Święto stolarki budowlanej - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Święto stolarki budowlanej

 

Czas czytania: ~3 min


STOLARKA BUDOWLANA MA SWOJE ŚWIĘTO

 

zP7lYeaSp5cYqGEMZU4V9BExfeOXT5k0TBnYP2beOPGt5W3XxMXsuhL5rymm_piknikmontazystow.jpg

Warunkiem niezbędnym do utrzymania się na rynku jest ciągła aktualizacja wiedzy specjalistycznej i doskonalenie. Specjaliści od montaży stolarki każdej jesieni spotykają się na Pikniku Zrzeszenia Montażystów Stolarki, który stanowi dla nich doskonałą okazję do wymiany własnych opinii, pomysłów i doświadczeń ze swojej codziennej pracy.

Setki branżowców w jednym miejscu
Piknik co roku gromadzi setki profesjonalistów zajmujących się sprzedażą i montażem wyrobów stolarki budowlanej, takich jak okna, drzwi, rolety, bramy czy fasady. Uczestnicy mają również możliwość wzięcia udziału w pokazach montażu, wykładach i konsultacjach specjalistów z ZMS, a także do spotkania z „kolegami po fachu” i przeanalizowania bieżących problemów branżowych.

W pierwszym dniu Targów Warsaw Build, 19 września, tematem ich spotkania będzie sztuka montowania drzwi – zarówno tych cięższych, wejściowych, jak i tych wewnętrznych. „To wciąż jeszcze zbyt często zaniedbywany obszar techniki montażowej, a przecież niejednokrotnie od poprawnego montażu zależy ich ostateczny efekt estetyczny. Eksperci Zrzeszenia i najlepsi specjaliści pokażą jak ten efekt uzyskać, a przy okazji nie stracić niczego z wartości użytkowych tych wyrobów.” – mówi Robert Klos, przedstawiciel Zrzeszenia Montażystów Stolarki.

Drugi dzień targowy, 20 września, to także drugi dzień Pikniku. Tym razem gośćmi będą doradcy techniczni klientów. To od ich pracy w dużym stopniu zależy jakie rozwiązanie okienno-drzwiowe wybiorą inwestorzy i na jaki rodzaj montażu się zdecydują. Dobry doradca techniczny w salonie okienno-drzwiowym to przewodnik inwestora po świecie stolarki i jego partner w dokonywanych wyborach. Drugiego dnia Pikniku zorganizowany zostanie egzamin dla doradców, podczas którego uczestnicy będą mieli szansę wykazać się przed Komisją Branżową swoją wiedzą, umiejętnościami i kunsztem obsługi klientów. Najlepsi zostaną nagrodzeni specjalnymi dyplomami i poleceniem przez Akademię Stolarki, której patronuje ZMS.

„Ogólnopolski Piknik Zrzeszenia Montażystów to również doskonała sposobność do rozmów ze sprzedawcami, by wskazać im te elementy oferty drzwiowej, które są w stanie najmocniej przemówić do inwestorów zagubionych często w bogactwie rynkowej oferty. To sprzedawca właśnie ma być ich przewodnikiem po świecie okien i drzwi, a na ile jest w tym skuteczny, będą mogli się przekonać wszyscy goście zwiedzający wrześniowe targi Warsaw Build.” – dodaje Robert Klos.

Najlepsi z najlepszych
Podstawą do określania kondycji branży stolarki budowlanej i opracowywania prognoz na najbliższy czas są zbierane przez Centrum Analiz Branżowych informacje o sytuacji rynkowej, a także gromadzone wyniki sprzedażowe poszczególnych przedsiębiorstw. Określenie ich udziału w rynku pozwala na tworzenie rankingów producentów i dostawców, które jasno obrazują, kto w nowy sezon wszedł jako Lider swojego segmentu. Wyniki zestawień ogłaszane są na uroczystej Gali Liderów Rynku Stolarki Budowlanej, która każdego roku towarzyszy spotkaniu Klubu Forum 100.

Wyniki rankingu nie są zależne od oceny komisji sędziowskiej – o sukcesie decydują tylko i wyłącznie wyniki sprzedażowe, a więc to konsumenci w pewnym sensie oddają swój głos wybierając produkty tego, a nie innego producenta. Już 18 września szefowie najpopularniejszych firm odbiorą statuetki Liderów Rynku Stolarki. Organizatorami wydarzenia jest Centrum Analiz Branżowych oraz Zrzeszenie Montażystów Stolarki.

Osoby zainteresowane odwiedzeniem targów zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na stronie: warsawbuild.pl/rejestracja-on-line/
Więcej informacji: warsawbuild.pl/


Podepnij swój artykuł

tagi

Browary Warszawskie. Spektakularna rewitalizacja w Warszawie - prezentacja kompleksu
Browary Warszawskie. Spektakularna rewitalizacja w Warszawie - prezentacja kompleksu

Browary Warszawskie to kwartał położony na warszawskiej Woli. Zaprojektowany jako miejsce, w którym ...

Architektura wypoczynkowa od Open AD
Architektura wypoczynkowa od Open AD

To miejsce daje naprawdę szansę na ucieczkę na łono natury – mówią architekci z pracowni Open AD o o ...

Webinarium Libet: Jak dbać o betonowe powierzchnie?
Webinarium Libet: Jak dbać o betonowe powierzchnie?

Umożliwiają trwały i estetyczny montaż betonowych elementów, chronią przed szkodliwymi czynnikami, p ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera