Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Hotelowy luksus dzięki Kaldewei

 

Czas czytania: ~5 min


dvJFYAtYev1nji0bexIDIPsf1MZZQlxF79KtI5RsZqM3wDIhqxBEhhlPDi2z_1-lobby-hotelu-jk-place-roma-m.jpg

Fot. Lobby hotelu J.K. Place Roma

Wanny i powierzchnie prysznicowe wykonane z wysokiej jakości stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm podkreślają ekskluzywny charakter łazienkowych wnętrz hotelowych

W samym sercu Rzymu ekskluzywna sieć J.K. Place otworzyła jeden z najbardziej luksusowych, butikowych hoteli na świecie. 5-gwiazdkowy obiekt usytuowano w samym centrum przy słynnej ulicy via Condotti. W tętniącej życiem, pełnej turystów stolicy słonecznej Italii goście mogą odprężyć się i odpocząć w eleganckich, luksusowych wnętrzach. Wszystkie elementy wystroju zabytkowej, pochodzącej z XVII wieku rezydencji skomponowano z wyjątkową starannością i dbałością o każdy detal. Do łazienek właściciele hotelu J.K. Place Roma zdecydowali się wybrać sprawdzoną jakość „made in Germany“ W pokojach kąpielowych zamontowano wanny oraz powierzchnie prysznicowe ze stali emaliowanej Kaldewei.

PkjT99cR4VIasjaHjQKcZLGiYmKO5yi5vYloISU21tfeUeiggDa9AxreVQJ1_2-fasada-zewnetrzna-hotelu-jk-place-roma-m.jpg

Fot. Fasada zewnętrzna hotelu J.K. Place Roma

Dzięki wspaniałej lokalizacji w ścisłym centrum Rzymu oraz należącej do hotelu wyjątkowej J.K. Café, obiekt ma szansę stać się wkrótce modnym miejscem spotkań śmietanki towarzyskiej oraz kulturalnym centrum włoskiej stolicy. Jest to trzeci z kolei ekskluzywny hotel należący do luksusowej sieci J.K. Place Hotels, której współwłaścicielem i pomysłodawcą jest znany inwestor Ori Kafri, J.K. Place Roma należy do międzynarodowego stowarzyszenia luksusowych hoteli o nazwie „Leading Hotels of the World“. Koncepcja tego wyjątkowego miejsca oparta jest na połączeniu stylistycznej indywidualności oraz najwyższej jakości 5-gwiazdkowego obiektu. Autorem projektu wnętrz J.K. Place Roma jest znany włoski architekt Michele Bönan, który projektował również dwa inne luksusowe hotele należące do Ori Kafri oraz jego partnerów: J.K. Place Capri oraz J.K. Place Firenze. W zabytkowym budynku, w którym w przeszłości mieścił się Wydział Architektury Rzymskiego Uniwersytetu udało się stworzyć ekskluzywny, butikowy hotel. Wnętrza tego wyjątkowego obiektu zaprojektowano ze szczególną dbałością o każdy detal i element dekoracyjny. Niepowtarzalną atmosferę tego miejsca tworzy mistrzowskie połączenie kosztownych antyków, zabytkowych detali oraz fragmentów wyposażenia z elementami sztuki nowoczesnej. W wystroju wnętrz 30 luksusowych pokoi oraz apartamentów ze ścianami wykładanymi przepiękną drewnianą okładziną widać wyraźną inspirację włoską filozofią „Dolce Vita”. Tak jak w filmie Federico Felliniego goście hotelu mają cieszyć się słodkim życiem w luksusie. Ogromne wrażenie wywiera wystrój hotelowych łazienek wykładanych szlachetnym marmurem Carrara.

aQeXBZso9Ut2UelW8fhN0O59aYdySISqvDFvTfE4VXoBrPoyocb3UXBamxNE_3-apartament-w-hotelu-jk-place-roma-m.jpg

Fot. Apartament w hotelu J.K. Place Roma

Stylowe wnętrza łazienek dzięki ekskluzywnemu wyposażeniu Kaldewei oferują czystą przyjemność relaksu
W urządzonych z ogromnym rozmachem i przepychem łazienkach J.K. Place Roma goście odnajdą spokój oraz odprężenie podczas kąpieli w wannach Classic Duo. Dla zwolenników kąpieli pod prysznicem zamontowano komfortowe powierzchnie prysznicowe Conoflat z wysokiej jakości stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Warto przypomnieć, że oba modele powstały we współpracy z renomowanym włoskim biurem Sottsass Associati. Wanna Classic Duo wyróżnia się ponadczasową elegancją oraz dużą funkcjonalnością: dwie wygodne profilowane płaszczyzny podparcia pleców zachęcają do kąpieli i wypoczynku oferując wysoki komfort kąpieli, również wtedy, gdy z wanny korzystają dwie osoby.

f1ZYf2Mgd5aJAoLJ7ExyaENlKCo0DxLApzbRqI9AOgjYf2jgrBcBnY47FqOv_4-lazienka-w-hotelu-jk-place-roma-m.jpg

Fot. Łazienka w hotelu J.K. Place Roma

Do strefy prysznicowej właściciele hotelu J.K. Place Roma wybrali emaliowaną powierzchnię prysznicową Conoflat firmy Kaldewei, z charakterystycznym dla tego modelu odpływem pośrodku oraz pokrywą ze stali emaliowanej w kolorze brodzika. Komfort oraz bezpieczeństwo kąpieli gwarantują również dwa inne modele, które zamontowano w pozostałej części hotelowych łazienek. Zabudowane w płaszczyźnie podłogi powierzchnie prysznicowe Superplan oraz Superplan Plus doskonale wpisują się w butikową koncepcję aranżacji luksusowych wnętrz łazienkowych, a przy tym gwarantują bezpieczne i wygodne wejście i wyjście z mokrej strefy prysznica.

pnHQEyEJOO4nHJ8ZptDgSXGbnnXig65Vyol0NRLcNdqgaXBLsHzB0ST4VYfk_5-lazienka-w-hotelu-jk-place-roma-m.jpg

Fot. Łazienka w hotelu J.K. Place Roma

Kaldewei – wyposażenie łazienek na najwyższym poziomie
Architekci, projektanci, inwestorzy oraz zarządcy hoteli na całym świecie chętnie sięgają po sprawdzoną jakość produktów „made in Germany“. Oferowane przez firmę Kaldewei wanny, brodziki oraz powierzchnie prysznicowe wykonane są z wysokiej jakości stali emaliowanej o grubości 3,5 mm. Produkty ze stali emaliowanej wyróżniają się dużą wytrzymałością oraz długim okresem użytkowania. Nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji emalia nie wykazuje żadnych śladów zużycia i wygląda tak samo atrakcyjnie jak w dniu zakupu. Dzięki wyjątkowym właściwościom użytkowym oraz higienicznym, produkty ze stali emaliowanej są doskonałym wyborem do obiektów użyteczności publicznej takich jak hotele czy pensjonaty. Ich dodatkowym atutem jest szybka i łatwa pielęgnacja, bez konieczności używania drogich i agresywnych, często szkodliwych dla środowiska preparatów czyszczących. Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem emaliowanych powierzchni prysznicowych jest 30-letnia gwarancja udzielana przez niemieckiego producenta. Firma Kaldewei proponuje architektom oraz inwestorom spójne rozwiązania produktowe, spełniające najwyższe wymagania w aspekcie estetycznym, technicznym i użytkowym, stanowiące idealne rozwiązanie dla hoteli, pensjonatów oraz innych obiektów użyteczności publicznej.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Lofty w fabryce
Lofty w fabryce

W 1887 roku Hugo Bressel przy ulicy Cegielnianej (dziś to ul. Wólczańska) uruchomił niewielką fabryk ...

E-konferencja: Dachy, fasady, drewno i prefabrykacja w architekturze. Skorupa budynku.
E-konferencja: Dachy, fasady, drewno i prefabrykacja w architekturze. Skorupa budynku.

Regulacyjne i technologiczne zmiany w zakresie metod wznoszenia budynków doprowadziły w ostatnich la ...

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023 – internauci wybrali najlepsze realizacje minionego roku
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023 – internauci wybrali najlepsze realizacje minionego roku

Znamy wyniki głosowania internautów szesnastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publicznoś ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera