowanie” przez cały ostatni dzień targów. Dzięki temu każdy, kto zechce zasięgnąć porady eksperckiej, będzie mógł udać się do punktu konsultacyjnego i wraz z fachowcami znaleźć rozwiązanie dla trudnych kwestii związanych z budowaniem domu.

Program targów jest już dostępny na stronie internetowej: warsawbuild.pl/program-2014-pl .
Dowiedz się więcej na: warsawbuild.pl
Zarezerwuj stoisko: warsawbuild.pl/zarezerwuj-stoisko
Kontakt: build(at)lentewenc.pl

Firma Lentewenc Sp. z o.o. jest częścią ITE Group - jednego z wiodących w Europie organizatorów targów i konferencji B2B. Działalność firmy skupia się na kluczowych dla polskiej gospodarki sektorach takich jak: budownictwo, transport i logistyka, opieka zdrowotna oraz przemysł spożywczy. Lentewenc Sp. z o.o. tworzy na polskim rynku nową jakość a także przynosi innowacyjne rozwiązania.

Firma ITE Group plc. została utworzona w 1991 r. i jest przodującym organizatorem międzynarodowych targów branżowych i konferencji. Firma posiada 30 biur w 21 krajach na świecie. ITE organizuje ponad 230 imprez targowych rocznie, z których wiele jest znaczącymi wydarzeniami w branży.


Podepnij swój artykuł

tagi

Dom Nad Jeziorem od Toya Design
Dom Nad Jeziorem od Toya Design

Gdy dostaje się do zabudowania zieloną działkę w Puszczy Noteckiej, jest jasne, że bryła domu ma swo ...

Projekt architektoniczny na stulecie
Projekt architektoniczny na stulecie

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie w 2019 roku obchodziła stulecie istnie ...

Nagroda Roku SARP: najlepszy dom jednorodzinny
Nagroda Roku SARP: najlepszy dom jednorodzinny

Nagroda Roku SARP – to prestiżowy i ceniony konkurs, w którym architekci oceniają prace swoich kole ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera